Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 HaxBall Chamions League (4n4) !

Ići dole 
+18
oho
Markoni
DelPiero7
Giggs
garbajosa
KoLee
Superman
Grobar
Timmi
Cleverson
Django
oggy
MaxTribina
1312
banos bananos
Zli Gli
L@ki
Fredklopp
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptySre 16 Maj 2012, 10:14

Al ste napisali svakakvih budalastina,nesto procitah,mrzilo me sve...

Nego jedino pravedno rijesenje je napraviti kup 4 na 4 za 2 mjesta (pored CBK i Logike).Ove ostale ekipe koje su navedene ne bi licile ni na sta,nisu redovni ni ne znaju igrati 4 na 4,a i ove mjesane bi bile smijesne i samo bi se brukale.

Napraviti kup za 2 mjesta (dva spomenuta tima su zasluzila da igraju tamo i mislim da ce biti redovni),kao uvod u pocetak 4 na 4 lige.

I staviti fiksni termin za taj kup - nedjelja 20h i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptySre 16 Maj 2012, 10:15

Aha, moja greska, ja sam to povezivao sa Maxom... Dobro niko tad nije to ni proveravao, ne verujem ni da je Max proveravao ip dok je trajala ta LS. Tad smo verovali jedni drugima i mislili da je ovo zajebancija, i da se niko nece time baviti. :)
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptySre 16 Maj 2012, 10:27

Upravo tako oho, i tako i treba po mom misljenju da se organizuje liga jer sto vise organizatori uvode kojekakve mere obezbedjenja , kazne i tako dalje, to ce biti vise kontrasa koji ce u inat da rade protiv njih.

Gerrarde nece biti kvaifikacije za 2 ekipe sigurno, ili ce biti za sve 4(gde ce pobednik ici direktno) ili ih nece ni biti nego ce ici ove 4 ekipe koje su navedene jos na 1. str.

Ovih dana cu da kontaktiram sve moderatore , kimija i elder-e.
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyPet 18 Maj 2012, 06:18

Sta bi na kraju sa ovim?
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyPet 18 Maj 2012, 06:35

Zasto se ti brines. Ne igras sigurno. Samo opusteno. :)
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyPet 18 Maj 2012, 06:40

Ne brinem se zbog sebe,zlo :)
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyNed 20 Maj 2012, 00:19

Ово се зове класично заташкавање случаја како би се исти ставио по страни и остварили првобитни циљеви који су предвиђени за ову ЛШ. Ево још мало па неће ни моћи да се пријаве екипе, а време за одигравање наше мини куп-лиге или шта већ истиче или је немогуће да се одигра у предстојећем времену. Зашто не реагујете детцхко?
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyNed 20 Maj 2012, 00:21

I ja to hteo da pitam, vreme prolazi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 EmptyNed 20 Maj 2012, 00:25

Nije nemoguce,sve je moguce,mozda ne bi bilo moguce da se igra mini liga sa 10 klanova (mada i tad bi moglo) ali posto ce se igrati sa ~6 +-20% klanova bice vremena na pretek....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HaxBall Chamions League (4n4) !
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Internation HaxBall League
» Haxball Crew
» Haxball Profiler
» Vase haxball ime
» Balkan Haxball Liga 1v1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: