Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 HaxBall Chamions League (4n4) !

Ići dole 
+18
oho
Markoni
DelPiero7
Giggs
garbajosa
KoLee
Superman
Grobar
Timmi
Cleverson
Django
oggy
MaxTribina
1312
banos bananos
Zli Gli
L@ki
Fredklopp
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:17

Ne moraju biti isti igraci kao i tamo u ligi kad smo igrali , tako da slobodno pregovarajte i vi koji zelite da igrate jos izuzevtih starih ekipa pa da se prikljucite već nekoj od te 4. Spiskove bi bilo pozeljno recimo da mi dostavite u narednih 7-10 dana.
Tamo pise da je pozeljno da svaka ekipa ima najmanje 8 clanova tako da samo napred sa pojacanjima za Cl , naravno ista ne vaze i ovde za 3v3 ligu ako je u pitanju neki banovan clan(primer sa cbk) ili neki stranac(kao sto je primer kod nas iz TdE).

Al novog takmicenja posebno za to ili sta ti ja znam, pravljenja neke 4 nove ekipe neće biti.

I Gli već par puta govoris ko je spominjao Cl pre 3v3 lige, i ja ti vec 3. put odgovaram, nije niko, jer kako je bilo ko mogao znati da cemo uopste biti pozvani i koliko cemo mesta za nase ekipe dobiti.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:20

Kad se pravis pametan, ko je revervni golman u ekipi B,C,D. U ekipi B ne igraju ni idiot, ni profa, akisa cepa samo 1v1.
Da ne analiziram svaku ekipu,ali mrsavo je to, mnogo mrsavo
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:27

Ja napominjem da se ovde radi o 4v4 sa isturenim napadacem, koju polovina prolaznika u kvalifikacije nije imala ni priliku negde da igra.

Tako da prica o kvalitetu pada, jer niko ni za koga ne moze da garantuje kako ce odigrati pod ovim uslovima gde je 500 puta teze oteti loptu protivniku.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:29

Cleo i Dalone, ja vas nista ne kapiram. Jel ti strendzeri traze 4 ex-yu ekipe ili sta? Nakon ovih vasih postova, nista mi nije jasno. A ovi sto igraju vec za neke timove tamo (poput Aguera izdajice) jednostavno nece igrati za nase i to je to, ne vidim nikakav problem.

Makse, poenta price i jeste u tome da je glupo da se te 4 ekipe (jedna direktno i tri sto ce igrati kvalifikacije, ako sam dobro razumeo) odredjuju na osnovu plasmana u poslednjoj 3v3 ligi, pogotovo sto niko od nas nije znao da ce prvih nekoliko timova igrati tu takozvanu Ligu Sampiona. Ali posto vidim da Dalone prica neke gluposti kako su oni svi provereni, blabla... ja cu lepo da se povucem a Django i Banos ce sa Kokijem i jos nekim igrati umesto Funflow-a srecan

P.S. Mi smo u toj prvoj Bundesligi bili na sredini sa skorom 8-1-9 (tri poraza jer se nismo pojavili, inace 8-1-6), a igrali smo uvek u razlicitom sastavu i cesto svercovali. Igrali smo ulgavnom Del, Banos, Django, Calavera i ja, + Loler, Saki i jos par ljudi sa foruma, zezali se... Ne igraju tamo nikakvi svemirci, realno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:36

odloziti ovu pricu za kraj juna... znace se ko gde putuje i kada, pa natenane razmisljati o najboljem resenju..

PS do kada su prijave? :D
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:41

Ni ja nisam razumeo sta si hteo reci u prvom delu posta srecan Drugi sam razumeo, glupo je odluciti koje 4 ekipe treba da ucestvuju u LS. Ok, glupo je na osnovu poslednje sezone odlucivati ko ide,aj da gledamo sve sezone do sad, mozemo i bodovanje da uvedemo srecan Na kraju svih matematickih racunica,dolazimo do toga da CBK sigurno ucestvuje(po zadnjoj ligi, po zbiru iz svih sezona,po kvalitetu). Ako mislis da treba da se organizuje nekakav turnir, to je velika greska, tu bi sve zavisilo od zreba,pa bi dosli do situacijed da furija,botine ili tako neki klan nekom ludom srecom dodje do tih kvalifikacija.
Sa mini ligom bi mogao da se slozim, odigramo ligu po ovim pravilima i ko bude u prve 4 ekipe,ucestvuje. To moze u kratkom roku da se odigra, mogu da se igraju odmah dvomeci,znaci 6 utakmica nedeljno.


Poslednji izmenio Cleverson dana Uto 15 Maj 2012, 07:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 07:42

Slazem se sa Gliem,treba predstvaviti i nasu igru na sto bolji moguci nacin,mada se nista ne pitam,ali glupo je,ovako ce neki perfektni igraci ispastati(garba,loler,django,del i ostale legende)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 08:13

Naravno da nisam mislio na turnir po kup sistemu, majku mu srecan Turnir tj. mini liga, uglavnom nesto gde bi se videlo ko stvarno treba da igra to, a ne da nam ovde Dalone kuka kako su oni provereni igraci koji igraju sto godina po Evropi. Jesu provereni i dobri ali 4v4 je nesto sto se ovde nije mnogo igralo i ajmo sad da vidimo ko stvarno treba da igra tamo. Ovako je glupo, jebem li ga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 08:44

Ma kakvi. Zato i imate svi tu opciju da dovedete i druge ostale igrace za to takmicenje. Imate vremena probajte kako ide pa se uklopite.

Za nas ce prve igrati i poneki stranac konkretno Bogy , Rumun i jos po koji igrac koji nije bio u timu u prosloj sezoni.
A kad bude sledeci put lepo cemo napisati pre dobijanja poziva koja liga ce biti gledana kao vazeca po poredku za Cl.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 08:55

ja ne shvatam bgm, znaci apsurdno mi je sta pokusavate i sta govorite, supermen, garban , loler, del su vrhunski igraci koji su igrali kao i mi i nisu osvojili nista sa timovima i zasto ih sad trpati ?
thc, te ekipe realno nisu ni za sta, premrsavo kao sto je cleo rekao, ili da bude 3-4 ekipe ove sa pocetka, ili dajte kup ali sa ekipama kakve jesu, a ne da sastavljate ekipe kao da srbija igra kao repka tamo ili sta vec znam, da odigramo taj kup pa da vidite ko je gdje i ko kako stoji
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 09:29

najbolji tim koji bi trebao da ode na tja kup i osvoji! :
-Kole
-Falcao
-Dullex
-El Nino
-Brigate
-huko
poz voz srecan
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 10:11

oggy ::
ja ne shvatam bgm, znaci apsurdno mi je sta pokusavate i sta govorite, supermen, garban , loler, del su vrhunski igraci koji su igrali kao i mi i nisu osvojili nista sa timovima i zasto ih sad trpati ?
thc, te ekipe realno nisu ni za sta, premrsavo kao sto je cleo rekao, ili da bude 3-4 ekipe ove sa pocetka, ili dajte kup ali sa ekipama kakve jesu, a ne da sastavljate ekipe kao da srbija igra kao repka tamo ili sta vec znam, da odigramo taj kup pa da vidite ko je gdje i ko kako stoji

A sta si ti to osvojio u 4v4 sistemu sa isturenim napadacem?Ili cak samo u 4v4? Dobio si prosipanje lobanje sa reprezentacijom 2 puta,jer mujo ne moze sam da igra,i to je tvoje iskustvo iz 4v4,posto si u bundesligi drugoligas poput Koleta ovde,sto je neizmerno lose.

Mislim i treba da igras u ovom kupu evropskom,jer se lozis,ono popaljen si,bices tu u julu jer nemas sta da radis, ali prestani posmatrati titule i prva mesta kao jedini kvalitet ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 10:27

Opet se ti bosancerose mladi hvatas mene...pocinjem da verujem da si stvarno peder. Slazem se sve sa djangom inace za 4v4. Sramota da tebe,vrhunskog 3v3 4v4 7v7 igraca vuce jedan 1v1 igrac...thc i to sa pingom 130. A i u 3v3 to sto si osvojio,uzeo si na tudjoj grbaci. A sa tim rkdom sam igrao i osvajao sve dok si ti jos ucio da odbijes loptu od zid. Tako da mani se corava posla. Mada i mene malo sramota sto se ovde napusavam sa tobom,al sta ces.



Poslednji izmenio garbajosa dana Uto 15 Maj 2012, 13:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 13:03

hahah gledam vas kako se mučite tu s nabrajanjem kvalitetnih igrača i imena i sastavljanjem timova sta vec..

kako cemo mi onda u HR ligi sa troduplo manje kvalitetnih igrača slozit 4 tima hahaha.. o muko isusova xD

btw, mi smo se dogovorili da pobjednik naše 3v3 lige ide direktno, drugi treci i osvajac kupa idu u kvalifikacije.. nevjerujem ni da cemo slagat neki 4v4 turnir i mučit se s tim
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 13:06

jedino sto ne bih voleo je da postoje posebne ekipe za 4v4 a posebne za 3v3 lige.. malo ubija draz, no radite kako vam volja...
Takodje mi je u najmanju ruku nebulozno da se u celu ovu pricu uvlace i ljudi koji nemaju nikakve veze sa forumom (Rumuni itd) jer bi mi u celoj ovoj prici trebalo da predstavljamo sebe i svoje klanove....

Znaci LIGA-DA , specijalni transferi samo za ovu ligu- ne , sto se stranaca tice- mislio sam da smo tu bolest vec prelezali....
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 18:40

oggy ::
garban , loler, del su vrhunski igraci koji su igrali kao i mi i nisu osvojili nista sa timovima i zasto ih sad trpati ?i


Ne znam sta podrazumevas sa ovim trpati ? Mozda nisam osvojio nista sto se tice 3 vs 3 lige , ali znam da je jedne sezone najavljena LS posle nase 3 vs 3 sezone i da su prva 3 klana trebala da idu tamo. Tabela , a ti si tad igrao u drugoj ligi, tako da da je ovo ispostovano sad ne bi tako pricao.


I Garba i Loler su uvek bili medju najboljim ekipama, nisu bili prvi, ali skoro stalno drugi i itekako su zasluzili da igraju ovo. Sad , sto se to potrefilo da ima LS posle sezone za koju oni nisu bili toliko zainteresovani, jebiga.


Samo i dalje ne razumem ovo trpati ? Sta , je l' sam ja oduvek igrao drugu ligu, a oni igrali baraz za opstanak ? Ne razumem.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 21:36

django, inace glumatas uvijek a ust ti je stalo do svega vise nego 90% foruma, sto za najboljeg strijelca, sto za ovo, sad ces ti poceti pricati da je zajebancija, ma jeste :D ti si zajebant haha kad vidis da ispadas glup i ofiran onda kao prebacujes na zajebanciju. pod prvo zadnje 4 tekme srbija - bih, nabili smo vas jednu 7 1 i drugu dobili 3 2, niste rijec progovorili, sad kad smo igrali na kupu gdje je suarez imao 250 ping i aljo 130 i gdje ste dobili odma ste proovi, django shvati da si bot, realno :D
garba, tvoj kvalitet nisam doveo u pitanje nigdje, svjestan sam da si pro, al to tad kad si osvajao, osvajao si, sad imas 100 igraca koji su dobri, da li u 3v3, 2v2, 1v1, u svakoj konkurenciji su drugi igraci 1.,2.,3... imaju vise skilla, znanja, nego tad kad si ti osvajao, ako me kontas :D
inace izbjegavam da dolazim na forum jer je pun kurac glupih ljudi, ust samo je django to, al eto.. uzmite igrajte tamo jebala vas liga, i da django, drugoligas u bundesligi sa nerdlucksima koji su jedan od najjacih 4v4 timova, ti kad budes tu igrao javi mi se molim te :D toliko, igrajte ls, posro vas on :*
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 21:42

Alo decko, pa Fred je i mene zvao u Nerdlucks jos pre prosle Bundeslige i sta sad, ja sam neko veliko mudo? Ja odbio i napravio nasu ekipicu da se malo zezamo, naravno.

Kakav si ti nalozen lik, ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 21:46

i kakve to sad ima veze ? :D kazem za djanga:D
al smjesni ste haha kao svi se drze zajedno, ovi 'stariji' pa brate ako se smatrate starijima i pametnijima vas 3-4 odite pravit djecu ne drkajte ovo ovdje sa nama balavcima koji se lozimo ole :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 21:51

Ja imam vanbracnu decu, ne treba mi vise pa zato igram haks i objasnjavam i nazad i napred. A ti treba da cutis i igras jer do sad nisi napisao nista pametno otkad si na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 21:58

hahahah e moj boze :'d
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 22:11

Grobar ::
jedino sto ne bih voleo je da postoje posebne ekipe za 4v4 a posebne za 3v3 lige.. malo ubija draz, no radite kako vam volja...
Takodje mi je u najmanju ruku nebulozno da se u celu ovu pricu uvlace i ljudi koji nemaju nikakve veze sa forumom (Rumuni itd) jer bi mi u celoj ovoj prici trebalo da predstavljamo sebe i svoje klanove....

Znaci LIGA-DA , specijalni transferi samo za ovu ligu- ne , sto se stranaca tice- mislio sam da smo tu bolest vec prelezali....

Подржавам у потпуности.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 23:27

Btw, kvalifikacije pocinju 1. Juna! A mozete prijavit do 31.5.12 3 klana za kvalifikacije i jedan klan koji ima sigurno mjesto u CL!
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 23:36

Dalone, aj da razumem da moguce pricas u afektu, ali sta si ti sve spreman da kazes, to je sramotno... tebi je ponos (i to ovaj glupi hax ponos) ocigledno bitniji od svih bitnih stvari u zivotu.. ti iz isfrustriranosti kreces i da pominjes reprezentaciju, da na najljigaviji nacin pravdas vas poraz i omalovazavas nekako sve sto ima veze sa nama, ili ajd preciznije sa ljudima s kojim se prepucavas...

Jednom, ali samo jednom pokusaj da spustis loptu, ne mislim ovako pederski kao sto uvek radis sa zeljom da sto vise isprovociras sto vise ljudi, nego kao razumno bice, postavi nekada pitanje svojoj ponosnoj glavi.. CEMU TO? sta pokusavas da dokazes? da si ubedljivo najbolji od svih? da samo tvoje valja, a ostali su botovi? Moj Dalone, to su sve decije bolesti koje treba prelezati ili bar nastojati da iskorenis iz sebe.... mislim procitaj samo neki svoj post u toku rasprave, i najiskrenije mi reci da li ti nimalo ne izgleda ljigavo?!?!?!

probaj da ovo dobronamerno procitas i da ostanes imun da ne osujes paljbu po svemu sto ima veze sa mnom


Poslednji put izmenio Grobar dana Sre 16 Maj 2012, 00:49, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 00:18

E samo kenjate nesto, dajte Kleu to direktno mesto i nek se naprave jos 3 ekipe da u svakoj budu 2 golmana 2 dm-a i 3 napadaca i to mu dodje to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HaxBall Chamions League (4n4) !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Internation HaxBall League
» Haxball Crew
» Haxball Profiler
» Vase haxball ime
» Balkan Haxball Liga 1v1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: