Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Vase haxball ime

Ići dole 
+23
Gilipter®
Bog i Batina
Grobar
Pastore
gubitnik
Decay
Djordjevic Czv
Bic Bozji
Gerrard...
MessifromSerbia
Моћни Миш!
Django
Fabregas
banos bananos
ДивљинаСРБ
gomboc
BlekKobaz
1312
oho
noob
MaxTribina
Cleverson
stelexD
27 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 30 Maj 2011, 13:59

Sta predstavlja? Zasto ste se bas odlucili za to ime? Razjareni bik sam uzeo po filmu Martina Skorsezea Raging bull, i tako se potpisujem uglavnom na svim forumima... Ili Raging bull ili razjareni bik... Nadimak boksera Jake La Mote... Razjarenog bika tesko je zaustaviti... apc
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 30 Maj 2011, 23:00

jezik jezik
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 30 Maj 2011, 23:07

https://www.youtube.com/watch?v=BEtZ3niNukk&feature=related
Dao si nam golove i pobede za pamcenje,
hvala ti, hvala ti, crno-bela ljubavi
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 30 Maj 2011, 23:17

MaxTribina lTDEl

Max - zovem se Marko , dosta ljudi me zna kao Max
Tribina - tim na FIDu (online igrici koja je bolja od ove i igram je mnogo duze) nam se zove Tribina United football club (TUFC)
lTDEl - ime klana
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 30 Maj 2011, 23:34

noob, pa nub sam bio i ost'o :D
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 02:45

Usao u igricu, mrzelo me da bilo sta pisem i bezveze opalim po tastaturi i ispadne oho... :) I tako me ljudi upoznali, pa mi je bilo bezveze da menjam... :)
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 05:58

1312 = ACAB= All Criminals Are Brothers jezik












hahaha naravno sala , valjda znate svi sta znaci acab
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 06:05

mene je Divlji dobro provalio, Crni kurac (totalno random)... nekad služilo za trolovanje unaokolo (npr. na Krstarici), vremenom prešlo u ime u pojedinim igricama :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 07:01

Gomboc

Kad bi objasnjavali ajs ni grutin i wikler rekli bi da je to ono plavo, crno sto se skupi izmedju noznih prstiju od dugog nosenja carapa ili carapa slabijeg kvaliteta (5 pari 100 dinari) ...

ali to je ustvari ovo... :D


http://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6mb%C3%B6c
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 23:19

Baš me čudi zašto nema divljine, da ispriča njegovu potresnu priču... Evol linka...

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2002/04/17/srpski/SP02041606.shtml
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyUto 31 Maj 2011, 23:31

noob ::
noob, pa nub sam bio i ost'o :D

ahahahahhahahahahah

evo moje price

https://www.youtube.com/watch?v=FcOq2XYgLXk

8)
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 13 Jun 2011, 10:26

bio sa drugom u prodavnici po pivo i grisine i naletimo na ove bananice i umremo od smeha i eto... :) Vase haxball ime 38610_1395872492153_1092435966_30881879_737975_n
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 13 Jun 2011, 14:03



Dovoljno je reci samo Pass Master :)
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 13 Jun 2011, 14:11

Aluzija na mog napusenog brata


Vase haxball ime Djangobig1


Django Reinhardt
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptySre 15 Jun 2011, 04:43

Дис из мај стори...

https://www.youtube.com/watch?v=GYpBoYa4pno
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptySre 15 Jun 2011, 06:55

Moja prica
klip sve govori xD
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptySre 15 Jun 2011, 07:25

Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptySre 15 Jun 2011, 11:07

Jos na pocetku kad smo poceli da pikamo hax udjem kod bika u sobu i potpisem se ovako , on nije znao da sam ja i tako mi igramo zajedno 2 na 2, a ja ga podbadam pomalo , gde ces, tvoja lopta bila itd... On cutao ko zaliven...
Sidjem sa sprata posle pitam ga jel si igrao malo hax, ovo ono , kaze jesam bio neki bic bozji... Ja pitam pa jel dobar jel bolji od tebe? On kaze pa nije los samo malo sere.. :)
Posle kad sam ulazio mrzelo me da menjam a i vec ljudi upamtili i tako ostalo...

Inace jebemliga ko je bio doticni tacno, samo znam da je bio strah i trepet za tamo neke indijance , slicno kao ja za vas. Toliko.
Hvala.

:laugh:
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyČet 16 Jun 2011, 12:18

e ovako,bio sam kod kuma koji mi je tad pokazao haxball igricu,imao je nick BojanBojan i igrao u vukajliji,kad sam dosao kuci zarazen igricom odma sam upisao na brzinu nick "Djordjevic Czv" i posle toga sam tako ostao upamcen iako je nick sasvim obican i ne nesto posebno zanimljiv. Razmisljao sam da stavim kao pre na kanteru CrAzY SeRb ^ ,al ono sad glupo da najbolji igrac haxa promeni nick... :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptySub 18 Jun 2011, 17:35

Tebe svi znaju po tome sto te profa karo, a ne zato sto si ne znam ni ja sta jezik
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyNed 19 Jun 2011, 05:52

Cleverson ::
Tebe svi znaju po tome sto te profa karo, a ne zato sto si ne znam ni ja sta jezik
hahahahha
sad bih ga zajebavao,ali dolazi u becice za 15-ak dana pa ne smijem LOL
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyNed 19 Jun 2011, 09:11

cuj,hoce da te bije :D ahahh lol ...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPon 20 Jun 2011, 14:00

Jaooo kleo pederu odjebi :D
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPet 24 Jun 2011, 02:04

Teško je opisati korene mog imena. Neki kažu da je to od preteranog pijanstva, drugi da je od prevelikog gubljenja... Prvonastala ideja je bila ( luzer - gubitnik ) ali sam od te imenice ''luzer'' napravio ime i prezime - Lijam Uzer u inicijalima (kao na forumu) L.Uzer. Elem to je neka moja priča, i mislim da mi ime baš odgovara. Ne bih da odajem neke što su tražili na netu objašnjenje za moje ime, ali saznali su ga kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime EmptyPet 24 Jun 2011, 10:59

Moje umece u haxu mora da inprovizuje ovakav nick :).

Pastore ili ti Javier Pastore, mladi igrac Palerma i reprezentativac Argentine, veliki fudbalski talenat, veliki kreator i tehnicar. Mnogo toga imamo zajednickog jezik
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vase haxball ime Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase haxball ime   Vase haxball ime Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vase haxball ime
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Haxball mape
» slike haxball-a ...
» 3v3 Haxball European Competitions
» KN-Haxball Crew
» Haxball Profiler

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: