Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 HaxBall Chamions League (4n4) !

Ići dole 
+18
oho
Markoni
DelPiero7
Giggs
garbajosa
KoLee
Superman
Grobar
Timmi
Cleverson
Django
oggy
MaxTribina
1312
banos bananos
Zli Gli
L@ki
Fredklopp
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 10:37

Evo vam na engleskom ... copy + paste :))

2nd edition of HBCL is coming. It will be played with 32 now. It is quite long to start(begin of July) but before that we have to make qualifications. For 2nd edition teams from every country of Europe is allowed to sign-up. How to make it? In category "Registration" create thread with name of your country as a topic. In that thread write maximum 4 teams from your country(limit for each country) and their squads. Registration last until 31 May including. Qualifications will be played in June. Person which will create thread will be treated as a contact person for his/her country

Poland, Germany and France do not take part in qualies so they do not have to sign-up. Croatia, Lithuania, Serbia and United Kingdom has one team in main phase guaranteed so they have to specify in their threads which team plays instantly in group stage and for that team it is no need to write squad. Because of that, these 4 countries can put only 3 teams in qualies.

After Qualies squad can be changed. Teams which play in group stage will post their squads in "Teams" category right before start of tournament.

http://haxball-champions.com/showthread.php?tid=74

I OVAKO SE MORA IGRAT DEF!
https://2img.net/r/hpimg11/pics/786521regles.png


Odlucite koj klan ne treba igrat kvalifikacije, valjda Logika?! mig
Ali onda bez aguero, on je moj :))
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 10:56

Фино. Ал знате шта би било срање, да сад екипе одавде коју оде на тај турнир скроз промене своје саставе од оних са којим би играли ову нашу лигу, јер, јебем му матер шта то онда значи....
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 11:06

latinica pls
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 11:21

Донт гив а фак....
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 13:43

Lepo ovo zvuci, treba sastaviti 4 jake ekipe i igrati ovo cudo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 14:33

Ko uopste od nasih ima ovlascenja da prijavljuje ekipe za ovo cudo?
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 16:22

jebote aguero nek igra za tebe i onako je frajer binda
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 19:56

Logika ima direktan plasman u grupe, Cbk, Tde i Ff imaju kvalifikacije, ako neka od ovih ekipa nema dovoljno igraca ili nece da ucestvuje, treba da se javi pa da se nadje zamena. A to da li ce ekipe igrati u starim/novim sastavima , da li ce dovesti jos nekog za taj turnir tamo, to je njihova stvar.

edit: Logika, Cbk, Ff nek mi posalju sastave timova koje prijvaljuju za ove kvalifikacije da bih mogao da kreiram temu tamo na njihovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 23:34

Funflow:
mozak (c)
Dalone
Javier
Hawk

za renea ne znam jer igra za nerd, ako bude htio napustit pedere, ubacit cu ga.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 23:42

max juce smo diskutovali o ovome, treba napraviti 4 jake ekipe. nemojte zuriti sa prijavama. jos nesto, kakve ovo veze ima sa 3v3 ligom i plasmanima ekipa?? ovde se igra 4v4...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyPon 14 Maj 2012, 23:47

pa to su ekipe, treba po tome dok kod nas ne pocne 4v4 liga da bi se po tome moglo, uostalom ne vidim razloga da se naprave 4 jake ekipe prema prijateljstvu ili necemu, ust, ove ekipe koje su bile u 3v3 medju prve 4 su jake, time su to pokazale
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 00:44

Unstoppable nije ugasen,koki je kapiten,ja i banos prelazimo tamo,samo da bi uvalili Dalonetu kurcinu i usli u te kvalifikacije umesto FF.

Slasti se sad minijaturni
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 01:07

mogu li ja prijavit igrace za cl koji igraju za druge klanove u sh ligi ?? mislim na posudbu samo za cl posto npr aguero igra za njemce


Poslednji izmenio 1312 dana Uto 15 Maj 2012, 02:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 02:02

Kakve 4 ekipe da se prave banose? Mi imamo svoju ekipu i ne damo nikome mesto drk
CBK:
-Cleo(c)
-Oho
-Uriels
-Grobar
-Saki NMB 77
-Noob
Posto je rekao timmi da LS pocinje negde u julu, velika je verovatnoca da ce dosta igraca biti otsutno,tako da cu dodati jos nekoga na spisak, za sada je to noob. Max, do kada mogu da prijavljujem igrace?


Poslednji izmenio Cleverson dana Uto 15 Maj 2012, 03:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 02:34

juce smo pricali o tome da se naprave 4 jake ekipe koje ce igrati to takmicenje. django,uns se gasi :D cleo ti za svoju ekipu imas pokrice po kvalitetu :) ali ne bi bilo ok da neki igraci ne dobiju priliku da igraju, pogotovo sto smo takvu vrstu 4v4(big sa 1 igracem udaljenim od odbrane) django,gli i ja igrali u bundesligi i to sasvim uspesno
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 02:47

vodite racuna da se ovo igra u julu kada ce veliki dio foruma biti odsutan. mislim da bi bilo ok da se postojece cetiri ekipe pojacaju samo za to takmicenje pojacaju i kvalitativno i kvantitativno, kako biste bili konkurentniji i da slucajno ne gubite neke meceve sluzbeno.

@ banos pola meceva sam ja odigrao kao ti :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 04:55

Ajmo ovako. Niti se kod nas igralo 4v4 (pogotovo ne sa ovim pravilima), niti je bilo receno da ce biti nekih evropskih takmicenja i da ce prvih x timova igrati u istim. Najlogicnije bi bilo da se eventualno sampion 3v3 lige ubaci direktno... sa pojacanjima, jer 4v4 ekipa treba da ima minimum 6 clanova da bi se igralo redovno, to znamo dobro mi koji smo se cesto jedva skupljali za Bundesligu a bilo nas je 7-8... Mada, kapiram da nas ovde i nema za vise od 4 ozbiljne ekipe po 6 ili vise ljudi.


Ako neko misli da napise nesto u stilu "ti sad kenjas jer tvoji nisu bili medju 4", samo cu da napomenem da u zadnje vreme zbog posla igram mnogo manje i da postoje realne sanse da cu i ubuduce zbog smena propustati deo meceva, a mogu i da se povucem pa da Banos i Django igraju sa Kokijem i jos nekim kao cetvrti. Toliko o tome kako imam zadnje namere.

Ponavljam, najbolje bi bilo da se napravi neki dogovor, a ako je to neizvodljivo, onda 4v4 turnir i cao zdravo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 05:34

opet ce oni terati po svome, klasika. a ekipe ce da prodju sa rasvetanom plinarom
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 05:35

pocinje u julu cl do jula mozemo 3 lige 4v4 odigrat
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 05:52

A vi mislite da bi sa foruma moglo da se napravi 3 jake ekipe? O 4toj necu ni da pricam. Ako neko misli da moze napraviti, neka mi da spisak 24 KVALITETNA(6 igraca po klanu) igraca koji bi bili konkurentni u toj LS.
Sto se tice mog klana, garantujem da tesko da je neko sa foruma mnogo bolji od ekipe oho-uriels-grobar-saki/noob. Ponavljam, ne kazem da smo najbolji,ali mislim da sem par igraca, malo njih bi igrali pre ovih sto sam nabrojao.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 06:22

moze u zavisnosti od toga koliko ce igraci biti aktivni
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 06:37

o kakvoj vi kvaliteti govorite, thc je uzeo prvenstvo sa profom, dklandom, aguera ne racunam jer je u nerdu, ja rene i jova smo uzeli prvenstvo, oho uriels cleo su uzeli prvenstvo, eto sakia s njima, to su ekipe ciji je kvalitet provjeren, ja ne vidim o kakvim JAKIM ekipama govorite, koje 4 jbt, ne shvatam vas, sto vise razmisljam sve mi je gluplje, i kao sto cleo rece nabrojte 24 igraca s foruma koji se mogu nositi i koji su igrali sa rkdom, falkom, fredom i kompanijom tamo
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 06:39

Ajde onda napravi mi ti te 4 ekipe.
Evo prve ekipe:
Ekipa A
-oho
-del
-uriels
-loler
-grobar
-garba
Evo, ja sam napravio prvu ekipu, aj ti napravi drugu. Pazi samo da u svakoj ekipi imas bar 2 golmana i da ne trpas po 4 vezna igraca u tim. A da, pazi i na cinjenicu da veiliki broj odavde vec igra tu ligu, oni isto otpadaju. Aj sad ti
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 06:58

Ево једне врхунске поставе :

Лаки
Маркони
Тког
Импре
Тиаго
Виља

....
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! EmptyUto 15 Maj 2012, 07:08

evo EKIPA B primjer

- thc
- dkland
- Divljina
- profa
- B.Idiot
- akisa

EKIPA C

- Jova
- todorov
- dalone
- hawk
- javier
- Laki

EKIPA D

- Kokeroni
- banos
- django
- zli gli
- Thiago Silva
- karabaja






Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HaxBall Chamions League (4n4) !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Internation HaxBall League
» Haxball Crew
» Haxball Profiler
» Vase haxball ime
» Balkan Haxball Liga 1v1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: