Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Reprezentacije?

Ići dole 
+20
aguero10
Anderson Silva
Fredklopp
ds1989
Chicharito
garbajosa
Моћни Миш!
MessifromSerbia
Zli Gli
Decay
BlekKobaz
Suarez
noob
gubitnik
Djordjevic Czv
AlessandroDP
Gerrard...
Javier Pastore
MaxTribina
oggy
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 04:57

pa igramo ligu i kup za klanovima 3v3 ne vidim razlog zasto bi se nesto mjenjalo -.-
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 06:13

ger za neke reprezentacije se ne mogu skupiti 4 igraca bas...to sto je vas bosanaca mng i nas srbe nije problem..igraju najbolji drugi ne igraju...i kod nas srba ima 10 golmana pa sta igraju najbolji odnosno Jova xD najbolje je 3vs3.. srecan
del za crnogoraca nisi upravu ima ih dosta...ds1989 gilipter vucinic sex itd itd srecan
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 06:20

Utakmice reprezentacija se igraju 4v4, ako neke ex yu drzave nisu u stanju da skupe cetvoricu igraca... i ne treba nista da se organizuje, dok stvari ne postanu drugacije. Ideja je dobra!
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 06:54

predlog bi bio dobar da moze da se igra 11v11 ali ovako ce se uvek neko buniti sto nije u ekipi...ili sta vec,malo je samo 4 igraca iz svake zemlje...a o 3 i da ne govorim...
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 07:08

Pozdrzavam, samo 4 vs 4 dolazi u obzir.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 07:16

Nisam ni citao sve sto ste pisali al vidim da je polemika 3v3 / 4v4 odma da vam kazem igralo bi se 4v4 big easy ili obican big na veci vremenski period od 5 minuta poluvreme, bice uskoro to mogu da vam kazem kapitena cemo birati svi zajedno itd itd. vise o tome uskoro... studio!
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 07:25

MaxTribina ::
Nisam ni citao sve sto ste pisali al vidim da je polemika 3v3 / 4v4 odma da vam kazem igralo bi se 4v4 big easy ili obican big na veci vremenski period od 5 minuta poluvreme, bice uskoro to mogu da vam kazem kapitena cemo birati svi zajedno itd itd. vise o tome uskoro... studio!
Tako je Max, ali naravno big easy.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 07:57

pa ko ce ti hostati da ne laga 4v4, samo aguero onda, jer je kod njega ping 3v3 50 >.<. i garba, bit ce rezerve kao u svakom timu ne samo 3 tj. 4 igraca za svaku repku, naravno ko je u mogucnosti da skupi zamjene
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:19

ako je mogao da se nadje host za meceve portugal-hrvatska na eslu...moci ce i za srbija-bosna il sta vec....i kolko god izmena stavio uvek ce biti frka oko toga ko ce da igra...makar u ekipi srbije,jer osim na poziciji golmana gde je po meni jovanovic najjaci(pa cak i tu del pierro i davids mogu da ulete komotno) na pozicijama u polju postoji minimum 6 igraca koji mogu da konkurisu za preostala 3 mesta...meni je apsolutno svejedno ali kao neko ko je ucestvovao u reprezentativnoj prici mogu da kazem sta ce biti problem...toliko od mene...z
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:26

pa zato se odredi selektor tj. kapiten garba :) i dzaba sto ce se ovi protiviti :)
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:37

GARBA za selektora srecan
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:45

garbajosa ::
ako je mogao da se nadje host za meceve portugal-hrvatska na eslu...moci ce i za srbija-bosna il sta vec....i kolko god izmena stavio uvek ce biti frka oko toga ko ce da igra...makar u ekipi srbije,jer osim na poziciji golmana gde je po meni jovanovic najjaci(pa cak i tu del pierro i davids mogu da ulete komotno) na pozicijama u polju postoji minimum 6 igraca koji mogu da konkurisu za preostala 3 mesta...meni je apsolutno svejedno ali kao neko ko je ucestvovao u reprezentativnoj prici mogu da kazem sta ce biti problem...toliko od mene...z

A Cleo bot ? xD

Messi ::
GARBA za selektora

Tako je ! :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:47

BlekKobaz ::


Inače ako ovo zaživi uzimam crnogorsko državljanstvo, sa majčine strane sam Crnogorac :D

Posto imam Crnogorske krvi,javljam se da igram za CG.

Bio sam kapiten BIH,to mi dosadilo,dok ako se garba docepa kapitenske trake srpske rep. ni tu mjesta nece biti,tako da mi je jos ovo ostalo...:D

Ozbiljan sam CG moze napraviti dobar tim,tu su DS i Vucinic...
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 08:52

sta li ste glupiras ti ger nzm...pa u srbiji ne bi ni igrao sa tvojom taktikom bi nam unistio reprezentaciju jezik
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 09:46

Sreca sto Gerrard nije iz Srbije inace bi nam se smejali svi kako igramo,surova realnost :D
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 12:48

evo ja bih svoje mesto rado ustupio garbadžosi, vidi se da dečko VOLI (što ne znači da ZNA jezik) da igra... ne želim da ga sputavam u ispunjenju njegovog životnog sna. :v



jezik
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 14:39

Slazem se sa noobinom :D
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 22:29

e ovako..posto nisam aktivan bio poslednji mjesec na zvanicnim mecevima:) a igrao sam sa posla svakog dana u pauzi :) da kazem da ce Crna Gora imati ekipu...bicemo ja,bleki,gerrard,anderson silva,bmw,cistac.....sad jos posto nidje ne mogu naci decaya,vucinica i giliptera molio bi svakog ko ix vidi da se jave meni na pm..I slazem se da ce srbiji biti najveci problem da sastavi tim...:/..mnogo ix je..a evo ispade i da nas ima dosta :)


Poslednji izmenio ds1989 dana Pet 23 Sep 2011, 22:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 22:36

dobar tim samo nzm sta ce vam kobaz i ger..srbin i bosanac...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 22:42

Moj ex-saigrac iz PPP-a, Pojmash, je isto Crnogorac... a tvrdim da je bolji od svih nabrojanih... ako ga savatate u nekoj CG sobi, pitajte ga jel bi igrao. Mada, cisto sumnjam da ga zanima to, on igra samo iz zezanja sad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 22:47

Dobro ideja.
Ali ja sam samo dva hrvata ... mene i tobi ... svi drugi nisu aktivni ... JustLike, siki, Sivonjic, Provokator ...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 22:57

fred, odi u HR sobe pa pitaj par ljudi koji ti zapadnu za oko.. htjet ce vjerovatno :)
Nazad na vrh Ići dole
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptyPet 23 Sep 2011, 23:03

Hrvatska repka vec postoji, igrali su na ovom zadnjem kupu nacija. Crnogorska bi se lako napravila, ima 7-8 igraca koji su stalno tu. Mislim da bi i Makedonci mogli napraviti solidnu ekipu. Jedino za Slovence ne znam..
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011, 00:01

mozemo finu ekipu imat...samo treninga treba mig
Nazad na vrh Ići dole
aguero10
Igrac
Igrac
aguero10


Posts : 54

Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011, 00:26

ma slovenci imamo najbolšo repko ima i nas :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacije? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacije?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasanje za kapitena reprezentacije
» Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: