Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!

Ići dole 
+10
Timmi
Zli Gli
ds1989
oggy
noob
JavierMK
Calavera
banos bananos
1312
garbajosa
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 05:25

E ovako,posto ja kao selektor treba da organizujem ove meceve a ne mogu da vas vijam po sobama i chatu...zamolio bih selektore drugih reprezentacija koje posecuju ovaj forum,da mi se jave ovde(slovenija,BiH,makedonija,crna gora...pa cak i hrvatska iako njih nema)...kapiram da cemo se ovako najlakse dogovoriti!

P.S. nadam se da su moji igraci kao i opozicija ili ti wannabe selektori koji me kritikuju zadovoljni :)

s postovanjem,

najbolji igrac haxballa od njegovog osnivanja i apsolutni gospodar lupanja lopte od sve vrste martinele

garbajosa
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 05:37

Sutra oko 22 h protiv srbije

Bosna i Hercegovina


-thc (C)
-adewale
-DaLone
-Bosnian Idiot
-profa
-Suarez
-Benjo


ako ima jos igraca iz BiH predlozite mi
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 05:49

ju garba ovi ce se popisati po vama
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 05:54

zamolio bih slobodne umetnike i ljude koji nisu u reprezentativnom planu da ne daju ovakve prognoze....hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 05:56

Moze 22, ali sutra treba i to finale kupa da se odigra.
Nazad na vrh Ići dole
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 09:04

predajem kapitensku traku kod renea. nek on organizuje ako ima volja
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 09:18

dolazim u 22h. :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 10:53

tu sam i ja :)
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 12:14

Crna Gora

-ds1989
-Gerarrd
-Decay
-cistac
-P
-BMW
-Vieri32
-Hadivelko
-VucinicSex
-paka

svi smo repka:)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 12:49

Cek bre, jel ovaj P zapravo Pojmas? Ako jeste, gde igra on sad, jel samo po crnogorskim sobama?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptySub 10 Dec 2011, 12:58

ako pojmo igra, onda crna gora najjaca.
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 03:01

ja ne razumem nikako kako ovaj gerrard igra za cg. ne mogu da opišem koliko je to glupo. :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 08:21

ja bih uputio izvinjenje reprezentaciji BiH...ne znam da li su se oni skupili ali ja ne mogu da doprem do polovine mog tima...kako stvari stoje,nista od meca...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 08:36

pa ja cu reci jovi, calavera zna, bit ces ti, naci ce se jos neko...
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 08:40

Ma da, naci ce se neko.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 08:58

kako god...jovu nisam video godinama...lolera nema,sakija nema,uriels ne moze...jedino djanga ili nooba da nadjem...moze i grobos ako naidje...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 09:21

moj tim je iskocio niotkuda...kao ciganka iz punog kontejnera...tako da cemo odigrati ovaj mec...rekao bih u punom sastavu ali posto cu ja igrati,automatski to znaci da cemo biti oslabljeni!
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 10:39

Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 11:23

konacno je pronadjena pozicija na kojoj garbajosa moze da pokaze svoje kvalitete smor
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 11:53

CG 1

CG 2

Na selektore, da imas cime da se zanimas u ove gladne zimske dane...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 12:08

zadovoljan sam...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 12:51

Svaki moj dodir s loptom je bio pravo malo remek delo pa ce biti jako tesko pronaci onaj gol makazicama iz mrtvog ugla... kakva majstorija, gol godine svakako!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 15:05

A sto lepo ne stavite rezultat? Ima nas koji bi voleli da znamo kako je prosla reprezentacija, a nemamo bas zivaca da sat vremena gledamo cepove... mig
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 20:28

Calavera ::
CG 1

CG 2

Na selektore, da imas cime da se zanimas u ove gladne zimske dane...


Jaooo banos u napadu.Ovo gledam tek kad ozdravim trol
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! EmptyNed 11 Dec 2011, 22:21

Realno nema pojma ali je igrao u tandemu sa mnom pa je pokazao 200% svojih mogucnosti... jer je svako rasan uz mene.

Inace, hajlajt je tu negde oko 26:30 na prvom snimku, usporite malo pre toga i pogledajte. Kao nekad Nebojsa Krupnikovic, makazice iz teske pozicije a golman Crnogoraca neverue!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pivopije - Haxball Crew (prijateljski tromeč)
» Pivopije - Žuta podmornica (prijateljski dvomeč)
» Glasanje za kapitena reprezentacije
» Srbija - Makedonija, prijateljski mec
» Pivopije - Jajare (prijateljski dvomeč)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: