Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!

Ići dole 
+10
Timmi
Zli Gli
ds1989
oggy
noob
JavierMK
Calavera
banos bananos
1312
garbajosa
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 22:30

oho ::
A sto lepo ne stavite rezultat? Ima nas koji bi voleli da znamo kako je prosla reprezentacija, a nemamo bas zivaca da sat vremena gledamo cepove... mig
To jeste. Ja znam samo sa Bosancima, 7:0 i 2:1 za nas.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 22:54

Sa Crnogorcima smo odigrali valjda 3 ili 4 meca, i mislim da smo dobili svako poluvreme. Mada realno nisu imali golmana, kao ni Bosanci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 23:03

gli a sto ne pokazes ljudima kako promasujes zicere :D mene klepis za asistenciju
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 23:13

prvi snimak na 29:55
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyPon 12 Dec 2011, 00:55

Pa to sam namerno promasio da bih posle mogao majstorski da ti asistiram, par sekundi nakon promasaja... moj svaki kontakt s loptom u protivnickom 16ercu je ili gol ili asistencija, prejak sam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyPon 12 Dec 2011, 03:55

Ovo je bilo smijesno od onih 7-8 golova (ne znam ni ja koliko je bilo srecan ) ja sam kriv za 6. LOL
Sacekajte da odigramo jedan mec u punom sastavu tj. sa idiotom, pa cemo onda vidjeti. mig
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyPon 12 Dec 2011, 05:41

ILoveLFC ::
Ovo je bilo smijesno od onih 7-8 golova (ne znam ni ja koliko je bilo srecan ) ja sam kriv za 6. LOL
Sacekajte da odigramo jedan mec u punom sastavu tj. sa idiotom, pa cemo onda vidjeti. mig


Sua lepo sam ti rekao da se ne nadas mnogo od svoje karijere.Ti si cvetao uz Djanga,prosla sezona ti je bila sezona zivota,ocekuj nagli pad forme sa kim god igrao napred :D
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyPon 12 Dec 2011, 05:47

mogao bi to vec veceras da dokazes tako sto ces se pojaviti u ovom finalu. tema odmah ispod ove.
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 EmptyPon 12 Dec 2011, 06:57

Uglavnom sad znamo...nisam za defa. jezik
Sto se finala tice vidjecemo srecan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!   Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pivopije - Haxball Crew (prijateljski tromeč)
» Pivopije - Žuta podmornica (prijateljski dvomeč)
» Glasanje za kapitena reprezentacije
» Srbija - Makedonija, prijateljski mec
» Pivopije - Jajare (prijateljski dvomeč)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: