Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Reprezentacije?

Ići dole 
+20
aguero10
Anderson Silva
Fredklopp
ds1989
Chicharito
garbajosa
Моћни Миш!
MessifromSerbia
Zli Gli
Decay
BlekKobaz
Suarez
noob
gubitnik
Djordjevic Czv
AlessandroDP
Gerrard...
Javier Pastore
MaxTribina
oggy
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyČet 22 Sep 2011, 17:56

Pa prijedlog je da se nakon ove lige sto ide, 3v3, organizuje neki reprezentacioni kup, da se odrede kapiteni reprezentacija, recimo koji su najbolji ili najiskusniji, tu bi ucestvovali npr. HR, BIH, Srbija, Mkd, Slovenija i Crna Gora, i da igra svako sa svakim kao neka grupa i 4 najbolje ekipe da idu u pol. finale kao na ovom euro basketu sto se igralo, kapiteni bi se odredili izmedju igraca te drzave. Eto izjasnite se.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyČet 22 Sep 2011, 19:09

Dobra ideja , bice u planu.
Nazad na vrh Ići dole
Javier Pastore
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 124
Age : 28
Location : Skopje,Macedonia

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:18

ne znam ko ti dao minus ali ja poddrzavam ovo :)
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:22

Nekada davno i prije foruma je par nas imalo ovakvu ideju i malo je falilo da se odrzi turnir...Igrali smo 2-3 (5 na 5 bila je i guzva,bilo je i laga :D) prijateljska meca BIH-Srbija...

Ideja nije losa...
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:25

Dobar je predlog, ali problem je sto ima dosta dobrih igraca iz Srbije, ko ce to da odredi ko ce da igra , a ko ne, kako ce da se izabere kapiten. I ima jos jedan problem, tesko ce se naci 3 igraca iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, nema tu puno igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:44

Ima igraca tamo...

Nego 3 na 3 je malo za reprezentacije,minimum bi bio 4 na 4.Slicno igraju na ESL-u.
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:49

Nema bas, na forumu od Slovenaca su Agu i Dkland(ponekad dodje), a od Hrvata nisam video da neko igra u klanu jos od Torce. Crnogorci takodje, jedino Gilipter.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:53

Ma ima njih,ali bi po kvalitetu Srbija i BIH,trenutno bili jaci dosta :D

Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 00:56

Ja sam slucajno roknuo minus,a Stivi ne moze da se igra 4 vs 4,tu nema skila 2% to je sranje nad sranjima...a ideja je odlicna,to sam ja bas hteo da stavim...
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:01

U krajnjem slučaju, ako ne može da se dogovorimo oko igrača, može da se napravi više sekcija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:11

3v3 bi se igralo. A ljudi smo dog. bismo se valjda oko kapitena i igraca, a sto se tice Slovenije, HR, Mkd i CG, malo je clanova foruma odatle, mogli bi kapiteni sa foruma tih repki naci par igraca za taj kup, usput bi se i prosirio glas o forumu i medju hrvatima, slovenencima, makedoncima i crnogorcima i vise bi bilo clanova foruma i onda za sledeci ovakav turnir ako ovaj uspije naravno vec bi bilo lakse i kvalitetnije. :)
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:20

i da, ako admini misle usvojit nek se izjasne sto prije moguce da se mogu odredit kapiteni i da se moze pripremati sa reprezentacijama...
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:31

predlažem ogija za kapitena :) to je jedini način na koji bi on igrao u reprezentaciji jezik (a i ja, pošto mene ogi voli <3) :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:38

noob ::
predlažem ogija za kapitena :) to je jedini način na koji bi on igrao u reprezentaciji jezik (a i ja, pošto mene ogi voli <3) :D
hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:48

Opa, dobra ideja srecan
Nazad na vrh Ići dole
Javier Pastore
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 124
Age : 28
Location : Skopje,Macedonia

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 01:52

pa evo iz mkd ima ja i rene :) samo da nadjemo jos jedan gk
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 02:07

3 na 3 je smijesno za reprezentacije,a u 4 na 4 itekako ima vjestine.

Uglavnom 3 na 3 ne bi igrao,ako ima veze sa reprezentacijama jer mi je to glupo,ne radi se o klanu,vec treba teze da bude.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 02:19

11v11 i da se molimo Bogu da ping bude manji od 300 xD
Inače ako ovo zaživi uzimam crnogorsko državljanstvo, sa majčine strane sam Crnogorac :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 02:24

Ma glupo je 4 vs 4 jbt dal si normalan? To sto ces ti napraviti neku taktiku za 4 vs 4 svaka cast,al tu nema 2% skila brate,gledao si i sam utakmice Srbije na esl sa nemcima i rusima,ono je smesno 10 minuta blejis po terenu i primis gol iz najvece gluposti zato sto te smorilo da pratis igru...4vs4 moze samo big easy il tako nesto, a da bi to igrali moramo prvo da se uigramo ovako po sobama...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 02:28

Reprezentacije ti niko ne igra 3 na 3,vec 4 na 4 ili vise...Najbolje onda 1 na 1.

No ovo samo ja kazem,ko hoce da igra ovako slobodno...

Zbog lakog mijenjanja zastave moze da se izabere bilo koja zemlja :D
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 02:32

AlessandroDP ::
Nema bas, na forumu od Slovenaca su Agu i Dkland(ponekad dodje), a od Hrvata nisam video da neko igra u klanu jos od Torce. Crnogorci takodje, jedino Gilipter.

ima 5,6 igraca na ovom forumu koji su iz cg
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 03:30

gerr ne izmisljaj toplu vodu svega ti
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 03:42

Dok sam ja organizovao prijateljske meceve reprezentacija,ti nisi znao sta je hax...

Za 3 na 3 su ti smekeri koji ne podnose grubu igru :D,nije fora da se rep. igra 3 na 3,malo je,bas je malo i nema jacinu.


Rekoh svoje misljenje i to je to.


Poslednji izmenio Gerrard... dana Pet 23 Sep 2011, 04:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 03:53

Pa eto i sta s tim sto nisam znao? sad znam i samo si ti za 4v4. :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? EmptyPet 23 Sep 2011, 04:26

Nije samo on za 4na4, to je bolje kad se igraju mecevi reprezentacija iz vise razloga. Em moze da igra jedan covek vise, em je tako teze igrati pa tu dolaze do izrazaja i skill i strpljenje, mada treba i srece.

Naravno, 4na4 bi se igralo na Big Easy terenu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Reprezentacije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacije?   Reprezentacije? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacije?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasanje za kapitena reprezentacije
» Prijateljski mecevi reprezentacije Srbije!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: