Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 BlekKobaz u potrazi za klanom!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

BlekKobaz u potrazi za klanom! Empty
PočaljiNaslov: BlekKobaz u potrazi za klanom!   BlekKobaz u potrazi za klanom! EmptySre 03 Avg 2011, 04:54

Evo posle nekih neuspelih avantura, ponovo sam slobodan igrač i imam ambicije da igram ovu ligu što sledi maksimalno ozbiljno, bar još ovu sezonu, za posle ne znam...
Postoje neki planovi oko toga da pravim novi klan ali ako propadnu evo me ovde kao slobodan igrač.
Dakle, igram u napadu ili sredini, po potrebi, najviše volim da igram ofanzivno uz ivicu pa da centriram, mada mogu i da igram klasičnog napadača. Odbranu prilično slabo, ali ako baš baš mora mogu i to.
Molim vas da me ne zovete u klanove u kojima bih igrao onako minut za 3, 4 utakmice (tj. gde ne dobijam skoro uopšte šansu), željan sam igre i dokazivanja.
Ponude u ovoj temi ili u porukama, nemojte na četu, obično ne gledam čet iako sam tu tako da ću teško odgovoriti.
Samo do neke mere ozbiljni klanovi sa iskusnim igračima dolaze u obzir, nemojte da me zovete ako ste juče počeli da igrate hax pa da za 5 dana odustanete i propadne sve, spreman sam da za promenu igram na vrhunskom nivou, ako treba svaki dan trening/prijateljska, svaki dan!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

BlekKobaz u potrazi za klanom! Empty
PočaljiNaslov: Re: BlekKobaz u potrazi za klanom!   BlekKobaz u potrazi za klanom! EmptySre 03 Avg 2011, 05:56

evo, dodži kod nas. :D

A mi smo ja, fabrizio i hiajavata. :)


U slučaju da pristaneš, najverovatnije bi to bilo to, nikog više ne bi zvali, nas četvorica i kraj. Eventualno ako baš uleti neki pro defanzivac. :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

BlekKobaz u potrazi za klanom! Empty
PočaljiNaslov: Re: BlekKobaz u potrazi za klanom!   BlekKobaz u potrazi za klanom! EmptySre 03 Avg 2011, 06:00

ok, reko mi je Hia već al mi se sviđa i interesovanje kapitena klana :D
u slučaju da ovo pravljenje klana sa Fabregasom propadne, a rok je onako do sutra, računajte na mene, javljam sutra
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Sponsored content





BlekKobaz u potrazi za klanom! Empty
PočaljiNaslov: Re: BlekKobaz u potrazi za klanom!   BlekKobaz u potrazi za klanom! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BlekKobaz u potrazi za klanom!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pick u potrazi za klanom
» Kamara u potrazi za klanom
» Nbnt u potrazi za klanom
» DulleX u potrazi za klanom ! :D
» H1N1 u potrazi za klanom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: