Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pick u potrazi za klanom

Ići dole 
+2
Лазар Марковић
Pik
6 posters
AutorPoruka
Pik
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 7

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 18 Dec 2011, 12:08

Igram hax 2 godine ...Moja pozicija je napad i tu igram,postigo sam veoma dosta golova u haxu a ovo ce mi biti debitantska sezona u nekom od liga...
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 18 Dec 2011, 12:17

Tesko da ce ti ova biti posto pocinje danas tj.prijave su zavrsene al javi se nekom na polu sezoni tj.neka te neko uzme....puno srece u potrazi za klanom ! :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 18 Dec 2011, 12:32

Prijatelju, kako igras dve godine kad je ovo izmisljeno pred kraj prosle?

Sto se tice tvog angazmana u nekom od timova koji igraju ove lige, evo jedan savet. Budi na forumu, igraj 3v3 po raznim sobama ovde i nasumicnim, tamo gde je kvalitet zadovoljavajuci, i nema zime za tebe. Posto si slobodan igrac, mislim da mozes u svakom momentu da pristupis nekom od timova tako da samo igraj i neko ce te primetiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 18 Dec 2011, 12:41

Samo se ti dokazuj i neboj se jezik
Nazad na vrh Ići dole
Pik
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 7

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyPon 19 Dec 2011, 10:54

Vazi pokusacu da se nametnemnekom klanu a sad igram u tandemu sa viljom ovu ligu ali ne znam kada ce da pocne(2 v 2),a sto se tice klana bice tu mozda neki zainteresovan videcemo na polusezoni mig
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyPon 19 Dec 2011, 14:17

cheers
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 25 Dec 2011, 05:13

Alo Pick odgovori mi na poruku, treba da igramo meceve a ti nestao.. Cekam 3 dana da mi odgovoris. Starac Foco Sutra (ponedeljak) dodji uvece da pocnemo da igramo, cekaju nas ljudi. Ili napisi tamo u temi u kom terminu mozes da igras, da znam da si ziv. oci
Nazad na vrh Ići dole
Pik
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 7

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyPet 06 Jan 2012, 03:08

Slobodan sam ako trebam nekom klanu....
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 19 Feb 2012, 05:44

Ček aut klan Suavemente na istoimenoj temi, treba nam napadač. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  EmptyNed 19 Feb 2012, 07:14

Zadnja poseta : Pon 16 Jan 2012, 22:07


Cisto sumnjam da ce uskoro doci :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pick u potrazi za klanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pick u potrazi za klanom    Pick u potrazi za klanom  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pick u potrazi za klanom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: