Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika

Ići dole 
+12
Giggs
zlotvor
El Niño - AVB
FaLcaO
L@ki
Rejdž
Benjo
oggy
sine
Gerrard...
Calavera
Timmi
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyČet 23 Feb 2012, 15:29

http://www.haxball.gr/cup/view/17838

Igraju se dva poluvremena od po 7 minuta. Neka vam ova tema sluzi za sve, dogovaranje oko termina, objavu rezultata i kacenje snimka. Kacenje statistike nije potrebno.

Tekma se mora odigrati do ponedeljka, 27. februara. Jos jednom, finalisti kupa ce imati pravo igranja u prvoj ligi sledece sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyČet 23 Feb 2012, 23:35

Samo da dodam da sad i trece mesto vodi u prvu ligu, buduci da su se Bunkerasi raspali.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyPet 24 Feb 2012, 00:16

Nedjelja vece...Mi smo tu valjda od 9 pa do...

Mada mozemo i ranije odigrati,tako da pisite kad vam odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyPet 24 Feb 2012, 03:21

ja mislim da bi mogli ranije,samo da se dogovorim sa mojima pa stavljam ovde kad sve mozemo...
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyPet 24 Feb 2012, 06:39

sutra popodne ili u nedelju bilo kad???
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyPet 24 Feb 2012, 07:15

Onda ned...Javicu jos kad nas ima...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:19

Erotika je dobila ubjedljivo mec,sta vise i nadigrali su nas,iskoristile greske itd.

Snimak nisam sacuvao,ali nakon sto ga postavi neko iz Erotike,treba ga pazljivo pogledati,jer se skoro sigurno radi o svercovanju najmanje 2 igraca,jer je neobjasnjivo da oni ovako dobro odigraju.

Prvo je sine rekao kako ih nema,onda su se na chatu pojavili raznorazni anoni koji su zagovarali da se mec odigra,kada smo usli u sobu pocele su teme o svercu itd.

Snimak se treba pazljivo prouciti...


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sub 25 Feb 2012, 07:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:21

http://www.haxballtube.com/watch/d3a8e4c5 evo snimka da svi mogu da vide... 5-1 rezultat

mora da je sverc ger :)
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:22

ma nije sverc ger, to su stari znalci....
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:24

i sa nama kad su odigrali mislio sam da je šverc..

tj noob=rejdž ..

ali šta me briga srecan tu su admini nek procijene :)
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:24

Ne postoji ni teoretska sansa da je ovo bio Felix,on ne zna ovako da brani...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:25

Uz to nisu ni rijec progovorili...

Rejdz je Noob po stilu igre,se to zakljuciti moze.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:29

Znaci noob je bio host...

A golman prema nekim informacijama Del Piero.
Nazad na vrh Ići dole
Rejdž
Grejac klupe
Grejac klupe
Rejdž


Posts : 10

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:37

znači jebao vas i noob i fabrizio opterećeni ste njima kao da se haxball samo na vašem forumu igra pa ne znate.

i još nešto ja na chat ne mogu da ulogujem mislim mogu ali se ne vidi šta pišem a felix i sine su bili na chatu.

smešan si lik felix sa nama brani uvek ne znam šta ti nije jasno ako je neko bolji?
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:38

hahahaha... prvo necu da se svadjam odvalili smo vas od zivota,znaci ne znas ger da igras i to svi znaju dzabe mucis saigrace koji i valjaju...drugo benjo i dalone isto ne znate,jednostavno mala deca kao vi nisu jos razvili dovoljno mozdanih celija da bi mogli da budu dobri u logickoj igri kao sto je haxball... odakle vama pravo da sernjate po ovoj temi maloumni idioti?...

ger nauci da izgubis jbg sve je to igra,moras nekad da budes covek ne ide ti vise ovako...

Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptySub 25 Feb 2012, 07:41

Један локић да се оладите мало.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:13

Buduci da je noob igrao kao Rejdz, utakmica ce se ponoviti bez njega. Imate dva dana da se organizujete, znaci zakljucno sa cetvrtkom.
Nazad na vrh Ići dole
FaLcaO
Kapiten
Kapiten
FaLcaO


Posts : 139
Age : 28
Location : Veles

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:21

Znaci sada sta cemo haha, raspala se Erupcija, ali samo sam ja nasao klan :D i sad?
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:22

To je na Gerrardu, ako odluci da vas opet okupi ima pravo na to.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:38

Mi se nismo raspali,tj. lako cemo se okupiti.

No cekamo odluku da li se mec ponavlja ili Erotika automatski izbacuje.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:44

Ponavlja se.
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 07:46

iako smo mi osteceni ovde vise nego ti gerard odigracemo samo zbog tebe ne brini se
Nazad na vrh Ići dole
El Niño - AVB
Igrac
Igrac
El Niño - AVB


Posts : 75
Location : Tetovo, Macedonia

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 08:06

sine ::
iako smo mi osteceni ovde vise nego ti gerard odigracemo samo zbog tebe ne brini se



sine sta si ti ostecen???
treba da si srecan shto se mec ponavlja... (kao niste znali da on nije rejdz :D) trebali su vas odma izbaciti, a ne ovako :D
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 08:08

el nino nasisas mi se jaja utakmica nece biti odigrana
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika EmptyUto 28 Feb 2012, 08:15

Ajde bre niste deca ako moze bez jebenih psovki i jebenog nagadjanja sta je trebalo ili nije. Odluka je donesena i kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Kvalifikacije - 1/8 finala: Just Do It - Zmajevi
» Kvalifikacije - 1/4 finala: Just Do It - Leteci Cirkus
» Kvalifikacije - 1/4 finala: Cro Reprezent - BIGBALLERS
» Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika
» Kvalifikacije - 1/4 finala: HBSV - Marbo Intermezzo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: