Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika

Ići dole 
+4
ZeZ
nenadjebivi1950
sine
Calavera
8 posters
AutorPoruka
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyUto 21 Feb 2012, 12:10

http://www.haxball.gr/cup/view/17838

Igraju se dva poluvremena od po 7 minuta. Neka vam ova tema sluzi za sve, dogovaranje oko termina, objavu rezultata i kacenje snimka. Kacenje statistike nije potrebno.

Tekma se mora odigrati do/u petak, 24. februara. Jos jednom, finalisti kupa ce imati pravo igranja u prvoj ligi sledece sezone.
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyUto 21 Feb 2012, 12:17

ako mozete sutra recite vreme??
Nazad na vrh Ići dole
nenadjebivi1950
Grejac klupe
Grejac klupe
nenadjebivi1950


Posts : 8
Age : 35
Location : Split

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyUto 21 Feb 2012, 12:33

tribalo bi prije lige prvaka oko 20
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyUto 21 Feb 2012, 12:42

I ja se slažem da bude u 8, ali da budemo tačni da završimo što pre.
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyUto 21 Feb 2012, 13:20

ja i felix se slazemo samo rejdz da potvrdi i u 8 je sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 02:53

potvrdjujemo u 20h...tu smo bez kasnjenja.
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 02:54

moze u 8 :) Sin RUPA!
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 09:24

Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 09:33

Samo da podelim utiske sa erotičarima o čemu sam već pisao na našoj temi:
Odigrali smo utakmicu sa erotikom, ako se to može nazvati igra uopšte. Naime, lagovalo je u pm, tražili smo svuda hosta ali nenadjebivi nije nigde mogao ući zbog kvarova na niskonaponskoj dalmatinskoj mreži. Na kraju smo ušli kod gubitnika, koji btw još nije ažurirao klanove, mada sad možda više i ne mora, pošto ko zna da li ćemo i dalje postojati. Kod lijama je lagoavalo takože ne daj Bože! Ali kapiteni su hteli da se igra, šta mi tu možemo, morali smo igrati. Činjenica je da sine i rejdz imaju dobar net i da hostuju stalno za 3 na 3 dok smo nenad i ja sirotinja sa drvenim modovima. Tako je prvo on branio, pa ja, naprimali se golova jer niko živ nije video loptu, supermen nam se lepo zabavio, ubiće nas sve zajedno stankela ako dođe konačno večeras. I na kraju, poslednjih 5 sekundi, ja kažem: Supo na gol! I krenem, preševam jednog, drugog, trećeg. opnda cala upadne za njih, ja sjebem i njega, kad eto ti hosta gubitnika na golu, ja šutnem pod prečku ko Ronaldinjo što je umeo svojevremeno i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
I da, Drti prodo jer je lajfer jebeni i otišo da jebe, Stankela gledo tursku seriju i morao da vidi da li će ferhunde zaista roditi boga Šivu! Sve u svemu sa pingom 500, bravo momci! Meni je drago što smo večeras bili malo do Dalmacije, lepo brate, more, plaže, Seve... Pis aut!
I da, lepo je bilo igrati sa vama, poseban pozdrav za Felixa! :* Sine je moj dobar drugar hao i hijamata, mada bolje znam njegovog brata hijavatu, i da rejdz je bio najozbiljniji i naprofesionalniji, čestitke od nas za vas. :)
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 09:53

hvala , jbga lag jeste bio ali svima... ja stvarno imam najsirotinskiji net veruj mi 1mb/s ... cestitke i vama , pa da se vidimo dogodine u prvoj! :)
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 12:22

cestitam erotici na pobedi... :D

samo mi nije jasno zasto ste igrali kad laga ???? a sad se zalite O_o
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 13:05

Tako su kapiteni odlučili. AVE SUPERMANE!
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 14:06

hvala markoni...
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptySre 22 Feb 2012, 14:52

Markoni je čpijun poslat od strane Lakija da provocira!
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyČet 23 Feb 2012, 01:52

Честитам Суавементима на фер игри. Такође честитам мојим еротичарима на сјаној утакмици и штета што феликс није играо.
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika EmptyČet 23 Feb 2012, 08:56

hahaha koja politka bog te jebo :D
zez ljubi te feliZ balava :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika   Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: