Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Suavemente

Ići dole 
+13
gubitnik
Kimi
zlotvor
Gerrard...
Dirty little shit
MarkovicPRO
Timmi
Nakarumi Cuci
Superman
L@ki
Chicharito
Lone Wolf
ZeZ
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Suavemente - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suavemente   Suavemente - Page 4 EmptyNed 22 Apr 2012, 09:17

Ne, nego 2 na 2 smo čekali neke godinu dana da se pojave pa se to odužilo, odigraćemo večeras.
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

Suavemente - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suavemente   Suavemente - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012, 00:13

Sezona je gotova i vreme je da sumiramo neke stvari. Klan je od početka imao mnogo prepreka (neki su ga napustili, drugi ga sabotirali, treći bili neaktivni...) ali uprkos svemu tome, klan (koga su većinom činili igrači koji nisu redovni shbovci) je preživeo i uspeo da odigra sve utakmice bez ijednog službenog rezultata. Ne računam 2 utakmice u 2na2 ligi gde je Stankela napustio sobe kada bi gubio.
Uprkos tome što su ga njegovi sami članovi sabotirali, Suavemente B je uspeo da uđe u prvu ligu, kao i naravno Suavemente A koji je završio sezonu iza ohovog i kokijevog tima koje smo uspeli na kraju da porazimo sa 6:1 tako da verujem da ćemo se uspešno boriti i sa timovima u prvoj ligi. Inače u 2na2 kupu su prva mesta osvojili timovi iz druge lige iz čega se može pretpostaviti da je 2. liga bila jača od prve, koja će ove sezone nesumnjivo biti jača sa dva naša tima, kao i fallexom i ubreakom. Ja sam lično zadovoljan jer (to mogu potvrditi ljudi iz HBSV-a, bivšeg klana) sam želeo samo da igram 2 na 2, jer mi je 3 na 3dosadilo nakon mnogobrojnih vukajlijaških liga gde je moj tim uvek pobeđivao i retko ko je mogao da mi da gol.
Suavemente A će naredne sezone voditi nenad, a Suavemente B 601 koji će dovesti jednog umesto hiamathe. 601 će voditi i 3na3 klan Suavemente koji će pored nas 5 starih članova činiti i 3 nova, koja će novi kapiten uz pomoć nenada kao ozbiljnog igrača i zamenika kapitena, dovesti.
Molim moderatore i/li organizatore da zaključaju ovu temu kada 601 otvori novu sa istim imenom gde će u prvom postu napisati ko sve čini klan i koga će moći da ažurira kako bude dovodio igrače.
Ja ću sada ređe ovo igrati zbog obaveza zbog čega sam funkcije prepustio drugima, a oni mogu odlučiti da mene odstrane iz klana ako budem neaktivan previše ili ako im bude trebalo mesto u klanu za nekog boljeg igrača. :)
Naravno nenad i 601 mogu raspustiti klan ako žele, ja sam sam to hteo učiniti ali su oni izrazili želju da i dalje igraju. Ako je tako, onda samo neka dovedu dakle još trojicu pored nas 5 "staraca" jer ko zna ko će biti aktivan od nas u sledećoj sezoni.
OVER AND OUT!
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Suavemente - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suavemente   Suavemente - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012, 06:50

LOCK :(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suavemente - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suavemente   Suavemente - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Suavemente
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A
» Suavemente

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: