Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyČet 19 Apr 2012, 19:54

Gde je vama tema za ovo ?? Posle su vam drugi krivi kad ne stignete da odigrate.
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyČet 19 Apr 2012, 22:43

Ne provociraj, naravno da su krivi drugi kad ne odgovaraju i ti to znaš. A ovu temu ja nisam hteo otvarati niti ijednu drugu dok se ne završe zaostala kola da ne bi imalo 10 otvorenih tema sa imenom Suavemente i jer ne mogu da se dogovaram sa 10 timova u isto vreme.
Dalje, ovde je Suave B domaćin, njihova je dužnost da otvore temu. Inače, teme za dogovaranje nisu neophodne, bar je tako u 3na3 ligi, samo služe da se ljudi lakše dogovore, a videli smo već da te teme koje sam ja na vreme otvarao nisu garancija da će utakmice biti odigrane na vreme.
I na kraju, mi se mnogo lakše nađemo i dogovorimo na fejsu, tako da otvaranje ove teme nije nikakav problem, niti odigravanje ove utakmice, ali hvala što si je otvorio, mada sam ja to sad hteo da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyPet 20 Apr 2012, 07:56

Botine vam nisu odgovarale, a Suavemente B je imao i sa 4enemy zaostalu, koji su aktivni dosta, tako da sumnjam da nikad niste vi krivi. Nemas ti sta da brines koliko tema sadrzi Suavemente A ili Suavemente B i ne vidim problem da se dogovoras sa 10 timova u isto vreme. Svima napises da si tu veceras i veca je verovatnoca da ces odigrati nesto nego da kazes samo jednom timu. Koliko vidim da krivis Botine sto nisi stigao da odigras 3 vs 3? Kakve veze to ima ?

Sledece, primetio sam da ti organizujes i Suavemente B tako da i da su oni krivi ( a nisu, i vi ste , nigde ne pise da domacin mora temu, za 3 vs 3 ne znam, ovde moze ko hoce, a ako se ne otvori , oba tima su kriva ), to je i tvoja greska posto ti i njima upravljas, mogao si da im kazes da otvore onda. Teme za dogovaranje sluze da se timovi lakse dogovore, slazem se da nisu potrebne ako tim odigra utakmicu u ponedeljak ili utorak , ali ako do petka nije odigrao, a nema ni temu, onda treba. Ja ne mogu da pratim na fejsu kako se vi dogovarate, tako da cete to raditi ovde ubuduce.
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyPet 20 Apr 2012, 08:03

sta smo sad i mi jos krivi ??? to sto nismo odigrali 2v2 imam opravdanje al ok za 3v3 ne kontam zez al ok ...
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyNed 22 Apr 2012, 22:25

Ne mogu da vas nahvatam na fejsu, ne odgovrate na poruke, možda ćete ovde videti, javite se mato, 601 i drti, ajde moramo odigrati jbt. Ipak Del bio u pravu, treba ova tema, lol! xD
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A EmptyPon 23 Apr 2012, 09:14

Danas, sutra i u sredu imate vremena jos. Ako ne odigrate, bice sluzbeni 0:0.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A   14. kolo, Suavemente B - Suavemente A Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
14. kolo, Suavemente B - Suavemente A
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 02. kolo Suavemente A / 4eNemy
» 10. kolo - Suavemente A / Botine
» 18. kolo - FalleXxX / Suavemente B

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: Druga liga-
Skoči na: