Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Šabansko ponašanje JJD !

Ići dole 
+16
gubitnik
Cleverson
Calavera
mujo
zlotvor
JavierMK
banos bananos
Grobar
oggy
villa
noob
RadisavOluja
GianLuigi1
oho
Gerrard...
Benjo
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 12:32

dalone tu sliku sto si stavio bas ti priliči... bas onako isti ti
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 14:33

Spektar degenerika se siri iz dana u dan, a samom forumu, zbog istih, istice vreme....
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 23:02

Ne siri se spektar degenerika nego su oni tu odavno i sam imaju pogodno tlo da zavladaju forumom,jer organizatore boli k. za to sta se radi u ligama i na forumu.

Cak se ni 1 nije oglasio na ovoj temi,jer nema sta da kaze i jer su se dogovorili da cute.

Nisu sposobni nista kako treba da organizuju,niti neutralne odluke da donese.

Zbog cega ce forum napustiti neki pozitivniji likovi,kao sto su vec najavili i izgleda su to i uradili.

A forum ostade bagri da radi sta hoce...srecan

Lol i meni neko kuca sifre da bi imao sto vise minusa vezanih za reputaciju,sinoc je bila -28,a sad -70 haha.To nije bitno,ali je interesantno.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 23:06

Grobar ::
Spektar degenerika se siri iz dana u dan, a samom forumu, zbog istih, istice vreme....

Grobar , pa oni su ovaj forum iz zajebancije napravili u sve ono gore navedeno ..

pitaj Pivopije radi koga su napustili forum , nisu radi mene a ni radi tebe sigurno mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 23:09

Tako je Benjoooo :p Forum je bio napravljen da bi se: igrali,druzili i zezali.

A ovo sada nije nista od toga,svadje,svako svakog hoce da izradi,teska smaranja i ostalo.

Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 23:17

izgubili smo jedan od najstarijih klanova zato sto momci nemaju muda da banuju trajno sa foruma ravanelija i takve...naravno jjd isto treba u drugu ligu, bez puno diskusije... misle sad je dzerard izbacen i pravda je zadovoljena... furija jeste zasluzila izbacivanje ali jeste i jjd, kao sto je i ravaneli zasluzio trajni ban sa ovog foruma, jer je decko spamer mali seljak... dok se ne uvedu drasticne mere ovaj forum ce da lici na cirkus...i nastavicu i dalje da napusavam svakoga ko ima funkciju na forumu jer je nacin na koji rade to sto rade smesan ko crtani film
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 09 Nov 2011, 23:34

čovek koji ima glavu pravilnog tetraedra priča o seljacima... čovek koji se zove Radovan priča o seljacima... ma daj
Nazad na vrh Ići dole
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011, 00:40

Benjo ovo sto pricas nije nisto novo. od kad znam za jjd uvek nam traze sluzbeni i naravno tu fabrizio uvek se blamira po utakmice. laguje mu kad prime gol i smara previse.. strasno nevaspitani momci
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011, 00:52

Gerrard... ::
Tako je Benjoooo :p Forum je bio napravljen da bi se: igrali,druzili i zezali.

A ovo sada nije nista od toga,svadje,svako svakog hoce da izradi,teska smaranja i ostalo.


Vrhunac haxballa! Ne može bolje od ovoga. :D

pantela neverue :D
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011, 00:54

Jedina pametna stvar koja je recena na forumu a da sam ja primetio generalno vezano za ovu temu a upuceno je bosancima(onima koji se "primaju" na sve ovo) pa i makedoncima, uz napomenu da ne uzimam niciju stranu u ovoj raspravi i da zameram i jednima i drugima svasta!

Django ::
Benjo ::
Alex Kenji ::
Dok je takvih kao ti,bice i onih sa druge strane.

Ko razume, shvatice.
Nazad na vrh Ići dole
mujo
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 2

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011, 02:27

olee
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyUto 29 Nov 2011, 12:48

Eto ispade JJD na glup nacin...jer je liga kretenski organizovana, jer je takodje kreteni i organizuju.Prva liga se prosirila na 10 timova,1 je izbacen,1 ugasen i sad ne znam po cijoj suludoj logici neko iz prve igra baraz,jer 6 iz prve i 4 iz druge ce kao da cine novu sezonu.

Te ideje su potekle od timija morona,koji me banovao na chatu maloprije jer mu je bilo dosadno i neko iz propalog klana,koji je ispao iz lige sada tu organizuje.Smijesno...

Dok me je kimi banovao na 14 dana i za tako nesto nije naveo ni 1 razlog, njemu mi se ne prica jer je totalni seronja.Bas onako jedan veliki serator.

Nisam bio na forumu vise od 20 dana,ali eto da vam kazem da ovdje nema vise nista zanimljivo i gore je sranje nego sto je bilo.Ipak sam ja dosta doprinjeo da se ovaj forum razvije,pokrenu lige i da ne propadne.Ogroman broj igraca se reg. na njega na moju inicijativu,igrao sam od pocetka lige itd.Makar zbog toga,nije trebalo ovako sve da ispadne,ali sta da se radi.

Sjebali ste igru posteno.

Jos je dozvoljeno nekim ekipama da im u barazu igraju igraci koji nisu za taj isti tim igrali ni 1 mec prethodne sezone,te ce tako "napucani" timovi imati prednost,takodje nekim timovima kao nije dozvoljeno da dovode igrace za baraz,a nekima jeste.Apsolutno neregularna liga,od samog pocetka do kraja.

Osjetio sam potrebu da vas pozdravim posle toliko vremena,jer su mi se neki pohvalili ulaskom u prvu ligu.

Pozdrav JER ovaj forum je trenutno cisto sranje :D
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyUto 29 Nov 2011, 13:38

Znaci, Gerrard zakljucao™ forum. Svi napolje!
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyUto 29 Nov 2011, 15:11

Ko je, bese, ovaj?
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptyUto 29 Nov 2011, 21:33

https://www.youtube.com/watch?v=I0KY3NMCpuQ

Treba da vodimo ljubav, a ne rat!!11 ♥
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 30 Nov 2011, 01:54

Gerrard... ::


Jos je dozvoljeno nekim ekipama da im u barazu igraju igraci koji nisu za taj isti tim igrali ni 1 mec prethodne sezone,te ce tako "napucani" timovi imati prednost,takodje nekim timovima kao nije dozvoljeno da dovode igrace za baraz,a nekima jeste.Apsolutno neregularna liga,od samog pocetka do kraja.


rece džerard, drevni crnogorski bog regularnosti i čoveštva, čestiti mladi ratnik
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 30 Nov 2011, 02:12

hahaha srecan

Bar se slažem sa njim da je doveo dosta ljudi na forum to jest ..

nebi daLonea hawka mene i jos mnogih bilo tu , al eto kobaz je sa svojim haxom ko malo poboljsao forum ali nije to to , kao nekad srecan
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 30 Nov 2011, 03:40

Benjo ::


Bar se slažem sa njim da je doveo dosta ljudi na forum to jest ..

nebi daLonea hawka mene i jos mnogih bilo tu...



Zbog ovog zutog ga jos vise mrzimo ljut
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 30 Nov 2011, 04:12

ahahahah za glia...:D cak cu ti i plus dati gloze...

a ti stivi ne znam stvarno koji ce ti ovo kurac u zivotu!
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySre 30 Nov 2011, 04:28

Benjo ::
hahaha srecan

Bar se slažem sa njim da je doveo dosta ljudi na forum to jest ..

nebi daLonea hawka mene i jos mnogih bilo tu , al eto kobaz je sa svojim haxom ko malo poboljsao forum ali nije to to , kao nekad srecan
Ja ne znam sta ti ne razumes kada su rekli da se ..... hax ne pominje bas svima?????
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySub 03 Dec 2011, 01:19

@Gerrard

E posto ''ne znas'' razlog banovanja na 14 dana,cast mi je da ti urucim trajni ban sa ovog foruma,a razloge i sve sto te zanima mozes potraziti u svojim prethodnim postovima,kao i svojim uticajem na ''razvijanje'' kako foruma,tako i lige...

Poz G,bio si nakad vise nego ok lik...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySub 03 Dec 2011, 02:38

hvala ti gli na lijepom misljenju :D
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySub 03 Dec 2011, 02:42

bez gerrarda ovaj forum vise nikad nece biti isti crveni karton
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySub 03 Dec 2011, 02:44

banos bananos ::
bez gerrarda ovaj forum vise nikad nece biti isti crveni karton

A bez tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 EmptySub 03 Dec 2011, 03:39

Capo di tutti capi ::
banos bananos ::
bez gerrarda ovaj forum vise nikad nece biti isti crveni karton

A bez tebe?

Moje su noći nesane.

https://www.youtube.com/watch?v=7kmsYUkbnH4
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šabansko ponašanje JJD !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sabansko ponasanje u hax-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: