Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Šabansko ponašanje JJD !

Ići dole 
+16
gubitnik
Cleverson
Calavera
mujo
zlotvor
JavierMK
banos bananos
Grobar
oggy
villa
noob
RadisavOluja
GianLuigi1
oho
Gerrard...
Benjo
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 08:31

Ja još uvijek ne shvaćam kakvih osoba ima na ovome forumu ..

Uđemo u sobu da igramo prijateljsku Tres Delikventes vs Jay Jay Drvosece ..
Vodimo 1:0, Omi zakaze net i afk je mi kazemo stani .. ali ne noob i Fabrizio pokazuju svoje pravo lice i zabijaju gol .. nakon toga Oma se vraca kroz 30 sekundi popravio net .. X govori pustite im gol medutim Fabrizio i noob to nisu htjeli , ja izlazim 1v1 sa X-om i pokazuje da je drugačiji od svojih iz klana ( respekt ) i pusta gol ..

Nakon toga Noob je imao admina , i restartuje utakmicu nakon rezultata 2:1 , i pokazuje ponovo o kakvom se liku radi ..
Nakon utakmice koju su pobjedili 1:3 , svaka cast im na tome stvarno ne znam kako su uspjeli , noob me banuje iz razloga sto mu vjerovatno smeta neko ko trazi pravdu i igra fer plej ..

pitajte i Calaveru i mislim da će sve ovo potvrditi ..

možda će neki reći ložiš se na prijateljsku , kao što je noob rekao , međutim ovo nije prvi slučaj srecan

prošle sezone kad smo bili 2 liga ,klan Borci , trebali smo igrati Ligu sa JJD .. na temi ''dogovaranje utakmica'' noob i fabrizio govore kad mozete , probati cemo se mi skupiti (lupam) utorak 20:00h a dodite i vi .. ako nas ne bude necemo ni igrati utakmicu ..
Utorak 20:00h - noobova ekipa dolazi ali klan Borci se nije pojavio tj nisu svi clanovi bili tu .. zatim noob kaže službeni za nas ( a sjetite se šta je napisao gore , ako ne dođu ONI igraćemo drugi put ) ja fino mu kazem noob rekli ste tako i tako .. Fabrizioooooooo pozuri izbrisi onaj komentar , i izbrisali su komentar .. ali u meduvremenu mi smo se skupili i igrali sa 2 postavom ! a nismo imali hosta tako da su i time prijetili kobiva daj sluzbeni daj sluzbeni pa je jovo izasao u susret i napravio sobu ..

Ovo nije sve , sjetite se samo primjera sa Furijom i sa Mangama kada su igrali ..

Mislim da sa ovog foruma nije trebalo odstraniti Furiju nego Jay Jay Drvosece ..
noob i Fabrizio su pokazali pravo lice ..

Eto jestel zadovoljni sad sa tom jebenom igricom sto varate a ?

Ovo ce vam potvriditi , o kakvim se igracima radi , Calavera , DaLone , Hawk , Jovanovic , Mis , BlekKobaz , DAVIDS mig

imate mahanje .. mislio sam da je noob extra lik ali svojim djelima dokazuje suprozno .. JESTEL ZADOVOLJNI SAD ? Varajte sve dok ne skontate da je ovo jebena igrica , i opet me banujte zato sto pricam o pravdi i istini !

Molio bih neke članove koji znaju ovo da potvrde a ne da se kriju zato što im je noob jaran mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 08:35

Ko stiti JJD vise?

Prevrsilo je mjeru,ponasanje im je neprijateljsko prema svima,usli su u ligu jer su namjestili mec,svercovali igrace tokom prosle i ove lige i nikom nista.

Ko se ovdje pravi lud ili ste stvarno svi ludi?

I gdje je nestala tema na kojoj je zakljuceno da je oduzimanje titule CBK-u,sarena laza,jer kad neko pogleda tabelu oni ce biti prvi na njoj.

Sad se ponasate kao prava mafija,svako svakog stiti,ranije se makar znalo ko je glavni i odgovorni...
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 08:39

Gerrard... ::
Ko stiti JJD vise?

Prevrsilo je mjeru,ponasanje im je neprijateljsko prema svima,usli su u ligu jer su namjestili mec,svercovali igrace tokom prosle i ove lige i nikom nista.

Ko se ovdje pravi lud ili ste stvarno svi ludi?

I gdje je nestala tema na kojoj je zakljuceno da je oduzimanje titule CBK-u,sarena laza,jer kad neko pogleda tabelu oni ce biti prvi na njoj.

Sad se ponasate ko prava mafija,svako svakog stiti,ranije se makar znalo ko je glavni i odgovorni...

Niti sam na strani Gerrarda niti ga mrzim ..

ali braco ovo je stvarno prevrsilo svaku mjeru , zar im je toliko stalo do igrice i varanja ? pa me moraju i banovati jos uz to , molio bih Admine ili moderatore da malo bolje pregledaju jer mnogo njih zna kakvi su ovi ..

ovo se iz foruma pretvorilo u MAFFIJU ..

Calavera to zna i nadam se da ce odgovoriti na ovo i potvrditi mig
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 08:55

E da stvarno, zasto jjd nisu izbacene kao furija? Imao je banos skrin gde mu je noob trazio da igra za njih, dp je priznao da je igrao za njih, noob je priznao da je svercovao, a i svi su bili na chatu kad je x dolazio i govorio fab da ne svercuje vise igrace preko njegovog nick-a... Svaka cast Villi i X-u, momci su skroz ok, ali mislim da su i oni trebali da prodju kao furija...
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:00

oho ::
E da stvarno, zasto jjd nisu izbacene kao furija? Imao je banos skrin gde mu je noob trazio da igra za njih, dp je priznao da je igrao za njih, noob je priznao da je svercovao, a i svi su bili na chatu kad je x dolazio i govorio fab da ne svercuje vise igrace preko njegovog nick-a... Svaka cast Villi i X-u, momci su skroz ok, ali mislim da su i oni trebali da prodju kao furija...

Kad sam vidio da si napisao post , konto sam da ćeš me napasti .. ali evo vidim realnost tvoju da ne staješ na stranu ''iskusnijeg'' ..

Upravo tako , a za X-a ne treba trošiti riječi .. svaka čast ! respekt , pustio si gol .. a onda su te u spec stavili ..


Poslednji izmenio Benjo dana Sre 09 Nov 2011, 09:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GianLuigi1
Izmena
Izmena
GianLuigi1


Posts : 44

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:00

oho ::
E da stvarno, zasto jjd nisu izbacene kao furija? Imao je banos skrin gde mu je noob trazio da igra za njih, dp je priznao da je igrao za njih, noob je priznao da je svercovao, a i svi su bili na chatu kad je x dolazio i govorio fab da ne svercuje vise igrace preko njegovog nick-a... Svaka cast Villi i X-u, momci su skroz ok, ali mislim da su i oni trebali da prodju kao furija...

kurva prica o postenju.. sto bi rekli :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:04

Ukoliko dodje do jos nekih kazni,za bar jos koji umjesani klan u aferu (JJD - ista kazna kao i mi,CBK,jasno da se zna da im se oduzima titula).Pokazali bi da su pravila za sve ista i da ce oni koji ih krse biti sankcionisani.

Desi li se to,mogao bi prihvatiti odluku o mom bivsem klanu i mozda nekada ponovo igrati ove lige.

Do sad niste nikakve promijene na bolje donijeli (novo vijece lol),osim sto ste kaznili jednu ekipu,osim toga niste mrdnuli.

Zasijedajte ponovo i dokazite da su vas forumasi opravdano izabrali...
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:07

Gerrard... ::
Ukoliko dodje do jos nekih kazni,za bar jos koji umjesani klan u aferu (JJD - ista kazna kao i mi,CBK,jasno da se zna da im se oduzima titula).Pokazali bi da su pravila za sve ista i da ce oni koji ih krse biti sankcionisani.

Desi li se to,mogao bi prihvatiti odluku o mom bivsem klanu i mozda nekada ponovo igrati ove lige.

Do sad niste nikakve promjene na bolje donijeli (novo vijece lol),osim sto ste kaznili jednu ekipu,osim toga niste mrdnuli.

Zasijedajte ponovo i dokazite da su vas forumasi opravdano izabrali...

ako je već Gerrardova ekipa banovana ..

neka se ispostujuju pravila i primjene na ostalim koji ih krse !

Mislim da ce se 85 % foruma sloziti sa ovim sabanskim ponasanjem JJD_a
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:09

Ko ih štiti ? Pa čovek koji je virtuoz , majstor , Bog , otac , sveti duh i amin ove igrice...
Čoveku koji je izmislio svaku fintu modernog haxa ne sme se protivurečiti.. to je Fabrizio Ravanelli....tj. JA
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:11

RadisavOluja ::
Ko ih štiti ? Pa čovek koji je virtuoz , majstor , Bog , otac , sveti duh i amin ove igrice...
Čoveku koji je izmislio svaku fintu modernog haxa ne sme se protivurečiti.. to je Fabrizio Ravanelli....tj. JA

Molio bih svi cestitke za ovog mladog igraca ...

naime ..

dok smo mi cekali Omu kojem je pukao net , ali kao igrac je ostao na terenu ali afk ..

Noob je dodao loptu i Fabrizio na prazan gol zabija ... i govori za sebe firtuoz

oleeeeeee idemoo MAJSTORIJA , SVE CESTITKE !!
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:14

oleeeee Benjamine Kovacicu .... ono sto sam ocekivao to se i obistinilo...svi su protiv majstora..ali jedan je Fabrizio Ravanelli zapamtite to dobro ... JEDAN !!!
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:21

Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:28

Šabansko ponašanje JJD ! 212733nfb1tuey
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:31

Benjo primio si nefer gol na prijateljskoj utakmici i odmah pocinje prica o izbacivanju klana iz lige.. lol Šabansko ponašanje JJD ! 364988687

I to niko drugi nego Gerrard.. Šabansko ponašanje JJD ! 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:34

O villa i sad si posten...Prvo ocinkaris sopstveni klan, a sada bi da bude kao da nista nije ni bilo.
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:36

Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:37

idemo Benjamine euforijaa oleee ludiloo haos se pravii !!!
lomim čaše ruke mi krvaveee !!
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:37

villa ::
Benjo primio si nefer gol na prijateljskoj utakmici i odmah pocinje prica o izbacivanju klana iz lige.. lol Šabansko ponašanje JJD ! 364988687

I to niko drugi nego Gerrard.. Šabansko ponašanje JJD ! 364988687

procitaj dole sta sam napisao nize ..

nisam dzabe .. ono sam kao uvode a dole se nalaze vasa djela mig
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:49

Furija nije moj klan ger..

Ok Benjo razumeo sam, ali vidi se bes u tvom pisanju i zelja za nekom osvetom jer si banovan iz sobe, ajde iskuliraj malo.. Šabansko ponašanje JJD ! 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:54

villa ::
Furija nije moj klan ger..

Ok Benjo razumeo sam, ali vidi se bes u tvom pisanju i zelja za nekom osvetom jer si banovan iz sobe, ajde iskuliraj malo.. Šabansko ponašanje JJD ! 1071211947

ja sam ovo htio napisati odma prije nego sto sam banovan ..

radi toga sto se to desava 2 put protiv mene mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 09:56

Ne pricam ja o Furiji,no cak i da se radi o njoj,to su ti bivsi saigraci.

Ti si ovdje pricao kako oba klana i sadasnji i bivsi svercuju i sada ti se dopada odluka da se 1 kazni,2. ne.

Bravo majstore,osim sto si cinkara,mogo si i pravedan.

Steta je jer sam ja nakon svih tih desavanja imao volju da igram ubuduce sa maximalnim fer-plejom,bez slicnih zajebancija,ali nepravda me pogodila i otisao sam u duboku i opsirnu prepirku sa velikim brojem forumasa.No neka...
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 10:04

Pa pazi to nije bila moja odluka, ostali igraci su odabrali ljude koji su trebali da donesu odluku i oni su je doneli. Vi ste sigurno vise svercovali od jjd, da ne kazem bas svaki mec ali vecina, pa je verovatno na osnovu toga i doneta odluka. Jbg..
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 10:07

Aha...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 10:44

JJD je takodjer na neki nacin svercao igraca protiv nas, a takodjer i bezobrazluk na chatu prevrsio je svaku mjeru i msm da se trebaju izbaciti u drugu ligu kao i furija, tj. da se kazne pa onda tamo nek se šabanišu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! EmptySre 09 Nov 2011, 10:51

Otkako je tema kreirana na forumu su bili svi (osim lakija) novoizabrani za rijesavanje ovakvih situacija.

Ali kurve i dalje cute.Mafija srecan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šabansko ponašanje JJD ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šabansko ponašanje JJD !   Šabansko ponašanje JJD ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šabansko ponašanje JJD !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: