Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Unstoppable

Ići dole 
+31
gubitnik
L@ki
Superman
Django
JavierMK
KoLee
Zli Gli
Cleverson
Özil
oho
Calavera
loler
Grobar
Gerrard...
banos bananos
MessifromSerbia
noob
Timmi
Karabaja
zlotvor
DelPiero7
Suarez
OmaTM87
Benjo
Chicharito
oggy
AlessandroDP
Kokain
villa
bojler
kokeroni
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptySub 05 Maj 2012, 02:10

Na stranu sto je pravilo glupo,al meni bode oci da organizatori(timmi,calavera i ne znam kolko se tu laki sta pita) tvrdoglavo furaju svoju ideologiju. Nije ovo vasa privatna liga,pa da glumite velikog brata ovde. Poslusajte glas naroda. Sad koki lagano moze da vas ujebe i dovede 2 igraca,a 3ceg da svercuju. Samo terate ljude da vas drkaju. Olabavite malo,aj da se zezamo
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptySub 05 Maj 2012, 04:22

Slazem se sa idejom Vilje , ne treba ipak nikome praviti ustupke , ma koliko on bio "stari clan" .

Jebiga,Cleo , ovo jeste zajebancija , ali ipak mislim da bismo pravila trebali maksimalno postovati ...

Dakle,i ja sam za to da se igra kvalifikacioni turnir
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptySub 05 Maj 2012, 04:39

To je zato sto ces ga onda i ti igrati. Nemam nista protiv tebe,da sam na tvom mestu i ja bih to trazio. No to nije ni bitno,jer mi i u skladu sa pravilima mozemo da napravimo 2 ekipe koje ce igrati prvu ligu. Pitanje je samo da li cemo se mi dogovoriti izmedju sebe. Ako se ne dogovorimo rado cemo se poigrati u tom kvalifikacionom turniru :D
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptySub 05 Maj 2012, 04:47

Ja nigde u pravilima ne vidim da pise da se igra kvalifikacioni turnir u pred sezoni u slucaju da je neka ekipa u medjuvremenu odustala iz prethodne.

Kako cemo sad to pravno da resimo?"Pravila moraju da se postuju",a ovako nesto ne postoji u pravilima.

Prestanite igre kadije i valije (izraze koristim iskljucivo zbog Lakija),napravite dobru ligu,to vam je posao,a ne ispisivanje pravnih normi.
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptySub 12 Maj 2012, 03:25

Moze u neaktivne..
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 00:46

Treba da predjemo ovde,a Osasunu da ugasimo,samo kako bi uzeli mesto u kvalifikacijama za onaj 4v4 mladim makedo bosancima iz FF.
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 01:38

pa ne moze valjda tolko puno prelazaka za kraj sezone(sto je glupost)
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 02:37

ne daju da dovede koki 3 igraca
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 04:41

Realno, za tu 4v4 Ligu sampiona ili sta vec bi trebalo da se ogranizuju prvo kod nas kvalifikacije, ali boli nas bas kurac za to, neka se loze Rene i Dalone. Ostajemo u Osasuni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 05:44

Па ето сјајне прилике да се тестира 4в4 куп или лига, под условом да се уопште игра, да се искористи као квалификациони куп или лига, али контам да би то дуго трајало а и та ЛШ ваљда ускоро почиње. Небитно, заборавите .... може и неко од модова да локује ову тему.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 EmptyUto 15 Maj 2012, 05:53

ok lock....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Unstoppable - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Unstoppable
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» 5.kolo: FF-Unstoppable
» 7. kolo: Unstoppable-CBK
» 11. kolo: RZ - Unstoppable
» 9.kolo: Unstoppable-JDI
» 16. kolo: CBK-Unstoppable

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: