Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Unstoppable

Ići dole 
+31
gubitnik
L@ki
Superman
Django
JavierMK
KoLee
Zli Gli
Cleverson
Özil
oho
Calavera
loler
Grobar
Gerrard...
banos bananos
MessifromSerbia
noob
Timmi
Karabaja
zlotvor
DelPiero7
Suarez
OmaTM87
Benjo
Chicharito
oggy
AlessandroDP
Kokain
villa
bojler
kokeroni
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 01:06

@garban

Nisam znao da vam Osasuna ostaje.

@Đango

Nagovešteno je Cockeroniju, još u ranijim topicima, da će moći (ako ikad klan vrati) da dovede 2 pojačanja.

Da, igrali smo bunker. I? Jebi ga, ja drugačije ne znam a Vučka nije bilo.

Ne bih imao obrza da igram prvu ligu zato što se neki klan ugasio ili je igrao/dovodio igrače protiv pravila.

o/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:24

samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:29

Timmi ::
samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.
A da probate lepo da popricate i da nadjete neki kompromis,a ne da se ovde pickarate kao da ste deca iz osnovne?
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:39

Timmi ::
samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.

drk Znam da smo idioti,sjebali smo ti jedini nacin da igras prvu ligu... smor
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:41

nije se ni odnosilo na tebe, ti si se samo pravio blesav. ti znas da ja tebe volim.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:42

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu onda ne znam sta da kazem, nisam znao za ovo... gli ne moze da otpadne... ako je tako kako ovi govnari kazu zadrzavam prava na osasunu, nemam druge
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:46

a inace u svetu postoji nesto sto se zove wild card, moj predlog je dati garbi,loleru i dp-u da igraju prvu ligu na osnovu kvaliteta
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 02:46

Eto, sad vam neće Cirkus zaigrati prve lige.

Let's play the game whose life sucks the most.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Iks
Izmena
Izmena
Iks


Posts : 42

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 03:21

hahahaha a ja sam mislio da se jednom necete posvadjati...

Evo ja predlazem jednostavno resenje: Kokijevo dupe sutnuti u drugu ligu, a ostalima dozvoliti da igraju u prvoj. Mislim da je ovo najpostenije! srecan
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 04:11

Timmi ::
nije se ni odnosilo na tebe, ti si se samo pravio blesav. ti znas da ja tebe volim.

Onda lepo reci ''Django napuši se kurca'', nemoj da govoriš tako univerzalno, pederski je. Nemoj da si bakterija, skupi skrotum.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 08:02

Superman ::
Timmi ::
samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.
A da probate lepo da popricate i da nadjete neki kompromis,a ne da se ovde pickarate kao da ste deca iz osnovne?

Django trebaš naglasiti sad opet im kako se radi o igrici ovde, i da se zabaviš .. a ne o tome da jedva čekate da nekome nešto zabranite..

ali džabe sve, uživili se organizatori kao da je ovo LIGA PRVAKA.

PS: Zabranili i meni igranje naredne sezone, znam - velika šteta :p , a ja uopste nisam bio kapiten .. e moji vi..
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 08:26

Benjo ::
Superman ::
Timmi ::
samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.
A da probate lepo da popricate i da nadjete neki kompromis,a ne da se ovde pickarate kao da ste deca iz osnovne?

Django trebaš naglasiti sad opet im kako se radi o igrici ovde, i da se zabaviš .. a ne o tome da jedva čekate da nekome nešto zabranite..

ali džabe sve, uživili se organizatori kao da je ovo LIGA PRVAKA.

PS: Zabranili i meni igranje naredne sezone, znam - velika šteta :p , a ja uopste nisam bio kapiten .. e moji vi..

Aj ti nadji neku drugu temu pa pisi tvoje probleme,MARS sa ove !!
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 09:22

ONI TI GA PUSE KOKI OOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 21:31

kokeroni ::
Benjo ::
Superman ::
Timmi ::
samo da napusim kurcem stare_clanove-idiote.
A da probate lepo da popricate i da nadjete neki kompromis,a ne da se ovde pickarate kao da ste deca iz osnovne?

Django trebaš naglasiti sad opet im kako se radi o igrici ovde, i da se zabaviš .. a ne o tome da jedva čekate da nekome nešto zabranite..

ali džabe sve, uživili se organizatori kao da je ovo LIGA PRVAKA.

PS: Zabranili i meni igranje naredne sezone, znam - velika šteta :p , a ja uopste nisam bio kapiten .. e moji vi..

Aj ti nadji neku drugu temu pa pisi tvoje probleme,MARS sa ove !!

Ko te jebe koki srecan
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 22:09

Aj sad lepo napisite sta se ovde sve izdesavalo i ko kome hoce da zavuce, pa cu vam ja reci kako je najbolje. Ovako mi je mnogo konfuzno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 22:37

Moj predlog: Koki dolazi u Osasunu, Unstopable se gasi i garba, loler i del piero dobijaju wild card za to upraznjeno mesto u ligi kao stari, provereni, redovni clanovi foruma i sto je najvaznije- dobri igraci. To je vazno zbog odrzavanja dobrog kvaliteta lige.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 22:49

Jasno, treba dati deci da se igraju kad vec umeju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 22:51

Glupo je davati wild kard ikome,ma koliko dobar bio. Zato lepo treba napraviti izuzetak i dozvoliti kokiju da dovede 3 igraca, to je samo jedan vise od dozvoljenog. Ako ste mogli da pravite ustupke azurima i ne znam kome sve ne, napravite i sad
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 22:53

@Zli Gli
Pa vidi koki je hteo da prebaci tebe, banosa i djanga u unst. a da osasuna ostane garbi i loleru, ali timmi mu ne da zbog nekog pravila (koje ja prvi put cujem) a koje glasi:''na kraju sezone je dozvoljeno dovesti maksimalno tri nova igraca. ukoliko kapiten iz ove sezone napusti ekipu, onda je dozvoljeno dovesti samo dva nova igraca''!

E sad posto im ne da, dogovorili su se da najlosijeg igraca odstrane, stvarno ne znam kako su dosli do tvog imena... I sad bi ti kao trebao da igras kod garbe do polusezone, pa ce onda da te vamo prebace...

Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 23:09

Uuu, do jaja!

Pa vidite ovako - mi cemo onda da ostanemo u Osasuni a ovi bolji igraci neka se snalaze srecan


Sad bas gledam, pa to je i najrealnije. Veci deo sezone smo igrali Banos, Loler, Django i ja. Posto bi ta novoformirana ekipica trebala da bude u sastavu Loler, Garban i Del, to bi znacilo da 3 od 4 clana koja su junacki izgurala sezonu i totalnom dominacijom u barazu izborila opstanak u prvoj ligi treba da odu iz tima i time naprave mesto za ovaj tim prekaljenih prvoligasa... a to nije lepo, nikako... Dakle, predlazem wild card za njih trojicu a mi ostajemo tu gde jesmo i dovodimo najvece pojacanje u istoriji haksa, mladog i perspektivnog bota Kokija!

Ukoliko im ne date wild card, smislio sam i adekvatnu pesmicu...


Druga ligo, siri svoje grane
i prihvati mlade garbidzane!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 23:26

PESMA!!!!!!!!!!!!! AHHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHHAHAHA umirem
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptyPet 04 Maj 2012, 23:54

Cleverson ::
Ako ste mogli da pravite ustupke azurima i ne znam kome sve ne, napravite i sad

Mi smo cinili ustupke timovima kojima je to bilo neophodno da zavrse ligu, da se i oni ne raspadnu kao ovi nesretni Benjaminovi mladici. Ovo je ipak nesto drugo...
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptySub 05 Maj 2012, 00:43

Ni meni to pravilo nije jasno, ako ode kapiten mogu samo 2 da se dovedu, koja je svrha toga uopste? To bi bilo kao sto su Zvezdu novcano kaznili zbog finansijskih dugova, ako nemaju da kesiraju zaostale plate verovatno nece imati ni kaznu da plate, cemu.. :D


Umesto wild karte zasto ne bi bio organizovan kvalifikacioni turnir za upraznjeno mesto kao prethodne sezone, pa ako imaju kvalitet mogu da udju u prvu na ovaj nacin. Da se ne postavlja posle pitanje zasto su bas oni dobili kartu i da su to organizatori sredili. Znaci kao sto je banos rekao, kokeroni prelazi u osasunu, a garba,loler i del igraju turnir koji mogu da dobiju sa pola gasa, cisto da se dokaze na terenu ko zasluzuje 1 ligu. srecan


Ili da se jednostavno koriguje pravilo, da mogu da se dovedu 3 igraca bez obzira na to ko je kapiten i da li je otisao ili nije, verujem da bi se 99% igraca slozilo sa ovim. Jer stvarno pravilo nema nikakvog smisla.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptySub 05 Maj 2012, 01:00

Da, pravilo je u najmanju ruku, glupo... Ajde ono prvobitno je bilo i ok, da moraju 2 igraca koja su igrali u tom klanu prosle sezone...(sad tog pravila i nema)
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 EmptySub 05 Maj 2012, 01:14

Previse se komplikuje ovim pravilima,ovde konkretno za pravilo kada kapiten napustii tim,pravilo je banalno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Unstoppable - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Unstoppable   Unstoppable - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Unstoppable
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» 5.kolo: FF-Unstoppable
» 7. kolo: Unstoppable-CBK
» 11. kolo: RZ - Unstoppable
» 9.kolo: Unstoppable-JDI
» 16. kolo: CBK-Unstoppable

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: