Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Često postavljena pitanja i odgovori

Ići dole 
+12
banos bananos
NuklearnaKokica
zlotvor
Cleverson
Kimi
Grobar
MaxTribina
BlekKobaz
MessifromSerbia
ds1989
noob
gubitnik
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 10 Jun 2011, 02:09

Pokrenuo sam ovaj niz turtorijala da bih objasnio neka često postavljena pitanja. Nadam se da ću ti pomoći.

---

E, pa ljudi možda ste se nekad pitali : ''Kako da slikam ekran ?'', ''Šta je Screen Shoot ?!'' ili ''Kako da slikam ?''.
Eh, pa ima više načina, sada ću vam otkriti dva, veoma brzo ćete ih naučiti.

Prvi način)

Popularna prečica ; Print Screen SySrq - Paint
Elem, kada uhvatite/navatate sliku koju biste slikali, pritisnite prvo već navedeno dugme na '' P ''.
Sad, gde se nalazi ? Pa na različitim tastaturama, dugme su stavili na različita mesta.
Najčešće se nalazi ovde (klik da vidiš sliku).
Znači, sada si slikao,ali kako da vidiš to (što si slikao) ?! E pa idi bre u Paint (Bojanka).
Možda zvuči smešno ali je veoma koristan taj program i poseduju je svi računari.
Mislim da nema potrebe da stavljam sliku. Sledeći korak je nalepiti (pejstirati) sliku na papir - belu površinu.
Nađete komandu nalepi ( ''paste'' ) i klikom na ću imaće te sliku.

Analiza prvog načina )

Ovaj način pruža samo sliku ekrana. Nemožete imati neki manji deo od ekrana.
To mu je jedina i najveća mana, pa zato ovaj način koristite samo u svrhe slikanja celog ekrana.

Drugi način)

Naši dragi programeri su izmisli li i tu misao sproveli u delo - odnosno - napravili su koristan program.
Pruža nam rezanje slike, rotiranje i daje na raspolaganje razne efekte.
Pruža više načina slikanja (ceo ekran, samo trenutno ovoreni program,isečen deo...).
Zove se '' Winn Snap ''. Možete ga skinuti klikom ovde, pa potom na onaj plavi tekst đe piše ''dowlnland''.
Ovo im je najnovija verzija, još jedna dobra stvar je to što ima i srpski jezik u jeziku menija.
(da bi ga imao izaberi ga na početku instalacija,kada ti da prozor sa jezicima, ti moraš da izabereš da bi nastavio)

Analiza drugog načina)

Veoma koristan program, ne zauzima puno, daje mnogo načina, efekata i ideja.
Preporučujem ga, jer sa ja već postao višemesečni korisnik ovog programa.

Nadam se da sam vas makar malo uveo u svet ''slikanja ekrana''.


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Pon 26 Sep 2011, 09:06, izmenio ukupno 6 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 15 Jul 2011, 02:19

hvala :)
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyČet 15 Sep 2011, 01:09

Ako ste se nekad pitali kako da koristite kodove, pročitajte tekst.


Često postavljena pitanja i odgovori SeparatorČesto postavljena pitanja i odgovori Text_boldČesto postavljena pitanja i odgovori Text_italicČesto postavljena pitanja i odgovori Text_underlineČesto postavljena pitanja i odgovori Text_strikethroughČesto postavljena pitanja i odgovori Separator

Često postavljena pitanja i odgovori Text_bold - takozvani '' masni font '', podebljava želejni deo reči/rečenice koji vi označite.
Često postavljena pitanja i odgovori Text_italic - kurziv font, poznatije još kao i koso pismo.
Često postavljena pitanja i odgovori Text_underline - kada želite da podvučete nešto, ovaj font će vam u potpunosti pomoći.
Često postavljena pitanja i odgovori Text_strikethrough - pomoću ovog fonta, možete da precrtavate određene reči/rečenice.

Često postavljena pitanja i odgovori Tabela
(tabela u kojoj se vidi kako treba uneti formu da bi se dobila željena)

---

Često postavljena pitanja i odgovori SeparatorČesto postavljena pitanja i odgovori Text_align_leftČesto postavljena pitanja i odgovori Text_align_centerČesto postavljena pitanja i odgovori Text_align_rightČesto postavljena pitanja i odgovori Text_align_justifyČesto postavljena pitanja i odgovori Separator

- zahvaljući njima tekst možete pomerati na sredinu, ulevo i udesno. Milsim da nema potrebe da objašnjavam jer rade na istom principu kao i navedeni gore fontovi. Ne koristim(o) ih često u upotrebi.

---

Od ostalih nema nekih koje često koristimo u upotrebi. Ali bilo bi korisno objasniti i ove :


Često postavljena pitanja i odgovori Comments - za citiranje nekog, poželjno je koristiti ovu alatku.
Često postavljena pitanja i odgovori Picture - direct link stavljate u ovaj '' format '', i onda dobijate željenu sliku.
Često postavljena pitanja i odgovori Link - link od nekog sajta stavljate u prvu kolonu (Često postavljena pitanja i odgovori Link), dok željeni natpis u drugu (Često postavljena pitanja i odgovori Link_text).

Toliko od kodovima, nadam se da sam bio od pomoći. :)
Ako imate neka pitanja, slobodno pitajte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 16 Sep 2011, 00:55

Kako uploud-ovati neku sliku na uploud sajt ?

Da bi počeo izaberi sliku koju bi uploudova. Treba da znaš da takvih sajotva koji pružaju '' free hosting '' slika ima mnogo, nabrojaću neke :


1) Photobucket
2) Imageshack
3) Tinypic
4) http://dodaj.rs/ - imajte u vidu da je ovo naš sajt, i da ako ste novajlija njega treba koristiti.

Da bi imali pune opcije sajta, kao što su direct link, img link ... morate biti registrovani, većina sajtova zahteva to. Samim tim dobijate preglednije opcije i neke pogodnosti. Registoravanje je brzo, slično kao na forumu, i morate samo aktivirati nalog tako što će te otići na svoj mejl.

Neki sajtovi vam nude da pored slike, uplodujete i animacije (gif), video zapise. Tim efektom čuvate ih od mogućeg brisanja, ako vam se nešto desi sa računarom. Na sajtu se te slike ne mogu izbrisati, sem ako vi to uradite.

Neki sajtovi nude i naknadne opcije za editovanje slika, kao što je '' Photobucket ''. Kornisnik sam tog sajta i veoma mi se sviđa njihov minuli rad. Takođe, većina sajtova nudi mogućnost pravljenja albuma, koji mogu biti privatni ili javni.

Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_03Sep161350

Kada ste izabrali sliku i kada se registrujete na sajt, nađite takozvano '' uploud dugme ''. Na nekim sajtovima će vam pisati '' Uploud '', '' Uploud image '' ili '' Dodaj sliku ''.

Često postavljena pitanja i odgovori Dodajrs

Često postavljena pitanja i odgovori Photobucketcom

Za nekoliko trenutaka vaša slika će biti uploudovana. Da bi je dobili u direct linku, iskopirajte direct link. A ako hoćete da ona bude u img formatu, kopirajte img code. Pored ovih kodova/linkova postoji još opcija, ali one su nam nevažne.

Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_06Sep161354

Nadam se da sam vam pomogao, ako vas zanimaju još neki detalji vezano za ovu temu, ili želite nešto da drugo da pitate, uradite to tako što će te postaviti komentar. mig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 16 Sep 2011, 23:02

U današnjem izdanju voleo bih da vam napišem par programa ili dodataka koji vam mogu biti zanimljivi.

Jedan program koji je svakodnevno koristim je Cookie Cleaner. Briše vam takozvane kolačiće, web-istoriju ... Program podržava naš jezik kao i okolne, takođe možete da otkačite stvari koje bi voleli da vam Cleaner obriše. Mislim da ping manji ako ga svakodnevno koristite. Ako slučajno koristite zastavice one će vam biti obrisane, pa ponovo morate nameštati.

Jedan dodatak koji je puno zanimljiv. Sve reklame, uključujući i one na Haxball-u sa leve strane više se neće videti. Dodatak mogu imati korisnici Mozille, kao i korisnici Chrome-a, njegovo ime je Adblock Plus.

Još jedan dodatak koji je koristan je Hover Zoom. Za sada ga samo korisnici Chrome-a mogu imati. Bukvalno, ovaj dodatak će vam uveličati svaku sliku na kojoj kursor stane, tako da oči ne morate da naprežete.

Od korsnih stvari ima još par, a jedan od njih je i LastPass. Zapamtiće sve lozinke, a jedino što treba je nalog, znači da morate da se registrujete.

Zadnji dodatak je Speed Dial, dostupan je i korisnicima Chrome-a, kao i korisnicima Mozille. Slično radi kao i new tab, samo što pruža mogućnosti grupisanja po grupama, stavljanja slika...

Google Chrome - skini me
Mozilla - skini me

Mislim da sam vam pomogao, ako imate neka pitanja postavite ih. o/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 16 Sep 2011, 23:12

hvala lijam...poskidacu sve...:) imam chrome
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 16 Sep 2011, 23:15

samo za ovo zadnje speed dial ima i opera srecan
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 16 Sep 2011, 23:18

Isključuvo sam gledao Chrome i Mozillu, a ako nekom treba za Operu neka malo gugla :).
Inače, ovde ima dobrih stvari za Operu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptySub 17 Sep 2011, 00:27

Svaka čast Lijame (u poverenju: kako te nije mrzelo xD)
Ja <3 Speed Dial u Firefoxu i Chrome-u, najjača stvar, koristim to jako jako dugo i iz prve ruke, značajno olakšava život
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptySub 17 Sep 2011, 22:28

Danas nisam mogućnosti da vam pišem, ali ipak se malo opustite. Provereno dobro.

Mislim da nema potrebe da objašnjavam neke sitnice, ovo je bilo najvažnije.
Naravno, ako imate neka pitanja slobodno pitajte, a ja ću okačiti još po neku stvar ako budem u mogućnosti.
Vidimo se o/.


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Uto 20 Sep 2011, 21:57, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyUto 20 Sep 2011, 21:56

Pre nekoliko meseci, tačnije 30 jula poslao sam neke sugestije timu Haxball-a. Još pre Basra i moreplovaca, ali odgovor nisam dobio i još čekam na njega.

---

Dear Mario,
i play '' Haxball '' more than 8 months.
On the start i was fascinated, all looks grate ( graphic, gameplay ... ).
Now, i don't care more to the game, i am only joking.
On the start looks good, but now is worse.
Many people, good players of this game left, becouse they bored.

I suggest changes.

1) Ball on start

Why read team get always first ball ?

- You could try with '' Rock, papper, scissors '' or toss up or anything else, but new.

2) New stadiums / traning rounds

- Are you know there are many clans ? They have traning every day. I think you can make some traning rounds.
( stadiums with more balls, exrcise equipemnt or bots )

3) Statistics

- Entering number of wins, loses or tie score. Enterning goal difference,too.

4) Level, points

- Something new in this game. Something different.

5) People who love this game, who invite friends, Ambassadors

- All contries will be have ambassadors. They be people who invite other people to play this game. Who teach other.

6) Registering nick

With options in start many or with comand ( for example : /reg nick mail pw )

7) New comands

Three new comands :

/kick nick
/bann nick
/unbann nick

Regareds,

Lijam, one of many people who play this game

---

Ne zamerite na mom lošem jeziku. Nisam idejni tvorac ovoga, naime ima njih više. Kako vam se čini ? Možda mi jednog dana i odgovore. O Bromisti i njegovim maštarijama čitaj više ovde.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyUto 20 Sep 2011, 22:11

Ja se slazem za apsolutno sve ovo i dodao bih jos buddy list , da dodas nekog prijatelja i vidis kada je onlajn na haxu , i da mozes da vidis pored njegovog imena gde se trenutno nalazi (lobby, neka soba). i svakako private chat .
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptySre 21 Sep 2011, 01:40

L.Uzer ::
Pre nekoliko meseci, tačnije 30 jula poslao sam neke sugestije timu Haxball-a. Još pre Basra i moreplovaca, ali odgovor nisam dobio i još čekam na njega.

---

Dear Mario,
i play '' Haxball '' more than 8 months.
On the start i was fascinated, all looks grate ( graphic, gameplay ... ).
Now, i don't care more to the game, i am only joking.
On the start looks good, but now is worse.
Many people, good players of this game left, becouse they bored.

I suggest changes.

1) Ball on start

Why read team get always first ball ?

- You could try with '' Rock, papper, scissors '' or toss up or anything else, but new.

2) New stadiums / traning rounds

- Are you know there are many clans ? They have traning every day. I think you can make some traning rounds.
( stadiums with more balls, exrcise equipemnt or bots )

3) Statistics

- Entering number of wins, loses or tie score. Enterning goal difference,too.

4) Level, points

- Something new in this game. Something different.

5) People who love this game, who invite friends, Ambassadors

- All contries will be have ambassadors. They be people who invite other people to play this game. Who teach other.

6) Registering nick

With options in start many or with comand ( for example : /reg nick mail pw )

7) New comands

Three new comands :

/kick nick
/bann nick
/unbann nick

Regareds,

Lijam, one of many people who play this game

---

Ne zamerite na mom lošem jeziku. Nisam idejni tvorac ovoga, naime ima njih više. Kako vam se čini ? Možda mi jednog dana i odgovore. O Bromisti i njegovim maštarijama čitaj više ovde.


Stavka 6 ima prodju, ali ovo ostalo apsolutno nepotrebno.. najveci kvalitet ove igrice je u njenoj jednostavnosti, sve ostalo ce biti preterivanje
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyNed 25 Sep 2011, 08:31

Da li vas zanima ili ste se nekad pitali kako da se registrujete na čet na početnoj strani ?

Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_01Sep252103

Admini su uprostili '' četovanje '' na najmanji mogući nivo, čak možeš i da pričaš bez registrovanog nika. Samo što nemaš prava (dok ga ne registruješ) da ga zadržiš, i neko ti ga može uzeti.

Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_02Sep261318Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_04Sep252109Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_05Sep252113

Klikom na opcijuČesto postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_02Sep252103 ulaziš u svet mogućnosti Chatango menija.

Da bi bio registrovan, prvo klikni na '' Sing up '', potom trebaš da uneseš željeno ime, mejl kao i da ponoviš dva puta lozinku, zbog sigurnosti.

Čestitam, sada si registrovan. Chatango ne zahteva e-mail confrim link, i dovoljno je samo uneti osnovne podatke i biti registorovan. Možda će ti se nekad desiti da browser ne zapamti '' login '', pa moraš ići na '' sing in '' dugme, i uneti lozinku i već postojeće korisničko ime. Možeš skinuti toolbar koji će te obaveštavati o novim porukama, ili pristupima ljudi na chatu. Takođe možeš i da detaljno uradiš svoj profil. Slično je kao i na forumu, update-ješ sliku, opis profila, boju slova... Veoma je lako, brzo i efikasno.

Kada dospeš na početnu stranu Chatanga (ako si logovan) videćeš opciju da dodatno napraviš grupe (public ili private)

To je bilo to, vidimo se. o/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPon 26 Sep 2011, 08:42

Često postavljena pitanja [Haxball]


Igra je odlična, ali [neka greška u igri] me potpuno izluđuje.

Igra je još uvek u beta fazi i još uvek je u aktivnom razvoju, naravno dese se neke greške, najveći broj njih bude odmah popravljen, i igra će tako dobijati na kvalitetu, svaki put. Ako imaš nekih sugestija, pogledaj pitanja oko sugestija, dole.

Voleo bih da predložim neke novine!

Kontaktiraj nas putem mejla na ''haxball@gmail.com''. Alternativa ti je da kontaktiraš Basra na oficijalnom IRC kanalu (#haxball @ irc.freenode.net).

Kako mogu da pomognem/doprinesem igri?

Isključivo Basro rukovodi celim projektom i trenutno su ti zatvorena vrata. Ali uvek možeš doprineti igri prijavljivanjem grešaka ili pravljenjem donacija da bi Basro mogao da se koncetriše na nove projekte.

Ne mogu da uđem ni u jednu sobu.

Probleme sa povezivanjem ima svaka peta osoba koja ima loše rutere.

Ako spadate u tih pet, imate problem zbog '' NAT hole punching-a ''. To nije problem sajta, već problem Flash-a, i povodom toga ne možeš ništa uraditi.

Postoji pet načina koji mogu ublažiti igru:

● Prosleđivanje UDP portova u ospegu 1024..65535 (znam ih mnogo, Flash će izabrati jedan nasumice).
● Ako se oko tebe nalazi više rutera, probaj sa drugim.
● Konfiguriši ruter da se pokaže na računar kao '' DMZ host ''.
● Uklanjanje rutera i povezivanje direktno na net.
● Ukoliko vam ništa nije pomoglo, bez brige, uvek će te naći host na koji će te moći ući i igrati utakmice.


Moje ime je postalo crveno, igra se dezinhronisala.

Igra ti se dezinhronisala i ti ne vidiš isto kao i ostali igrači. To se dešava kod starijih verzija kompijutera koji nemaju SSE2 upustvo. Ovaj problem ćeš rešiti jedino igranjem na modernijem kompijuteru. Ako ti se stalo dešava isto, ne odustaj, verovatno i host ima sličan problem. Potraži neku drugu sobu.

Suviše laguje!

Haxball mrežu korsiti puno igrača i ako su lagovi veliki, verovatno ste ušli u sobu u kojoj ima puno igrača ili koja se nalazi dalje od vašeg doma. Probaj da isključiš sve uključene programe, da bi smanjio lag.

Šta znače dva broja pinga u formatu n/n?

Taj format nam govori prosek/najveći broj pinga (na primer poslednjih 20 ping poruka). U praksi, igra gde je broj pinga manji od 100 je dobra, igra se bez problema. Preko 300 je veoma loš ping, igrači poskakuju, zato isključi sve programe i nastavi da vežbaš.


Poslednji put izmenio gubitnik dana Sub 29 Sep 2012, 03:32, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPon 26 Sep 2011, 08:51

Good job kolega! mig
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPet 30 Sep 2011, 05:18

Danas ću pokušati sa malo novijom i savremenijom tehnikom, video klipom. Ako vas zanima brzo i efikasno pravljenje slika, pogledajte video ovde, prikaz preko celog ekrana možete imati ako kliknete na ikonicu u levom uglu video zapisa.

Često postavljena pitanja i odgovori Th_kako_napraviti_sliku

Ako želiš da skineš video, klikni ovde.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptySub 01 Okt 2011, 07:25

Kako snimiti ekran ?

muzika u pozadini

Danas govorim o programu '' Screen Recorder '', za druge programe malo googlajte.

Često postavljena pitanja i odgovori ScreenHunter_01Oct012015

● Pritiskom na prvo dugme počinjete snimanje, pauzirate na isto dugme, dok završavate klikom na drugo dugme po redu.

● Generalne, video, mikrofon i kursor opcije možete podešavati klikom na sledeće četiri ikonice.

● Prečice možete nameštati klikom na prezadnju ikonicu, dok pomoć možete tražiti na sajtu proizvođača, zadnja ikonica.

skini me

Pitanja i ideje slobodno možete postavljati. o/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptySub 01 Okt 2011, 09:02

Veoma,veoma korisno,svaka cast mig

Sticky mig
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyNed 02 Okt 2011, 02:50

Bravo i hvala!
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyUto 04 Okt 2011, 07:27

Često postavljena pitanja i odgovori IconsLandVistaElementsIconsDemo-PNG-256x256-InfoBox.png-256x256Često postavljena pitanja i odgovori Flat_for_Linux-Movies-42-Movies_256x256.png-256x256Često postavljena pitanja i odgovori Flat_for_Linux-My_Computer-1_-_My_Computer_256x256.png-256x256
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyUto 04 Okt 2011, 07:46

Lijame svaka cast


Poslednji izmenio zlotvor dana Sub 03 Dec 2011, 03:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyČet 13 Okt 2011, 07:00

Da li ste znali da ... ?

---
... se forum približava cifri od 500 Često postavljena pitanja i odgovori Society_icon_normal (korisnika).

... da u prvih pet igrača 1v1 lideru profil na forumu poseduju trojica. Thc kao prvi, akisa je na trećem mestu, dok je kalipso na četvrtom mestu.

... da su članovi foruma napisali 11 137 topica.

... da rekord u pregledanju drži topic Gerrarda, pod nazivom ''Furija'', pregledana je čak 5500 puta.

... član koji je napisao najviše postova je Max, sa brojem od 550 postova.

... da je forum počeo sa radom 6.3.2011. godine, i da je njegov osnivač Bog i batina.

... da je prvi napravljeni klan ''Tropa de Elite''.

... da je ovo trenutna reprezentacija Srbije u Haxball-u.

... da korisnik našeg foruma zlotvor nosi pampers tokom spavanja.

... da korisnik našeg foruma aguero10 koristi hakove, koje možete pronaći na ovoj adresi.

---

Ako imate nekih pitanja, komentara i sugestija slobodno pišite. o/


Poslednji izmenio L.Uzer dana Čet 13 Okt 2011, 07:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyČet 13 Okt 2011, 07:24

Logika je samo najstariji post koji se trenutno nalazi medju poslednjim postovima, tropa de elite je najstariji klan.

---

Hvala, greška ispravljena, inače mislio sam na aktivne klanove. Lijam. cheers
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori EmptyPon 17 Okt 2011, 04:59

Najnovije promene - korišćenje 'thanks' dugmeta

Čemu služi ovo ?

''Thanks dugme'' služi da se nekom zahvaliti u svom topicu. Ova opcija je za jednokraku upotrebu po topicu, i jedino se može zahvaliti njen osnivač.

Kako se zahvaliti ?

Videćete Često postavljena pitanja i odgovori Icon_thanks_off_en u gornjem desnu uglu svakog topica, pored Često postavljena pitanja i odgovori I_icon_quote,Često postavljena pitanja i odgovori I_icon_edit, Često postavljena pitanja i odgovori I_icon_delete i Često postavljena pitanja i odgovori I_icon_report dugmeta. Post iznad ovog je ''zahvaljeni'' post.

Da li je ovo sve što trebam da znam o ovoj opciji ?

U suštini da, ali nije na odmet znati i to da u ''statistici profila'' možete videti koliko se taj korisnik puta zahvalio, i koliko je zahvalnosti dobio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





Često postavljena pitanja i odgovori Empty
PočaljiNaslov: Re: Često postavljena pitanja i odgovori   Često postavljena pitanja i odgovori Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Često postavljena pitanja i odgovori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori-
Skoči na: