Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 UPOZORENJE!!!!

Ići dole 
+20
Timmi
1312
huko
Benjo
oho
gubitnik
Grobar
Giggs
Gerrard...
zlotvor
Karabaja
eHANIBALL
El Niño - AVB
KoLee
Markoni
Лазар Марковић
ĐoLe
MaxTribina
Zli Gli
Cleverson
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyČet 26 Jan 2012, 02:16

Jos jedna molba za sledece igrace da se aktiviraju i ociste prvi deo sezone do nedelje:

Jova/Max
Bufon/Libero
Luzer/Kobaz


I nemojte samo opet da se javite i napisete da ste stalno tu a da protivnika nikad nema, posto smo mi ostali medjusobno odigrali dobar deo meceva. Dakle, trazi se konkretna akcija a to su mecevi. Ako necete igrati, napisite ovde lepo pa da vas brisemo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
huko
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 28

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyČet 26 Jan 2012, 03:55

sto ste nas izbacili :(

mi smo dobri kao lebac!

btw nisam ja rekao da nece puko da igra nego da je zauzet do februara ali nema veze da ne komplikujemo ionako dok navats nekog da igras smor :)
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyČet 26 Jan 2012, 04:22

Ma piš' propalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyČet 26 Jan 2012, 08:21

Odigrali smo mi dosta , ne ide se sutra u skolu , pa cu okaciti rezultate i snimke.
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptySub 25 Feb 2012, 03:11

Nista od ove lige? :(
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptySub 25 Feb 2012, 03:34

Davno sam rekao da i 2v2 liga treba da se igra klanski :D ,
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptySub 25 Feb 2012, 10:22

Meni je to svejedno,samo da se igra..malo smorilo samo 3vs3...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptySub 25 Feb 2012, 10:27

Ja stvarno hocu da se iscimam da ovo zavrsimo i napravimo jednu ozbiljnu ligu, ali uglavnom radim po ceo dan pa imam dan slobodno pa taj slobodan dan uglavnom gledam da pobegnem iz kuce (najvise u kladionicu, naravno).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 00:25

napraviti normalnu ligu, a ne ko stigne jbg , pa onda možda i bude od toga nešto :)
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 01:55

Kako odluciti ko je normalan a ko ne? Pogledaj samo parove, ne zna se ko je vise meceva propustio. Menjao sam ekipe par 4-5, sad su jos neki banovani,pa ne mogu ni da igraju. Sem par igraca,sve ostale zabole za 2v2.
Jedino moguce resenje je ovo sto je thc rekao, da se igra klanski
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 02:19

Bilo bi fino kad bi se igralo klanski i kad bi poceli paralelno sa 3vs3 ligom...da se zaboravi na ove A i B lige i pocnu prijave za novu prvu 2vs2 ligu..na osnovu prijavljenih videti da li je dovoljna samo jedna liga ili je potrebna i druga...a ko ide u drugu neka odluce neke kvalifikacije...
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:15

pa igrajte klanski, nek isti klanovi koji igraju prvu 3vs3 ligu i ovde igraju prvu, samo treba staviti da vise timova ispada i ulazi u prvu na kraju sezone. recimo, 3 direktno i 3 u baraz.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:16

I ja sam za klanski. Evo recimo Lija i ja smo tu skoro stalno (mada sam se ja u međuvremenu i penzionisao al odigrao bih), al džaba kad nemamo protiv koga da igramo, nikog živog ne možemo da nađemo a da hoće da igra, pa smo vremenom i odustali da tražimo bilo koga. Klanski bi valjda bilo organizovanije malo
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 09:38

Sve je to lepo,nego,ko ce to da organizuje? :)
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 09:57

Nadlezni. UPOZORENJE!!!! - Page 3 3111384788
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 15:59

sutra dogovor sa zlim,pa konacna odluka. I meni se to klanski najvise svidja
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 21:46

Meni se to svidjalo od pocetka ali u timovima ima i po 5-6 igraca pa je bilo pitanje ko bi to igrao, jer kod nekih ima materijala i za dva dobra tandema (kod nas bi igrali npr. Garban/Loler i Banos i ja, mada smo mi sve samo ne dobri). Tvrdim i da je ideja o dve paralelne lige bila dobra, kao kvalifikacije za prvu ligu, ali zaboravio sam da Djole, Dole, Stole vole i slicni imaju po 10 godina a na sve to su i neki redovni 3v3 igraci pokazali zavidan nivo kurcobolje za ovu 2v2 ligu pa je ispalo lose. Bilo je 10ak timova koji su igrali skoro pa redovno, i isto toliko koje je boleo paja. Steta.

Za ovu narednu ligu treba da glasamo kome da se dozvoli igranje jer mislim da biti treba biti maksimalno rigorozan prema novim clanovima. Mi redovni da igramo u jednoj ligi a oni neka se dokazuju pa ce vremenom dobiti sansu, po zasluzi. Znam da sam djubre zbog ovoga ali bolje i to nego da opet bude isto kao sad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPon 27 Feb 2012, 01:41

Ja sam Kleu na cetu rekao moj predlog. Da ekipa ima od 2 do 3 clana ( al' ajde moze i 4, ako ima 2 tandema, kao u vasem slucaju ) , da bar 1 clan ekipe mora biti stari clan i dobro proveren i da garantuje za ostale. I po meni bi ove ekipe trebalo da igraju prvu ligu u sledecoj ligi.

Iz grupe A:

1. Karabaja / Sina Masina - provereni su, a i vole 2 vs 2.
2.Garba / Oho - provereni su, ne znam koliko vole , ali su dobri i poboljsali bi kvalitet.
3.Tkog / To - provereni, i vole 2 vs 2.
4.Benjo / Dalone - provereni, i imaju kvalitet.
5.Gli / Loler - provereni, bez ikakvog znanja
6.L.Uzer / Kobaz - provereni

Iz grupe B:

1. Saki / Ja - provereni, i volimo 2 vs 2.
2.Gerrard / Falcao - provereni, zanimljivo je igrati protiv njih.
3.1312 / Idiot - provereni, dobri, mada ne znam koliko zele da igraju.
4.H@O / Todorov - provereni, imaju kvalitet.


Razlozi zbog kojih nisam uvrstio ostale su :

Grupa A:

1. Uriels / Aguero - ne igraju zajedno vise.
2.Buffon / Libero - banovani.
3.Jova / Max - premalo meceva odigrali.
4.Huko / Puko - istupili iz lige.
5.Kimi / Grobar - ne zele da igraju

Grupa B:

1.Villa / Ravanelli - banovan Ravanelli.
2.Messi / Kokeroni - istupili iz lige.
3.Noob / Cleo - banovan Noob.
4.Dombe / Kole - oni su na granici negde, mada se cine neozbiljnim, inace su aktivni, posebno Kole.
5.Gotze / Psalms - istupili iz lige.
6.Djole / Dole - istupili iz lige.

Eto, to je moj predlog.
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 00:28

Moj klan, Suavemente, bi igrao 2 vs 2, tu se bolje snalazimo nego u 3 na 3. Ali da vas pitam nešto, povodom toga da se igra klanski, ja sam za! Znači prijave se klanovi i igraju ljudi odatle. Recimo sad se prijavimo Supermen i ja, ali on nekad ne može da igra, tada treba da uskoči treći igrač, tipa Dirty little shit. Znači klanski da igramo ili da u timu bude 3 igrača, a ne 2, kako bi imali izmenu u slučaju da jedan ne može da dođe. Šta vi kažete?
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 01:12

dobra ideja
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 02:03

ZeZ ::
Moj klan, Suavemente, bi igrao 2 vs 2, tu se bolje snalazimo nego u 3 na 3. Ali da vas pitam nešto, povodom toga da se igra klanski, ja sam za! Znači prijave se klanovi i igraju ljudi odatle. Recimo sad se prijavimo Supermen i ja, ali on nekad ne može da igra, tada treba da uskoči treći igrač, tipa Dirty little shit. Znači klanski da igramo ili da u timu bude 3 igrača, a ne 2, kako bi imali izmenu u slučaju da jedan ne može da dođe. Šta vi kažete?

To smo i mislili, ali da bude do 4 igraca, da ne bude previse. A sto se tice toga, da igraju klanovi koji igraju i 3 vs 3 ligu, ne bih se slozio sa tim. Zato sto ima dosta igraca koji dobro igraju 2 vs 2, a nisu zajedno u klanu.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 02:06

Karabaja je izrazio zelju da i on ucestvuje u organizaciji lige,tako da cemo u toku vikenda odabrati najbolje resenje za odigravanje lige. Liga ce poceti kada i 3v3.
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 02:08

a mene nema u tim organizatorima i ako sam jos davni dana predlozio da se igra 2v2 liga klanski , ali ste me kulirali :D .... srecan
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 02:59

Cleverson ::
Karabaja je izrazio zelju da i on ucestvuje u organizaciji lige,tako da cemo u toku vikenda odabrati najbolje resenje za odigravanje lige. Liga ce poceti kada i 3v3.

I ja izrazujem zelju.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 EmptyPet 02 Mar 2012, 03:07

Eto,ja izrazavam zelju da izadjem iz organizacionog tima. Nisam uspeo da organizujem ligu kako treba i kao moralni cin, nudim ostavku srecan
Nov sastav organizacionog tima:
-Zli
-Karabaja
-DelPiero
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UPOZORENJE!!!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: arhiva-
Skoči na: