Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 UPOZORENJE!!!!

Ići dole 
+20
Timmi
1312
huko
Benjo
oho
gubitnik
Grobar
Giggs
Gerrard...
zlotvor
Karabaja
eHANIBALL
El Niño - AVB
KoLee
Markoni
Лазар Марковић
ĐoLe
MaxTribina
Zli Gli
Cleverson
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 04:36

Bleki je bio u Francuskoj, sad je kod 'talijana. Treba da dođe u toku večeri, ja koliko znam mi smo odigrali dobrih 6 utakmice (možda jednu manje-više).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 05:28

Gotze/Arsavin


evo ja cu ti reci za njih dvojicu ... mozes odma da pises sve sluzbene za protivnike posto je zmija otisao a mario nece verovatno ni videti ovo !!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 07:32

Ok, sad je dosta toga jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 09:05

mi smo se javili opet svako vece odigramo utakmicu imamo ih 5 i tako :D
djole je rekao da ne igraju njih 2 a dole nesto sere jezik
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 10:11

Nemoj da pisete nista u moje ime nisam ja mutav da ne vidim poruku na forumu....
Oho ako moze da se uzme drugi saigrac posto moj nije tu ako moze nastavljam da igra ako ne nista.....:)
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 10:18

Mario Götze ::

Oho ako moze da se uzme drugi saigrac posto moj nije tu ako moze nastavljam da igra ako ne nista.....:)
Sto se mene tice, moze... :D Ali ja se tu slabo pitam... :)
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 10:48

Aha vazi onda moram sa nekim drugim da vidim al hvala u svakom slucaju :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 10:52

Pa evo hoce Gigs da igra, dogovori se s njim... imaces ujedno i fizioterapeuta... Probaj da vidis to jos veceras, ako ne nadjes nikoga da mozemo lepo to da resimo sto pre.

Dakle, Dole i Djole ne igraju, to je za sad jedino sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 11:12

tako je, sa mnom se sve moze dogovorit.. od razno raznih usluga mig pa do samog igranja.. znaci mogu bit tvoj partner nije problem :))) rado bi uskocio i pomogao hehe
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 12:04

Neka hvala igracu sa ÷Þsälms÷ ako moze jos ?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 12:32

On se juce registrovao, pitanje je koliko je pouzdan tj. koliko ce biti redovan... ali ajde...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 13:44

steta gotze sa mnom bi mnogo vise profitirao u svakom smislu, al bas svakom mig)) if you know what i mean mig al ajd
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 13:53

Zli Gli ::
On se juce registrovao, pitanje je koliko je pouzdan tj. koliko ce biti redovan... ali ajde...

Ma znamo se mi ovako nebrini za njega mig
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 13:54

Giggs ::
steta gotze sa mnom bi mnogo vise profitirao u svakom smislu, al bas svakom mig)) if you know what i mean mig al ajd

hehe Giggs nadam se da ce biti sansi da bar neko iskoristi tvoj talenat za masazu....:)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 21:15

Dakle, grupa B je regulisana, upisano 3:0 svima protiv Djoleta i njegovog devetogodisnjeg brata Doleta... svi ostali nastavljaju normalno, osim sto je psalms ubacen sa Gotze-om umesto Arsavina.

U grupi A ima mnogo vise sranja. Bufon tj. Bunkeras mi je sinoc rekao da nije ni dolazio na forum jer je mislio da je proteran ali sad ce igrati redovnije, pogotovo sto on i Libero igraju hax svako vece. Njega ocekujte od veceras. Max rece da nisu uspeli da navataju protivnike pa su zato odigrali samo jednu, i ajde da mu verujemo. Grobar je ubacen bez svog znanja pa cemo njih otprilike brisati tj. pisati svima sluzbene, osim ako Kimi nema zelju da igra sa nekim drugim. Ostaju nam Huko/Puko i Luzer/Kobaz. Javite se svi do veceras i napisite sta dalje, a nejavljanje cemo shvatiti da ste nezainteresovani pa cemo i tu pisati svima sluzbene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 23:00

MaxTribina ::
mi nikad nismo ni bili neaktivni ,stavise na neke teme mi nisu ljudi ni odgovorili, dolazimo cesto na cet, nikad nikog nema, i kako mi sad da odigramo? odigrali smo 2 utakmice , obe sa lijamom i blekom, jednostavno nisam kriv ja sto su ostali neaktivni i ne posecuju taj deo foruma jezik

Istina. Jova je uvijek tu, samo da neko pita , na fb stalno srecan a i Max isto je često tu tako da..

a što se tiče Huko/Puko , zli Huko je rekao da je Puko(lol) napustio to tj da nece igrati .
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012, 23:31

Jova je tu, Max je tu, a tu su npr. i Aguero i Uriels, pa opet nekako nisu odigrali do sad... ali ajde, dobro.

Huko/Puko eliminisani, neka se izjasni Kimi oko toga da li ce traziti zamenu ili da ih brisemo, i Luzer/Kobaz isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 00:18

Benjo ::


Istina. Jova je uvijek tu, samo da neko pita , na fb stalno srecan a i Max isto je često tu tako da..
Nemamo svi fb... mig Treba da dodju na chat, ovde se igra liga, ne na fejsu... mig
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 00:21

Upravo to, na chatu je najlakse savatati protivnike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 01:03

Bleki je tu, tako da ćemo igrati. Ne vidim problem, juče smo bili tu ali niko se nije javljao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 02:23

Al kao sto rekoh nisam samo na fb , i na cetu sam u vecernjim satima stalno, samo neko na privatan cet da mi posalje aj da igramo, ili sto ne otvorite teme, zli , ni ti ni loler niste otvorili temu recimo za mec sa nama ni garba ni oho, a meni su se na 5 tema koje sam otvorio javila 2 igraca, lijam s njima smo odigrali odma obe utakmice i benjo sa njima nismo uspeli da se nadjemo, ostali su se ili javili pa nestali ili se nisu ni javili... :(
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 04:36

Loler i ja smo ekspresno odigrali pet meceva pa je on otisao kuci a tamo nije imao net ili tako nesto. Samo treba savatavati preko chata, mnogo je lakse nego preko onih tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 06:08

dombe i ja smo aktivirani :)
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 06:15

jel ovo znaci Zli da mozemo igrati drugi deo ?? ili moramo cekati ostale jezik
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 06:25

Igrajte ali tek sutra cu otvoriti teme za drugi deo, kad se budem smarao na poslu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE!!!!   UPOZORENJE!!!! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UPOZORENJE!!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: arhiva-
Skoči na: