Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Double Shot!

Ići dole 
+28
Fredklopp
L@ki
Suarez
banos bananos
ProMen
MaxTribina
ja sam tibee
Kokain
djavo_kg
Calavera
Zli Gli
Djordjevic Czv
Fabregas
Bic Bozji
MessifromSerbia
j0vanda
Miyashi
noob
Cleverson
Arris
loler
Bog i Batina
Pastore
entrix
Decay
Gerrard...
stelexD
garbajosa
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPet 12 Avg 2011, 09:11

Mojne Detelinaru da mi diras!
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPet 12 Avg 2011, 10:01

Haha 14 god, sa Detosa, nick kokain... Ima potencijala sem ako ga komsa Loli ne uvati pod svoje Double Shot! - Page 4 3240404756

Pozdrav za napacenog garia Pastorea, boli tebe sad se kupas u parama pa smo ti bivsi prijatelji ccc Double Shot! - Page 4 1848667513
E da, pozdravi gazdu mentola koji je pukao tolki kes na tebe, tesko da ce se to vratiti :D
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPet 12 Avg 2011, 11:07

EEE svaki dan ga pozdravljam a on se smeska bole me brige ako je njemu lepo meni je jos lepse :)
A vidi bojlera sto ima podrsku to mu neki ortak iz zgrade sto mu drzao lopovski kad je upadao u trafiku jezik
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySub 13 Avg 2011, 08:32

ee ovako kompanjoni...iam problem sa mrtvim haxom...laga mi u moojoj sobi...a u drugim sece i kad mi je ping 50..tako da dok ne resim problem moracete bez mene :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySub 13 Avg 2011, 08:37

Znaci, konacno si resio da pojacas ekipu srecan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyNed 14 Avg 2011, 02:24

haha opravka mog kompJUtora je bila brza i uspesna...vracam se na terene jos veceras :D
Nazad na vrh Ići dole
ja sam tibee
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 24 Avg 2011, 08:25

igram na svim pozicijama, mozete da me probate kad god hocete
Spojler:
Nazad na vrh Ići dole
ja sam tibee
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 24 Avg 2011, 08:25

tibee
Nazad na vrh Ići dole
ja sam tibee
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 24 Avg 2011, 08:27

[b] zz
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 24 Avg 2011, 10:07

Moze jedan ban za gospodina.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 24 Avg 2011, 21:06

Posla sam mu upozorenje na pm , kaze da nece vise : )
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 07:32

samo da objavim da na kraju sezone napustam klan...ne igramo vise dobro zaedno to sam zakljucio posle meceva na eslu...a i kada odigramo dobro kao sa cbk-om zadnja dva meca gubimo na neverovatno usrane golove...mislim da je vreme da razbijemo maler ove ekipe...tako da cu je napustiti kao njen osnivac cim se zavrsi ova sezona...ne znam da li cu prelaziti uopste bilo gde...LoLer ostaje kapiten sta cete vi raditi dalje to je na vama i vasim agentima :D...bilo mi je drago sto sam igrao sa vama zadnjih koliko 3-4 meseca od kad su pocele sve ove lige :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 07:59

Pa i kod nas je nesto slicno, mozda cemo imati drasticnih promena u narednom periodu. Timija jebe net konstantno a i morace da uci zbog faksa pa je rekao da ce verovatno kulirati hax, ja ne volim da branim a i primecujem da se mnogo bolje kontam sa nekim drugim igracima nego sa nasima... pojmash je odlican na svim pozicijama i kapira se sa svima ali ne voli covek napetost koja postoji kad se igraju ESL i ostale lige gde postoji bodovanje pa nece da igra zbog toga sto se cesto svadjamo... tako da ces mozda moci da se uortacis sa Calaverom, sto bi ti verovatno bilo do jaja dobro jer je on timski igrac i pokrivao bi rupe koje ostavljas kad bezuspesno kampujes u napadu srecan

Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
ProMen
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 12
Age : 25

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:07

Igram na svim pozicijama ali sam ipak najbolji u odbrani...Preporucio me je Cleo mig bow
Nazad na vrh Ići dole
ProMen
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 12
Age : 25

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:10

Mozete da me probate kad god ocete :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:31

Mislim da oni primaju samo clanove koji su 18+, mada nisu naglasili da li se to odnosi na godine ili nesto drugo... :o


Poslednji izmenio Zli Gli dana Pon 29 Avg 2011, 08:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:32

hahahahhaha pa neka ga probaju,mozda ih zadovolji cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:34

Mislis da je 18+ sa samo 12 godina? Meni u tim godinama jos nije bio punoletan :(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:40

cleo ja sam cuo da ti ta godista muvas na tajm autu jel to tacno? :D
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:49

garbajosa ::
samo da objavim da na kraju sezone napustam klan...ne igramo vise dobro zaedno to sam zakljucio posle meceva na eslu...a i kada odigramo dobro kao sa cbk-om zadnja dva meca gubimo na neverovatno usrane golove...mislim da je vreme da razbijemo maler ove ekipe...tako da cu je napustiti kao njen osnivac cim se zavrsi ova sezona...ne znam da li cu prelaziti uopste bilo gde...LoLer ostaje kapiten sta cete vi raditi dalje to je na vama i vasim agentima :D...bilo mi je drago sto sam igrao sa vama zadnjih koliko 3-4 meseca od kad su pocele sve ove lige :D

Putuj igumane Double Shot! - Page 4 1848667513
Slazem se, ne igramo uopste vise zajedno kako treba, odigracemo do kraja
ligu pa cu posle ugasiti klan. Ne bi bilo zanimljivo da nalazimo nove ljude, jer ipak igramo od pocetka zajedno (cak i mnogo pre lige dok su bile samo 2 sobe iz srbije :D).
I da, znam da si pod velikim stresom :D ali moram da te ispravim, ekipu smo osnovali cooling, ti, i ja, pa je odma posle toga dosao nas veliki prijatelj moler, maler, molder kako se vec zove :D
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 08:55

Svi ste dobrodošli kod mene u klan haha :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 09:17

na to sam i mislio kad sam rekao osnivac...bio sam jedan od naravno :D
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 15:23

HATE! o/
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptyPon 29 Avg 2011, 22:39

e picke jedne necete valjda gasiti klan? Sad vec poceo da smara ovaj hax zbog ovakvih stvari... :)
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 EmptySre 31 Avg 2011, 00:21

idite kod tibeta trebaju mu klanovi

ja sam tibee ::
Kapiten:tibee


TREBAJU MI KLANOVI
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Double Shot! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Double Shot!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Double Shot
» 12. kolo: Double Shot vs. PPP
» Double Shot vs Borci
» 12. kolo: Double Shot vs. PPP
» Double Shot Red Zmaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: