Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Double Shot!

Ići dole 
+28
Fredklopp
L@ki
Suarez
banos bananos
ProMen
MaxTribina
ja sam tibee
Kokain
djavo_kg
Calavera
Zli Gli
Djordjevic Czv
Fabregas
Bic Bozji
MessifromSerbia
j0vanda
Miyashi
noob
Cleverson
Arris
loler
Bog i Batina
Pastore
entrix
Decay
Gerrard...
stelexD
garbajosa
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyNed 11 Sep 2011, 06:12

ne znam kolko koga zanima...ali kako stvari stoje ostacemo na okupu,ostaje jos da utanacimo detalje produzetka ugovora sa jednim clanom,ali nadamo se da ce i to proci u najboljem redu :D verovatno dobijamo novog sponzora pa ce mozda pasti neka promena imena :DD
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyNed 11 Sep 2011, 07:10

srecan Neka vas na okupu...

Ajte se vi veceras okupite da zavrsimo ligaske obaveze i da vam pokazemo koliko ste losi...lol
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyNed 11 Sep 2011, 07:38

LOL

Nemoj Gerr unaprijed pricati, znamo kako smo prosli protiv cbk u kupu woho
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyNed 11 Sep 2011, 07:49

ILoveLFC ::
:znamo kako smo prosli protiv cbk u kupu woho

Ne sjecam se tog meca...Haha

Potiskujem lose uspmene jezik
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 04:12

novi igrac Fredklopp...preiskusan igrac poznat sirom evrope :D bice veliko pojacanje za nas propali tim :D
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 04:26

Опа ,почела и интернационална појачања.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 04:35

garbajosa ::
novi igrac Fredklopp...preiskusan igrac poznat sirom evrope :D bice veliko pojacanje za nas propali tim :D

dada :D

odma da skrsimo aguero i urija :D
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 06:40

garba mozete slobodno da promenite ime u Majnc...pa da imamo derbi majnc-krka :D :D
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 08:39

garba valjda ces se sad docepati toliko dugo cekane tituleee...ili mozda opet neces LOL srecan
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 08:44

hahahha bravo messi srecan
imate priliku svi da vidite kako se skace u svoja usta :D ocekujemo da gostujemo u svabiji za vreme njihovog beer festa,pa da haos napravimo.
Fred, cuo sam da si strasan igrac,drago mi je da si pojacao konkureciju u nasoj ligi,ali znaj da neces osvojiti nista mig cheers
Nazad na vrh Ići dole
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 09:18

Cleverson ::
hahahha bravo messi srecan
imate priliku svi da vidite kako se skace u svoja usta :D ocekujemo da gostujemo u svabiji za vreme njihovog beer festa,pa da haos napravimo.
Fred, cuo sam da si strasan igrac,drago mi je da si pojacao konkureciju u nasoj ligi,ali znaj da neces osvojiti nista mig cheers

hahahaha :D

vidit cemo, ovaj uri bot samo igra css ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptySre 21 Sep 2011, 09:40

Uri, nas kanteras.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 22 Sep 2011, 01:45

eto frede upoznao si clea...on je inace najpoznatija stativa haxa...decko koji igra ovo od samog pocetka i dalje mu je glavna finta da ispuca loptu u stranu! :D

videcemo sta nosi nova sezona messi...samo lagano :D
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 22 Sep 2011, 03:08

fred je bot
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 29 Sep 2011, 09:26

ee ovako...posto se nova sezona blizi a mi imamo 6 manje vise podjednako dobrih igraca(po 2 na svakoj poziciji) bilo bi dobro da pocnemo malo da se uigravamo...verovatno cemo odigrati par prijateljskih meceva a mozemo i da iskombinujemo unutar klana par meceva 3v3,cisto da vidimo koja postava kako funkcionise...niko od nas nije pravio neku preveliku pauzu izmedju sezona tako da smo svi manje vise u dobroj formi i ne bi trebalo da zahteva mnogo vremena da se medjusobno uklopimo...o tacnim terminima okupljanja cu vas obavestiti narednih dana...:D
Nazad na vrh Ići dole
djavo_kg
Kapiten
Kapiten
djavo_kg


Posts : 129
Age : 32

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 29 Sep 2011, 11:19

mogli bi stvarno malo da igramo medjusobno.. da vidite svi u kakvoj sam samo formi, kao kad sam imao 20ak godina :D
Nazad na vrh Ići dole
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyPet 30 Sep 2011, 12:12

garbajosa ::
ee ovako...posto se nova sezona blizi a mi imamo 6 manje vise podjednako dobrih igraca(po 2 na svakoj poziciji) bilo bi dobro da pocnemo malo da se uigravamo...verovatno cemo odigrati par prijateljskih meceva a mozemo i da iskombinujemo unutar klana par meceva 3v3,cisto da vidimo koja postava kako funkcionise...niko od nas nije pravio neku preveliku pauzu izmedju sezona tako da smo svi manje vise u dobroj formi i ne bi trebalo da zahteva mnogo vremena da se medjusobno uklopimo...o tacnim terminima okupljanja cu vas obavestiti narednih dana...:D

!!!
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyPet 30 Sep 2011, 20:32

sta hoces ti sa ovim uzvicnicima :D ne razumem ja te nerdluck znakove i tu komunikaciju :D
Nazad na vrh Ići dole
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyPet 30 Sep 2011, 22:05

garbajosa ::
sta hoces ti sa ovim uzvicnicima :D ne razumem ja te nerdluck znakove i tu komunikaciju :D

Samo potvrdjujem sta si rekao. :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 13 Okt 2011, 03:07

obavestenje:

pokusacemo da odigramo sto vise meceva dok bunkeru ne radi internet kako bi pokupili b odove na startu,da posle i ako nas ukanalise ne mozemo da ispadnemo :D
salim se naravno...ali ocekujte veceras,sutra i eventualno u subotu da odigramo ova 3 kola!

sve najbolje,
vas kapiten i ubedljivo najbolji igrac vec godinama GARBAJOSA!
Nazad na vrh Ići dole
djavo_kg
Kapiten
Kapiten
djavo_kg


Posts : 129
Age : 32

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 13 Okt 2011, 03:11

nemoj da bude obrnuto.. ja da vas vadim kad se vratim :D inace dolazim veceras da pruzim podrsku iako ne igram :D
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 13 Okt 2011, 05:06

garbajosa ::
obavestenje:

pokusacemo da odigramo sto vise meceva dok bunkeru ne radi internet kako bi pokupili b odove na startu,da posle i ako nas ukanalise ne mozemo da ispadnemo :D
salim se naravno...ali ocekujte veceras,sutra i eventualno u subotu da odigramo ova 3 kola!

sve najbolje,
vas kapiten i ubedljivo najbolji igrac vec godinama GARBAJOSA!


Sto bi rekao Fred:''!!!!!!!!'' :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 13 Okt 2011, 05:37

Haha srecan
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyČet 13 Okt 2011, 06:24

hahaha garba win :)
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 EmptyUto 18 Okt 2011, 09:22

zbogom dovidjenja :D vreme da prekinemo maler...posto ocigledno nema druge...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Double Shot! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Double Shot!   Double Shot! - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Double Shot!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Double Shot
» 12. kolo: Double Shot vs. PPP
» Double Shot vs Borci
» 12. kolo: Double Shot vs. PPP
» Double Shot Red Zmaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: