Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!

Ići dole 
+23
loler
Grobar
Alex Kenji
Decay
AlessandroDP
Kokain
villa
banos bananos
gubitnik
Zli Gli
L@ki
Fabregas
Calavera
BlekKobaz
garbajosa
Timmi
Django
oho
Miyashi
Gerrard...
Benjo
Cleverson
Djordjevic Czv
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 00:43

Lako je napisati "salim se",skoro kao i svercovati igraca.

Ti si uhvacen u preveri,ja priznao sverc...

Dalje neka bude,kako bude.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 00:46

Ako tebi koga sam smatrao za prijatelja ovde na forumu ne mogu da kazem salim se i ostale gluposti onda jebes sve ovo
p.s U kakvoj prevari? reci mi mec koji je namesten,daj da vidimo snimak?? Sve ono je bilo u afektu u slucaju da vama prodje to namestanje. Drago mi je da si konacno priznao ono sto su svi znali a pravili se da ne znaju. A sada je najbolje da oni koji su zaduzeni za organizovanje lige naprave sastanak i odluce sta i kako dalje
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 00:53

Dzerard, neuspesno pokusavas da mazes oci sad ljudima.... Uhvacen si u prevari i to je to... Kleo i da je bio ozbiljan kad ti je ono pisao, A ZNA SE DA NIJE, opet nije isto kao i ucinjeno delo.... znaci SUMA SUMARUM... smisliti neku sumanutu kaznu sad, za primer drugima, pa nek posle ljudima pada na pamet da se upustaju u ova sranja...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 00:54

brateee dal se stvarno ovoliko napusavate...ja znam da sam imao i ja svoje komentare na ovo al jbt vi se vrtite u krug vec 12i put...

ja prognoziram da ce ova napusavanja trajati jos nekih 3 4 dana...ali trebalo bi da se malo primiri situacija osim ako se ne pojave neki novi incidenti :D

i mislim da posle toga stvarno treba popricati sa maxom i videti sta dalje...

ja sam dobar sa obojicom i nisam izabrao niciju stranu,prepucavate se ovde vec 2 dana bez poente...realno je da se dogovorimo kad se smire strasti sta i kako dalje...mora da se nadje neko ko ce da pomaze maxu u vodjenju lige...i tog nekog moramo da izaberemo svi...
gerrard ne moze da bude kandidat :D
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 01:30

villa ::
To nije tacno Ger, Del Piero je igrao defa sa mojim nickom.

Pitao sam lotta za kup cisto iz sprdnje i kad sam video da covek nije igrao i da se vodila rasprava oko toga na chatu dao sam Cleu slike jer da to nisam uradio bilo bi kao da podrzavam to, a to ne zelim jer smo i mi izgubili utakmicu na taj nacin. To je vec prljava igra.

Fabregas, o koja 2 igraca ti pricas? Jel si video slike koje sam postavio, sta ti nije jasno? Ja sam ga pitao i covek je odgovorio, ja bih voleo da se lott sada pojavi na forum i kaze da li je to on na slikama ili ne. Ja znam da jeste samo me zanima koliko daleko su spremni da idu zbog pobede u online igri.
Samo da ne bude zabune, ovaj Del Piero bi trebao da bude bosanski, a ne ja. Ja sam siguran da nisam igrao za Gerrarda, tako da ne znam koji bi to Del Piero mogao da bude ako nije bosanski. Inace, evo i ja da priznam, igrao sam za Drvosece prosle sezone u barazu protiv PPP-a i jednu utakmicu u drugoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 01:38

Kleo ove sezone nije igrao za RK dajem glavu...A moje misljenje je da svaki naredni takav prekrsaj bude trajni ban, znaci ako neko pokusa da svercuje igraca treba da dobije trajni ban i svi igraci koji su umesani u to treba da dobiju trajne banove...
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 02:13

Sto se mene tice,svi svercujte koga hocete i kada hocete,i koliko puta hocete,zovite i strance sa ESLa,samo nemojte javno pricati o tome,niti se javno zaliti o tome,ako je nekim igracima u klanovima cilj da sede na klupi,dok im drugi igra sa nickom,i ako je njima to super,meni jos bolje,pa makar mi ti neki svercovani otimali bodove celu ligu,imam bol u kurcu.
Svi serete kako vam bodovi nisu bitni,a opet svi zelite da vas klan ima sto bolji plasman,jebena kontradiktornost.
I Cleo i Gerrard prestanite pisati na svim jebenim temama,obojica ste top ljigavci ovoga foruma,i kvarite ugodjaj ostatku!MRS!

Django najbolji strelac!
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 02:16

villa ::
To nije tacno Ger, Del Piero je igrao defa sa mojim nickom.

Pitao sam lotta za kup cisto iz sprdnje i kad sam video da covek nije igrao i da se vodila rasprava oko toga na chatu dao sam Cleu slike jer da to nisam uradio bilo bi kao da podrzavam to, a to ne zelim jer smo i mi izgubili utakmicu na taj nacin. To je vec prljava igra.

Fabregas, o koja 2 igraca ti pricas? Jel si video slike koje sam postavio, sta ti nije jasno? Ja sam ga pitao i covek je odgovorio, ja bih voleo da se lott sada pojavi na forum i kaze da li je to on na slikama ili ne. Ja znam da jeste samo me zanima koliko daleko su spremni da idu zbog pobede u online igri.

Villa ,procitaj pitanja koja sam postavio Cleu ,na prosloj ili pretprosloj strani,tu sam ostavio sliku,koju je meni dao Dzerard .
Da li mozes da se setis koji avatar je imao Lottdogg? I da li on to moze potvrditi na ovom forumu,sa njegovim nicknejmom ,da je on stvarno tu bio ?
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 02:18

Gerrard... ::

Ti si dogovorio namjestanje meca i igrao si za RK po koji mec ove sezone,koristeci tudji nick.

Nije tacno! Hvala Bogu ima nas dovoljno u klanu i svi su uvek na raspolaganju. Nemamo potrebu za svercom igraca!

EDIT: Kapiten sam od ove sezone, bio sam prisutan na svakoj utakmici... Dogovarao termine, okupljao igrace, upucen sam u sve sto se dogadja u klanu... Ni jedan tudji igrac nije koristio nick igraca Rk!

p.s. Koji ce nam Cleo pored mog prisustva na svakoj utakmici ove sezone??
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 02:45

Django ::
Sto se mene tice,svi svercujte koga hocete i kada hocete,i koliko puta hocete,zovite i strance sa ESLa,samo nemojte javno pricati o tome,niti se javno zaliti o tome,ako je nekim igracima u klanovima cilj da sede na klupi,dok im drugi igra sa nickom,i ako je njima to super,meni jos bolje,pa makar mi ti neki svercovani otimali bodove celu ligu,imam bol u kurcu.
Svi serete kako vam bodovi nisu bitni,a opet svi zelite da vas klan ima sto bolji plasman,jebena kontradiktornost.
I Cleo i Gerrard prestanite pisati na svim jebenim temama,obojica ste top ljigavci ovoga foruma,i kvarite ugodjaj ostatku!MRS!

Django najbolji strelac!
Odjebi bre, nista sa tobom nisam imao i sta se mesas gde ne treba. Ok zanimljiv si nekima ali nemoj nametati drugima svoj smisao za humor. Najlepsi,najbolji,najjaci sve naj naj si,razumeli smo.. Steta samo sto si kopija zlog koji je prvi tu foru provalio,al ajde mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 02:47

Misu tacno je,ali za to garant nisu znala braca,za koju znam da su cista totalno.Ne znam ko je iz RK-a,dopustio tako nesto...

I sad cu jos nesto da napisem...

Sverc je ostala navika od igranja ESL-a,ko sto je i mnogima.Poznato je da smo na forumu x puta pitali ljude da igraju po koji mec za nas,kada smo bili 2,najvise je koriscen viilin nick,ovog naseg postenog ville,koji cinkari sopstveni klan i podmece dokaze...

Ali ono sto je bitno recu vam sad:

Prosle sezone u finalu kupa i ligaskom mecu (takodje protiv CBK) koji je odigran samo nekoliko minuta nakon prvog...Branio je lottdogg,to on moze da potvrdi.Kup smo izgubili 5:0,a ligaski mec dobili 2:1,sto je strasno velika promijena snaga za samo nekoliko minuta slozice se svi.

Od naseg prvog meca ove sezone u ligi je proslo dosta vremena,za koje je doticni mogao da se vrati u formu,jer je na prvi ovosezonski mec protiv CBK-a,dosao posle 15-20 dana pauze i neigranja,mada na tom mecu smo se mi raspali brzo i posle nam se nije ni igrao,zato je i takav rez.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 03:11

Dzaba dajes glavu Ogi,imam priznanje od bivseg druga Clea.

Edit:

Za to sad imam i dokaz,koji cu postaviti samo u slucaju prijeke potrebe,jer slobodno vjerujete da vasi klanovi nikada nisu svercovali i budite toliko naivni...

DP. je mlad i sad mu ne treba toliko zamjeriti i jos je priznao,ali njegovo igranje je sigurno bilo pojacanje za JJD u barazu.

Previse je sverca bilo i zato treba da vidimo sta dalje...


Poslednji izmenio Gerrard... dana Pet 04 Nov 2011, 03:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 03:11

A sto se tice,mogo bi se uvesti neki sistem,naprimer ako je mec zakazan u 10h uvece ,onda 20 sekundi pre meca ,na pvt admin ili neko drugi,daje sifre svim igracima odnosno akterima tog meca i da oni u sobi moraju da kazu svoju sifru .
Ili esto na tu foru !
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 03:23

Cleverson ::
Django ::
Sto se mene tice,svi svercujte koga hocete i kada hocete,i koliko puta hocete,zovite i strance sa ESLa,samo nemojte javno pricati o tome,niti se javno zaliti o tome,ako je nekim igracima u klanovima cilj da sede na klupi,dok im drugi igra sa nickom,i ako je njima to super,meni jos bolje,pa makar mi ti neki svercovani otimali bodove celu ligu,imam bol u kurcu.
Svi serete kako vam bodovi nisu bitni,a opet svi zelite da vas klan ima sto bolji plasman,jebena kontradiktornost.
I Cleo i Gerrard prestanite pisati na svim jebenim temama,obojica ste top ljigavci ovoga foruma,i kvarite ugodjaj ostatku!MRS!

Django najbolji strelac!
Odjebi bre, nista sa tobom nisam imao i sta se mesas gde ne treba. Ok zanimljiv si nekima ali nemoj nametati drugima svoj smisao za humor. Najlepsi,najbolji,najjaci sve naj naj si,razumeli smo.. Steta samo sto si kopija zlog koji je prvi tu foru provalio,al ajde mig

Ljigavac si i tu si da cutis.Ja sam Zlijeva kopija,sta je lose u tome?I nisam najlepsi,samo sam najbolji strelac,zajedno sa 2 gola koja sam ti zabio sa pola terena,a i onih 9 u ESLu 1v1.

A sad budi posten,i trazi da te banuju.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 03:34

Cleo, ti si meni jedan od boljih likova ovde, uz jos neke koji vec znaju koliko ih gotivim, ali ovde je brat Django 100% u pravu. Cak nije najvece sranje sto je bilo svercovanja i sto ste se vi pobunili, nego je neverovatno da ti i Dzerard (i jos neki, ali uglavnom vas dvojica) nastavljate i dalje da se raspravljate, i to sirite po svakoj jebenoj temi od ovih par sto je preostalo pa zbog vas nekoliko pusimo svi ostali, a nas kojima je sve ovo samo dobra zajebancija je otprilike 95% ili jace. Ok, super je kad ima lozenja i tako tih zajebancija, Dzerardovih konferencija za stampu, organizovanja treninga, menjanja nacionalnosti, tvojih izjava tipa "prejaki smo i svi nas mrzite zbog toga"... sve je to lepo i ne smeta ljudima previse ali ova frka je jako smorila i pun nam je kurac vise prepucavanja.

Aj sad lepo prekinite pa da se organizujemo za ubuduce. Uskoro cu da otvorim temu sa predlozima sta dalje i ocekujem saradnju, bez previse osvrtanja na staro. Ovu sezonu i kup cemo nekako zavrsiti a od sledece ce to da izgleda malo ozbiljnije, za one koji to zele. Za nas kojima je ovo zajebancija, sve ostaje isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 04:13

Fabregas kakav bre sistem da se uvodi? Ako ne mozemo da verujemo jedni drugima bolje da ne igramo(ako bude tako sigurno ne igram) Gli svaka ti k'a Njegoseva!
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 34
Location : Sarajevo

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 04:56

Ma ako neko zatrazi vas da igrate za neki drugi klan , onda uzme te skrin i prijavi te adminu i admini nek odstrane tog koji je pokusao da svercuje i vidijet cemo poslije ko ce imati muda da nekog zove da igra za drugi klan :D
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 05:07

Gerrard ne razumem zasto i sta potenciras?? Ove sezone Razjareni klan nijednom nije svercovao igraca. Nikome na pamet to nije palo, a pogotovo meni... Generalo nikada nismo imali takvu politiku u klanu, uvek smo imali dovoljno igraca. Ako bi neko bio ne aktivan na neko vreme, doveli bismo novog igraca jer si u predhodnim sezonama to mogao ciniti tokom cele sezone... Moram da izuzmem predhodnu sezonu, kada smo ispali iz Prve lige, koju veci deo nisam igrao i ne znam sta se tada desavalo u klanu.

Sve ovo oko cega se vi svadjate i prepirete je bila javna tajna. Nikome nista nije smetalo, a problem je nastao kada je neko izvukao deblji kraj. Iritira me sto se ovoliko ljigavise, neke gluposti pokusavaju da se dokazu i povlace recenice tipa:" Tvoja baba se kurvala sa nemackim oficirima". Zbog svega toga, da nas neko ne bi u buduce prozivao zbog sverca igraca, zelimo da izadjemo cisti iz ovog sranja.

Izvinjavam se svima sto ovakvim postom ulazim u grupu ljudi koji teraju ovu prepirku u krug. Ovim zavrsavam!
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 05:15

Dzaba to,mozda ti nisi ni znao,ali ja znam da je bio taj slucaj kod vas ove sezone,za proslu nemam pojma.

Bik je rekao da ce da gasi klan ako se ovo potvrdi,zato dokaz necu ni da dam,jer je ovo njemu uradjeno iza ledja.

Zato nemojte mnogi sad da moralisete,Logika je priznala sverc,ovo u RK je bio mozda samo 1 mec,ali je bio.

Bolje da poslusamo Garbu,Zlog ili nekoga drugog,jer nastavak optuzivanja ne vodi daleko.Cinjenica je da je sverca bilo u vecini ekipa...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 05:35

Koji si ti car, jebote. Napises post gde si optuzio dve ekipe za svercovanje, onda preseces da treba da prestanemo sa optuzivanjem jer ne vodi nicemu, a onda zavrsis sa "Cinjenica je da je bilo sverca u vecini ekipa..." haha Sa sve tri tacke na kraju, u fazonu "nastavice se" srecan

Ne vredi, moram otvoriti novu temu sa konkretnim predlozima, ovako stvarno ne ide vise.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 05:41

Da.

Jasno je da je sverca bilo u vise ekipa i pitanje je sta dalje.

To je to.
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 34
Location : Sarajevo

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 06:06

e moj gerrard , sebe vadis time sto optuzujes druge ekipe i clanove , jos jednom pokazujes kakav si lik , i opet ponavljam mi nismo doveli jaceg igraca mi smo doveli duplo slabijeg igraca zato da ne dobijemo sluzbeni , i mi nismo imali sta da krijemo odma smo priznali , za razliku od tebe koji se pravis lud .... Prijedlog : BAN gerrarda na 7 dana da se ovo sve ohladi jer ovdje samo vrti u krug i ako on bude ovdje smao ce se rasprave nastavljat i necemo dobit rijesenje kako da izademo iz ove situacije
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 06:38

Grobar ::
Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Shit



totalno sranje xD
slazem se u potpunosti sa tobom,bas sam neku takvu sliku htio da postavim al' ti me pretece :D
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 07:20

Fabregas ::
Villa ,procitaj pitanja koja sam postavio Cleu ,na prosloj ili pretprosloj strani,tu sam ostavio sliku,koju je meni dao Dzerard .
Da li mozes da se setis koji avatar je imao Lottdogg? I da li on to moze potvrditi na ovom forumu,sa njegovim nicknejmom ,da je on stvarno tu bio ?

Igra sa avatarom FH, sinoc smo igrali u sobi kod Leive i rekao sam mu da dodje na forum i kaze sta ima. Mada to je vec nebitno jer je priznat sverc.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 EmptyPet 04 Nov 2011, 07:46

ja msm da se svi medjusobno dobro poznajemo i da znamo kako ko moze odigrati, tako da moze neko neku tekmu bolje odigrat, da ga krene al ne toliko, znaci primjeti se i dajte nam da igramo ligu bre :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Cak noris je napravio 3v3 sobu u koju nije usao Gerrard

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: