Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!

Ići dole 
+23
loler
Grobar
Alex Kenji
Decay
AlessandroDP
Kokain
villa
banos bananos
gubitnik
Zli Gli
L@ki
Fabregas
Calavera
BlekKobaz
garbajosa
Timmi
Django
oho
Miyashi
Gerrard...
Benjo
Cleverson
Djordjevic Czv
27 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 01:32

Bas tako, sta reci?! Sajt koji je nastao 6 marta 2011 god. trebao je da bude skup haxball igraca iz ex-yu i skup u kome ce biti zajebancije, upoznavanja i normalno igranja liga. I bilo je tako!!! Skupilo se dosta ljudi bilo je zajebancije na vrhunskom nivou igrala se ta prva liga sa 10 klanova, niko nije nikog pustao, niko nije pomislio da ako nekom zafali igrac zove nekog drugog! Posle toga je igrana "liga sampiona" gde je nastao i prvi problem. Pivopije su tad optuzile Predatore i Rk zbog "namestene utakmice". Taj prvi mali problem je shvacen kao zajebancija i zbijale su se sale zbog toga. Posle toga na sajt je dosao cuveni Kantona kome smo se svi kolektivno smejali zbog ponasanja. Kantona je dobio ban,a mi smo nastavili ligu. Onda su dosli sukobi svakakvi "Noob vs Gerrard" "Ravaneli vs Rene" "Ravaneli vs Elite team" "Kleo vs Gerrard" a zbog cega?! Zbog jebenih bodova u jebenoj online igrici! Ja kad 'ocu da se takmicim u necemu normalno volim da pobedim, ali ako je to na prevaru onda bolje da ne igram! (Pirova pobeda) Smejali smo se Kantoni, Arisovom treningu od 66 minuta, tibetu na svom klanu, a dal smo mi nesto bolji od toga? Cak i Kleo koji je sa Dzerardom uzeo titulu u prvoj sezoni hteo je da namesti protiv njih tekmu zbog toga sto je Dzerard svercovao igrace protiv Cbk-a. Banos je tu odreagovao na najbolji moguci nacin zato sto nije prihvatio ovu ponudu. Mislim da ovaj put treba da se "spusti lopta" i da se ovo sto se desavalo sto pre zaboravi i da se liga nastavi tamo gde je stala, ali ako sledeci put se desi nesto slicno sajt bi trebao da se ugasi! Necu da optuzujem nikoga, ali ako vec igrate tu jebenu ligu onda igrajte posteno trudite se, spremajte taktike (stivi murinjo) i ako izgubite cestitajte protivniku i nastavite dalje. Toliko od mene...

Jos samo nesto da dodam Djordjevic je najbolji igrac haxa na svetu

The end
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 01:38

Mozda je moja greska bila sto sam optuzio Klea i pohvalio Banosa, ali to nije cilj price...Cilj je da se ovo ne desava u nastavku lige(ako je bude bilo)
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 01:43

Kada kurve pricaju o postenju onda nastane ovo sto je nastalo. Iz svega ovoga si ti zakljucio da ja namestam protiv gerrarda,a nije ti palo na pamet da je on namestio protiv igraca sa kojim je bio u klanu? Nije ti palo na pamet da je postavio slike naseg dopisivanja koje je bilo cisto zezanje i koje se zbilo pre svega ovoga? Ako hoces da se pravis pametan onda se bar raspitaj o svim stvarima. Nabedjujete CBK da pusta nekog a mi imamo 9-0-1(koga smo pustili???). Banos stavlja slike koje njemu odgovaraju i sada u celoj prici on ispada ljudska gromada,a ne stavlja slike gde je on trazio bodove. Sve se lazni moralisti ovde nakotili. Ovo nije nista licno ogi, znas ti da ja tebe gotivim,al morao sam da te ispravim malo. Ziv mi bio stoko pijana.
P.S slusam na forumu tamo prozivaju moderatore,proziva se kimi i ostale nebuloze. Idioti jedni da nema istog tog kimija ne bi ni bilo foruma,ako tebi dalone smeta nesto na forumu, bezi odavde. Napravi lepo svoj forum,pa zovi svoje saborce. A forum ce se,nadam se, vratiti na staro i ponovo biti onakav kakvim je bio
P.P.S evo ispravio si se i pre moje poruke. Bravo stoko pijana :D
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 01:46

Ogi +1 , kao sto kaze ovo je jebena online igrica .. NE IGRAMO U PARE !!! srecan
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 01:54

Ne znam ko stavlja slike koje mu odgovaraju, ne znam zasto je Stivi namestio, ali tako vise nece moci zato sto ce otici vecina foruma...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 02:03

Dobro samo sto je mec izmedju : Predatora i RK-a,je potpuno cist,to bi ti lako trebao zakljuciti jer poznajes bika i atilu,koji nikada ne bi namjestili mec.

I tuzno je to sto zbog igrice nesto sto je pocelo kao prijateljstvo moze da preraste u svadje i da predje cak u nesto jos gore...

Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 02:10

Znam da nebi namestili, nego kazem kako su nastali problemi, a ti si u dosta tih problema bio...
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 02:14

Gerrard... ::
Dobro samo sto je mec izmedju : Predatora i RK-a,je potpuno cist

Moram da se nasmejem na ovo haha
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 02:16

Slobodno i meni su smijesne vase optuzbe za taj mec.

Dovoljno dobro znam bika i atilu,cak i ako meni ne vjerujes,nemas opravdanje da njih optuzujes.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:13

Za sve ovo sto se desilo nije kriv Gerrard,Cleo,Max ili bilo koji pojedinac... Krivi smo SVI, svi do jednog, nema nijedan clan foruma koji nije ucestvovao u unistavanju ovog takmicenja! Pa i oni koji nisu igrali ovu ligu, ucestvovali su svojim komentarima (kao sale se, a ustvari iznose svoje frustracije)...
Igram ovu igricu od februara, na forum sam dosao u martu, NIKAD nikoga nisam uvredio, nikad nisam imao neku tezu svadju, o namestanju necu ni da pricam... I ti ogi sam znas igrali smo zajedno, nije nam padalo na pamet da nekog svercujemo ili da neku utakmicu namestimo... I u pivopijama nismo namestali i svercovali igrace, iako smo bili najgori, gubili 3v2...itd
A nije da nisam imao ponuda, x puta su me zvali da branim u ligi za neku ekipu... mig
Ali posle meca u kupu sa furijom doslo mi je da namestam, kao sto je i Cleo rekao dogovorili smo se da AKO furija prodje nekaznjeno, da namestimo neke meceve kako bi izbacili furiju iz prve lige...
Mene licno nije toliko pogodilo sto je stivi svercovao igrace, nisu me pogodile ni kasnije njegove prozivke na moj racun (da li sam ja tako njega prozivao kad smo ih dobili 9:0?) on je takav, od njega se to moglo ocekivati...
Vise su me pogodili komentari od Calavere, Garbe, timmia, i ostalih za koje sam imao drugacije misljenje...
Moje neko misljenje je da su za stivija u kupu igrali JOVA i Dalone, nemam nikakve dokaze ali oni su mi bili sumnjivi posle meca... Iskreno se nadam da sam debelo pogresio jer sam o njima dvojici imao veoma visoko misljenje, bez obzira na nase klanske zajebancije i provokacije... Ako sam pogresio izvinjavam se... :)
Sto se tice CBK-a, nijedan mec nismo namestili, nijednog igraca nismo svercovali, ponavljam HTELI SMO da namestamo utakmice ako max ne kazni furiju... Da li je to ispravno ili ne, ne znam, verovatno nije, ali jbg covek se iznervira kad neko od njega napravi majmuna.
Video sam sad i da CBK mnogima smeta delimicno zbog dominacije, a sigurno jednim delom i zbog onih Urielsovih izliva emocija(jebiiiiiiiiii ... itd) :D
Tako da je mozda najbolje da u nastavku igrate kao amerikanci, da postoji draft, mozda se onda nebi desavala ovakva sranja...?!
Ja sam jos juce odlucio da napustim i igricu i forum(ali sad stvarno :D), jbg nije mi se dalo taman sam osvojio trofej kad ono poniste ligu... :D
Ali dobro nisam osvojio trofej, ali sam odigrao prvu ligasku utakmicu na forumu! :D (Double Shot 4 - 1 Pivopije) strelac za pivopije Alex Kenji :)

P.S. Zli, Fabrizio, nastavite da dominirate i da izvodite majstorije :D

Pozdrav svima(pa i Gerrardu :D) nadam se da cete srediti ovo i da ce se ponovo igrati , kao nekad... :)
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:19

oho ::

P.S. Zli, Fabrizio, nastavite da dominirate i da izvodite majstorije :D

Neko mora da nastavi da radi na svojoj masi. spam
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:36

ja sam se samo zalagao da izbacimo slovaka iz lige i konacno sam nasao dovoljno dobar povod.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:37

ja ne znam oho samo sta sam ja to rekao pa su te povredili moji komentari! ja cu ponoviti po milioniti put....imam 2 priznanja da su mecevi protiv mog tima neregularni sto se sverca tice...ali iskreno me to nije zanimalo,sto su ljudi koji su pravili takve prevare ocigledno znali,jer da su imali drugacije misljenje o meni sigurno mi ne bi priznali te stvari odmah posle meca....NIJEDNOM mi nije palo na pamet da se zalim jer osim nerviranja na terenu
( "bunkeru ti nisi za ovu igricu" "loleru skoncentrisi se" "jovo udjiii" :D ) ja druge frustracije sto se ove lige nisam imao...niti me je ikad bilo briga za bodove...medjutim ocigledno da vi APSOLUTNO NAJMOCNIJI KLAN KOJI NABIJA KOMPLEKSE PRE KOJIMA SVI KLECE DOK SE URI DERE U SVOJU SLUSALICU imate ozbiljne probleme sa prihvatanjem poraza jer da nije tako ne bi moralo da dodje do svega ovoga...pokretanje istrage,trazenje dokaza,pozivanje haskog tribunala na otkazivanje seseljovog sudjenja da bi se na optuznicku klupu stavio stivi....mislim da je ovo sve preterivanje....sto se tice toga koga cete vi da pustite a koga necete i to me iskreno nije zanimalo...da mange nisu pale u igri i da je ovo i dalje gusto ja bih im poklonio bodove samo da bih se prozivao na chatu sa tobom i cleom hahah :D uostalom zbog toga sam i posecivao ovaj forum...cisto radi zaebancije al ocigledno da neki mnogo ozbiljno shvataju celu ovu pricu!

toliko od mene, najboljeg individualca danasnjice,revolucionara haxa,BOGA MARTINELE
garbajose!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:39

Slika chata na kojoj Cleo prica kako je sa KN sve dogovoreni i kako nama nudi bodove,je bila prije meca kupa...Mislim barem chat,to se vidi po datumu i vremenu.

Oho je dobra osoba, bar ja takvo misljenje imam o njemu,prozivao sam ga par puta,ali nisam ni ja takvo ponasanje i klevete od nejga zasluzio.


Edit:


Ovaj garba mi je oduvijek bio simpatican,mada smo imali i mi neke momente i peder voli da me kikuje,ali bez njega bi ovaj forum i igrica bili znacajno oslabljeni.srecan


Poslednji izmenio Gerrard... dana Čet 03 Nov 2011, 03:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:43

garbajosa ::


toliko od mene, najboljeg individualca danasnjice,revolucionara haxa,BOGA MARTINELE
garbajose!!!!

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  039eg

nesto si rekao?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:49

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Napusim_vam_se_ja_svima

a može i ovo:

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Arguing_on_the_internet

Toliko od mene što se ove novonastale situacije tiče
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 03:58

Lepo je Oho rekao,a ja se slazem sa tim da su nam mnogo vise zasmetali komentari ovih bitnijih ljudi sa foruma koje ja licno izuzetno postujem. Za sekundarce koji su se pojavili i nakotili kasnije me bas zabole ona stvar. Garbi sam vec rekao da nije poenta u porazu(izgubili smo i od mangi pa niko nije rec jednu rekao) poenta je u ponasanju posle meca. Nije mi zasmetalo ni to sto je gerrard svercovao igrace,ali mi je smetalo to sto je posle poceo da likuje a ostali su se pridruzili u tome(ispalo je da je do jaja namestati). To me je pogodilo a ne jebeni poraz. Sva ona prica posle o namestanju je nastala kao vid bunta. Ovde su posle krenule da se pojavljuju slike kako ja gerrardu pricam da cemo da namestimo mec sa KN. Pa jebote,da sam bio ozbiljan ne bi njemu na pm to slao!!! Uostalom ja i dalje tvrdim da mi nismo nikada nista namestili i ne bi posto je istina izasla na videlo.
P.s nista ja nisam istrazivao, jednostvano su mi poslali sliku kako lotdogg priznaje da nema pojma nista o utakmici. Nisam lud da se igram detektiva ovde
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:03

oho ::

Vise su me pogodili komentari od Calavere, Garbe, timmia, i ostalih za koje sam imao drugacije misljenje...

Moj komentar je bio da je nemoguce dokazati sverc igraca. Mozete ili prihvatiti to kao dzentlmeni ili krenuti u hajku kojom necete postici ama bas nista osim da se dobro isprljate u blatu. A ovo:

oho ::

Sto se tice CBK-a, nijedan mec nismo namestili, nijednog igraca nismo svercovali, ponavljam HTELI SMO da namestamo utakmice ako max ne kazni furiju... Da li je to ispravno ili ne, ne znam, verovatno nije, ali jbg covek se iznervira kad neko od njega napravi majmuna.

Je tek zesca glupost. Ili budite posteni i trazite kaznu (mada i dalje ne vidim kako biste mogli dokazati ista) ili prihvatite tu igru i ponudite igrace drugim timovima u cilju izbacivanja Gerrarda i njegovih pulena, ali vi hocete oboje? Pa ne moze tako rodjaci...

Cleverson ::

P.s nista ja nisam istrazivao, jednostvano su mi poslali sliku kako lotdogg priznaje da nema pojma nista o utakmici. Nisam lud da se igram detektiva ovde

A jeste tesko promeniti ime i zastavu u haxu ovih dana, tu si u pravu. To su svi vasi "dokazi" ili ima jos nesto?
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:14

Ti si bas naivan decko calavera, sav si kao tinejdzeka na ekskurziji. Zbog takvog razmisljanja je i doslo do svega ovoga. Bas mi je drago zbog tebe koji znas da nije bilo sverca igraca na tom mecu
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:17

Ne kazem ja da znam nego da je nemoguce to i dokazati. Jesi nekad cuo za izraz "osnovana sumnja"? Po tome su svi nevini dok se ne dokaze suprotno.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:20

oho ::
ZPa i oni koji nisu igrali ovu ligu, ucestvovali su svojim komentarima (kao sale se, a ustvari iznose svoje frustracije)...
NIKAD nikoga nisam uvredio.

e pa majstore ti mene stalno podjeba*eš i vrijeđaš

ako je zezancija ok , ali kažeš sam gore ''kao šale se '' srecan srecan srecan
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:52

Cleo ,ne verujem covece da si u stanju da napravis ovo ,zbog jednog poraza ? Da ti kazem nesto ,sram te bilo .

Ako oces dokaze i ostale kurce ,da te pitam nesto ,i molio bih te da mi odgovoris na ova pitanja :

- Odakle ti ova slika ? http://i.cubeupload.com/XpoveW.jpg
- Koja su ova dvojica precrtana igraca ?

Za sad toliko .. A shodno tvojim odgovorima ,postavicu ti jos neko pitanje .
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 04:59

Ti ces meni da postavljas pitanja??? Bezi bre budalo jedna
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 05:02

ja vam sa njboljom namerom ovo kazem...(vama = cbk-u) vi ne shvatate sta vama ljudi zameraju...i necu vise govoriti sta cleu zameraju(od sad samo cbk-u) jer stvarno ne verujem da je on bio taj u klanu koji je trazio da se PRAVDA istera ili sta vec...ali je kapiten istog.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  EmptyČet 03 Nov 2011, 05:03

Tako je lakse bilo soba od nekog "gavrana" koji nikad za forum nije cuo a kamo li za neki kup mec na njemu i onda isti taj vama da sliku,2 lika iza su precrtana.

Da je soba od nekog poznatijeg lika,on bi potvrdio da to nije bila njgova soba,ovako izmislite sobu od nekog lika za kog ne zna niko,da vas teze provalimo,ali smo vas ipak ponovo provalili...srecan


Poslednji izmenio Gerrard... dana Čet 03 Nov 2011, 05:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Cak noris je napravio 3v3 sobu u koju nije usao Gerrard

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: