Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 SH sportske novine

Ići dole 
+15
banos bananos
Cleverson
Gerrard...
MessifromSerbia
Kokain
Zli Gli
Kimi
Chicharito
AlessandroDP
gubitnik
Benjo
Suarez
zlotvor
MaxTribina
Djordjevic Czv
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyPon 26 Sep 2011, 21:38

Naslovna:
Suarez:"Napustam klan"!!!
Dali ce stranci ipak dobiti dozvolu za igru u SH ligi?!
Novi klanovi Zupermans,Nase maalo,moguc i povratak Teletabisa kao i Neroazzura.
Garba kapiten Srbije!
Dali ce u sledecoj ligi biti lista strelaca i asistenata?
Zanimljivosti:
Zasto je Gerrard koji je iz BIH naziva sebe"crnogorskim Murinjom" i hoce da igra sad za Crnu Goru umesto BIH?
Sve vise Makedonaca,a i drugih nacionalnosti na SH sajtu!

Ekskluzivni intervju sa Suarezom:
-Koji su Vasi razlozi za otstupanje iz Hax Furije?
-Mislim da je tako najbolje, jer Gerrard i ja kao sto svi vec znate u zadnje vrijeme ne igramo onako kako bi trebala igrati ekipa koja treba da se bori za titulu.
-Sta kazete na dovodjenje novih igraca u klan?
- Doveo je par novih igraca i siguran sam da svaki moze u furiji odigrati bolje nego ja. Nema potrebe da se ljuti na mene ili nesto slicno tome...
-Sta mislite kako ce uticati na ekipu Vas odlazak iz klana?
-Ja mislim da svojim odlaskom mogu samo pomoci ekipi, jer i pored toliko vremena koje igramo zajedno, nekad, a to je postala svakodnevnica, igramo kao da nikad nismo igrali zajedno -iskren je bio Suarez
-Jel imate jos nesto da kazete ostalima u klanu?
-Sto se ostatka ekipe tice, sretno svima u nastavku !

Dali ce stranci ipak dobiti dozvolu za igranje u SH ligi cesto je pitanje koje je postavljano ovih dana zbog Nemackih igraca koji su dolazili na ovaj sajt,jedan od glavnih ljudi na sajtu je odgovorio na ovo kratko i jasno:
Max:"Momci ako vam se prave timovi sa igracima iz stranih zemalja, idite na esl i pravite ih , ovo nije mesto za to, nema nikakvog limita, samo ex yu clanovi mogu da igraju oficijalnu ligu! " na sta je Jovanda imao odgovor Maxu
Jovanda:"Cc proculo se za forum, doslo par bas dobrih igraca i odma su oterani.
Head admini zar vam nije u cilju da liga bude sto jaca, samim tim i forum?" -rekao je popularni j0
Uglavnom dogovor ce pasti uskoro reci su Zlotvora

Novi klanovi medju kojima su dva Makedonska trebalo bi da igraju u drugoj ligi ,pitanje je naravno koliko ce ovi klanovi biti organizovani i koliko ce uspeti da ispostuju pravila SH lige.

Skoro je sigurno da ce Garba biti kapiten Srbije zato sto vecina igraca iz Srbije smatra da je tako najbolje...on ce imati sigurno najtezi zadatak u odabiru igraca s obzirom da je 80% ovog foruma sastavljeno od igraca nase zemlje, ostaje nam samo da vidimo kako ce se snaci kao selektor reprezentacije.

Dali ce biti strelaca i asistenata isto je cesto pitanje ovih dana na sajtu, naravno da bi to poboljsalo ovu ligu dosta, ali dali cemo naci ljude koji ce uspeti da rade svoj posao odgovorno i dali ce na to pristati glavni ljudi ovog sajtu ostaje da vidimo ovih dana, mada je ideja vrlo aktivna.

Zanimljivosti:
Gerrard (crnogorski Murinjo) je zbog "nepoznatih" razloga je zamenio Bih sa Crnom Gorom! Dali je ustvari video da u BIH nema mesta za njega pa je presao u Crnu Goru ili je kao i uvek hteo da bude glavni u timu pa je presao? Odgovor lezi u nekom od ova dva pitanja, ali Stivi nije hteo da daje intervju za SH sportske novine. Pitanje je dal ce Gerrard uopste dobiti dozvolu da igra za Crnu Goru saznacemo uskoro.

Kao sto ste i sami videli sve je vise stranih igraca na Serbianhaxballerz sajtu sto znaci da se za ovaj sajt proculo i da smo na dobrom glasu. Svaka cast moderatorima, ali i ostalim igracima ovde koji popravljaju SH sajt iz dana u dan . Bravo za sve i ocekujemo jos vise igraca u skorije vreme.

Urednik: Djordjevic Ognjen :D






Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyPon 26 Sep 2011, 22:05

-Cicarito prvo cestitke za osvajanje kupa, jesi ocekivao da cete uzeti prvo mesto?
Iskreno mene je brinulo vise polufinale jer smo igrali protiv prvaka ekipe Cbk, a u finalu i sami znate ko dodje do finala, ide samo da postigne gol. U finalu protiv Rz dobili smo ih posle produzetaka,a jedini krivac za produzetke je bio Del piero moram priznati odlicno je branio puno prije bi se zavrsila utakmica.
-Sta mislite za osvajanje mozda i titule u SH ligi?
Haha, to nam je cilj mislim da smo mlada ekipa i mi to mozemo uz dosta treninga, ali naravno prvi favorit je CBK, mi cemo se maximalno boriti za vrh tabele!
Kako komentarisete vas odlazak iz Rk?
-To su me vecina pitala, Pa eto ja sam veoma mlad igrac trebam da napredujem. Presao sam u Mange i redovno igram, postizem golove, sto je za mene najvaznije. Bilo mi je dobro u Rk, dobro su me primili, ali nisam imao minutazu, kao sto sam rekao ovde mi je super i imam namjeru ostat dugo i da osvojimo puno trofeja-zakljucio je Cicarito
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 01:40

sticky! mig
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 04:15

Bravo Ogi! brv
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 05:31

hvala,samo ce mi trebati pomoc u ovome od nekog,posto oduzima dosta vremena da sam radim... :)
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 06:33

Ja mislim da ce Lijam da bude zainteresovan srecan a i ja ako budem imao vremena. Moze cak da se sve isprati sa nekom slikom home made. Ako ti treba pomoc slobodno pusti pp! mig
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 09:34

Odlicno ogi. mig
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyUto 27 Sep 2011, 23:06

Svaka čast Ogi srecan
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 00:05

Sezona broj tri

Uskoro počinje nova sezona. U predstojećim nadmetanjima videćemo većinom promenjene postave klanove. Razjareni će po prvi put igrati u drugoj ligi, kao i momci iz Vujaklije. Tri nova time koji su prešli iz druge u prvu ligu, su Elite Team, Drvoseče i Mange. Nekoliko novih timova će zaigrati po prvi put ove sezone, Sioux (bivši Borci), Tres Delinquentes, tim koji predvodi Todorov, Logika, Teletabisi i na kraju Zupermens. Svim timovima želim puno sreće u predstojećim takmičenjima, i neka najbolji pobedi.

Novi domen -.com

Haxball je od pre nekoliko sati promenio svoj domen, naime o ovom je već bilo govora. Sajt sa ranijim domenom -appspot.com, je prešao na novi domen -com. U nekoliko minulih dana često se dešavalo to da igrači nisu mogli da igraju po sobama, to je sve posledica prebacivanja podataka sa jednog na drugi domen. Bez brige, sistem je ostao isti.


Tradicija se nastavlja

Stivenovi medvedići opet promenili ime. Stivenov kapitenski rad će svi zapamtiti po čestim promenama imena. Po proseku, ime klana Stivi menja na svakih mesec do mesec i po dana. Novo ime klana je Furija, a tim je nešto oslabnjen. Stivenova želja za guslarima iz stare dobre Crne je velika, i on čini sve što je u njegovoj moći da dovede takve. Nekoliko igrača je napustilo klan, a kao jedan od razloga su napomenuli Stivijev loš menadžerski rad. Srećno Furiji u novoj sezoni !


Poslednji izmenio L.Uzer dana Sre 19 Okt 2011, 20:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 00:29

L.Uzer ::
Vujaklije!

A koji su ti ovi? srecan Dobar si Lijo mig
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 01:03

Serbiahaxbalersi pred zavrsnicom Evropskog takmicenja 3v3


Turnir s eigra po sledecem sistemu: 4 kvalifikaciona turnira od po 32 ekipe. Prva 4 tima iz svakih kvalifikacija ce se plasirati u grupnu fazu Autumn lige 3v3 na ESLu.

Nasi clanovi foruma su se na 2 kvalifikaciona turnira izvanredno plasirali.

Na prvom turniru ekipa Reda Zmaja sa naseg foruma a na eslu Serbische Banditen se plasirala u finale turnira i obezbedila ucesce u zavrsnici turnira, nazalost protivnik iz poljske je imao vise srece i pobedio u finalu. Takodje na ovom turniru je i garbajosa sa svojim timom zauzeo 3. mesto i takodje obezbedio plasman u zavrsnicu.

http://www.esl.eu/eu/haxball/1on1/ladder/rankings/#/eu/haxball/3on3/autumn_league_q1/rankings/

Na drugom sinocnem kvalifikacionom turniru igraci sa naseg foruma su pokazali jos bolji uspeh.
Ekipe Bad Luck u sastavu Grobar, Max, bunkeras, jovanovic i Elite Team sa svojim sastavom istim kao na forumu su se sastale vec u polufinalu turnira i automatski obezbedili plasman u zavrsnicu takmicnja.
Ipak vise srece je imala ekipa Bad Lucka ali je u finalu izgubila od Portugalske ekipe i pored vodstva 1-0 na poluvremenu.

http://www.esl.eu/eu/haxball/1on1/ladder/rankings/#/eu/haxball/3on3/autumn_league_q2/rankings/

Nadamo se da ce i u preostala 2 kvalifikaciona turnira forumasi pokazati svoje umece i ostvariti plasman na ovaj jesenji turnir.
Sa srecom! cheers


Poslednji izmenio MaxTribina dana Sre 28 Sep 2011, 01:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 01:08

1v1 dominacija Evropom?!

Na najprestiznijem 1v1 takmicenju Evrope (Esl eu 1v1 ladder) cak 7 igraca iz top20 su igraci sa naseg foruma!
I to :
garbajosa, thc , akisa, kalipso, entrix, aguero10, LoLer.

Posebno treba istaci garbajosu koji je ubedljvo prvi sa cak 1852 poena i thca sa 1823.

http://www.esl.eu/eu/haxball/1on1/ladder/rankings/#/eu/haxball/1on1/ladder/

Zelimo vam svu srecu momci i da i u buduce imate ovako zavidne rezultate !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 08:06

A 2 vs 2 ?
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 09:09

Ajde bre uzmite to prvo mesto pa da i vas nakacim , manje od 100 poena vam treba.
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptySre 28 Sep 2011, 09:21

Bravo Lijame :D
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 01:37

Pa dobro, nije lose ni 3. :)
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 04:47

Djordjevicu svaka cast za trud :)

Tema premestena iz ''Novosti'' u ''Generalna diskusija'' kategorije HaxBall jer joj je mesto u toj kategoriji,a ne u kategoriji ''Generalno o sajtu'' ...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 05:41

Novinar najpoznatijeg svetskog internet casopisa "Total haxball" imao je veliku cast da obavi intervju sa najboljim, a zene bi rekle i najlepsim haxball igracem svih vremena. Pogadjate, u pitanju je jedan jedini, neponovljivi - Zli Gli.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gospodine Gli, za pocetak nam recite ono sto sve ljude najvise zanima, zasto ste napustili PPP i presli kod Steleta pedera?

Sta da vam kazem, videli ste i sami da sam u PPP-u bio najbolji igrac na svim pozicijama ali su ostali bili toliko uzasni na golu da prosto nisam mogao da ih gledam kako se pate tako da sam branio u 98% meceva. Ipak, moje bravurozne odbrane nisu pomogle da osvojimo vise od par trecih mesta a i steta je da jedan ovakav napadacki potencijal propada medju stativama, tako da sam se odlucio da prihvatim milionsku ponudu mladog menadzera Zmajeva, Steleta.

- Kakvi su prvi utisci o novoj ekipi, saigracima?

Pa, utisci su sjajni, sigurno je da se radi o kvalitetnim pojedincima kojima sam samo ja falio da bi postali najbolji. Del je odlican golman, Saki odlican napadac, Stele je dobar covek a to sto ne zna da igra nije problem posto cemo ga ionako uskoro izbaciti iz ekipe i bice zaduzen za skupljanje lopti kad neko ispuca van stadiona. Ko ga jebe kad mi je dao da budem kapiten, mada sam to svakako i zasluzio. Ja sam tu dosao da unesem zivinu u igru i to ce se svakako i desiti, tako da ocekujte velike rezultate od ove ekipe, uz mozda jedno ili dva pojacanja.

- Trenutno traje vasa dominacija na ESL-u. Sedmi ste na listi 2v2, zestoko ste krenuli u 3v3, a u 1v1 imate cak 119 pobeda. Gde je granica?

Granica ne postoji, pucam na prvo mesto u svim mogucim i nemogucim listama. U 2v2 bih odavno bio prvi da ne igram sa Steletom ali ovako je zanimljivije, sa nekim drugim bih dominirao i onda bi se drugi smorili. U 3v3 smo lagano usli u finalnih 16 ovog jesenjeg liga-kupa, na listi imamo skoro sve pobede... u 1v1 cu samo ponoviti da imam cak 119 pobeda, sta dalje da vam pricam... cak ni 1 Mikic nema toliko, a njega smatram drugim najboljim igracem danasnjice. Aguero, Garbajosa i slicni su ipak samo raspali botovi. Prejak sam, jednostavno. Zivot je nekom' majka, nekom' maceha.

- Uskoro je u planu kup balkanskih nacija i ocekuje se da budete selektor A tima Srbije, a ujedno i kapiten i najbolji igrac i strelac. Ipak, neke neznalice pominju da bi upravo pomenuti Garbajosa mogao da postane selektor. Kakav je vas komentar na to?

Pa, sigurno je da je taj momak jedan veliki potencijal ali nemojmo se bas toliko saliti. Meni je mesto selektora zagarantovano jer ce svi razumni igraci glasati za mene, a on eventualno moze da bude selektor B tima pa da me nasledi za jedno 20ak godina, kad se smorim i okacim tastaturu o klin.

I za kraj, vasa poruka klincima koji vas s razlogom gledaju kao haksbolaskog Boga?

Deco, igrajte se haxballa jer je to zdravo i super i svasta nesto, ali nikad nece postati dobri kao ja! U ime Oca, Sina i Svetog Duha - Rene ban!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 06:09

GLI BOGO-OTAC-NAJJACA STRANA MU JE REALNOST ! :)
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 06:18

Haahahahahah legenda srecan srecan
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 07:21

LOL LOL haha haha
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyČet 29 Sep 2011, 08:42

Da vidimo kakvo je trenutno stanje u ekipama koje ce da igraju 3. sezonu ove nase lige:

Crno Beli Klan: Primjetan je pad u njihovoj aktivnosti,na pripremnim turinirima su pokazali ranjivost.Medjutim doveli su jos 1 defanzivnog igraca,sto bi trebalo da prouzrokuje manju zavisnost od njihovog kapitena.Ostaju glavni favoriti za titulu,ali sada imaju ozbiljniju konkurenciju,ako i do titule dodju ovoga puta ce to biti znatno teze.

Double Shot:

Pojacali se u defu i garba je u fantaziju jasno znao do znanja kome ce od defanzivaca pripasti najveca minutaza.Prebrodili su krizu i ostaju medju favoritima.

Red Zmaja:

Doslo je do rokada u igrackom kadru,ali imaju problema sa povrijedjenim igracima i neuigranoscu.DP. im je najbolji igrac trenutno u timu.

Furija:

I dalje su (sam) u potrazi za spicom-ubicom,posto su otisla 2 napadaca,a dosao samo 1,tu je i dalje manjak.Medjutim neki igraci su najavili aktivnost i ukoliko dodje zeljeno pojacanje,bice interesantno.

Koza Nostra

Jedan igrac otisao,samo jedan dosao...Nedostaje im klasicni i stameni defanzivac u timu,no vidicemo sta mogu ove sezone.

Elite Team:

Uigrana ekipa,dugo na okupu,imaju svoju igru,bice opasni.

Mange:

Ekipa koja mnogo zavisi od izdanja svog kapitena,koji im uljeva sigurnost svojim odbranama, hrani napadace dobrim loptama i diktira nacin igre.Dokazali su da se radi o ozbiljnom i uigranom timu,aktivni su,imaju dobre rezultate na pripremnim mecevima i bice nezgodni.

Jay Jay Drvosece:

Po procjenama strucnjaka glavni favoriti za ispadanje iz lige.U defanzivi imaju samo 1 igraca i to kakvog.Medjutim pokusace da dokazu da su ovakve procijene bile totalni promasaj...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyNed 02 Okt 2011, 10:20

Ekskluzivna vest: Arrisa samo lekarski pregled deli od potpisa za CBK!!!!
Kako saznajemo,mladi i veoma talentovani napadac JJ Drvoseca se nalazi na vrhu liste zelja CBK-a. Svi pregovori su zavrseni,samo se ocekuje da Arris prodje lekarski pregled i potpise visegodisnji ugovor sa sampionom.
U njegovom klanu su ocajni, ne veruju sta im se desilo svega nedelju dana pred pocetak prvenstva,ali iz dobro obavestenih izvora saznajemo da mladi napadac ima problem sa desnim kolenom,te se njegov potpis jos uvek nalazi pod znakom pitanja.


U toku veceri je obavljen kraci razgovor sa Arrisom:


-Kako ste reagovali na vest da je CBK zainteresovan za vas?

Arris: Burno :D bio sam sretan da sam postigao to da udjem u CBK xD

-Koliko ste dugo ocekivali taj dan?

Arris: Pa.. otprilike godinu dana,mozda manje, 8 meseci

-Kako ste radili da bi postigli vas haxbol san?

Arris: pa kao napadac ... prvo bio golman pa resio za napadaca

-Koliko ste trenirali dnevno?

Arris: 4 sata do 5

-Zbog cega ste se opredelili za napadaca?

Arris: Pa zbog toga sto sam bio jako los golman, pa sam vidio ljepotu,odnosno,gledao sam u nekim sobama kako ljudi igraju napad, pa sam se opredjelio....

-Ko vas je motivisao najvise,neki igrac?

Arris: Razjareni Bik

-Sta imas da porucis ostalim igracima haxa koji bi voleli da igraju kao i ti?

Arris: Samo tako do ostvarenja sna, polako sa treninzima mozete sve postici

- I na kraju sta mozes da porucis navijacima CBK?

Arris: Nemojte kad ja ulazim da vicete uuuuuuuu i tako to

- Titulu ne obecavas?

Arris: Obecavam,samo da se malo uigram sa svojim saigracima

- Koliko golova mozes da obecas?

Arris: Danas nisam nesto igrao usao mi sampon u oci (aludirao je na svoje partije iz prijateljskih meceva) a u sezoni obecavam 30 golova.

-Hvala Arris na prijatnom razgovoru,nadam se da neces imati prolema na lekarskom pregledu i da ces u narednih par dana postati clan CBK






Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyNed 02 Okt 2011, 10:29

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to to to :)))))) ahahahahahahhahaha arris rodomel falcao
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine EmptyNed 02 Okt 2011, 12:05

ahahaha predlazem mladog Arrisa za zvanicnu maskotu foruma :D
I ovom prilikom apelujem na sve navijace CBK da nikako ne vicu *uuuuuuu i tako to* kad mlada nada ulazi na teren!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SH sportske novine Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SH sportske novine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: