Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 SH sportske novine

Ići dole 
+15
banos bananos
Cleverson
Gerrard...
MessifromSerbia
Kokain
Zli Gli
Kimi
Chicharito
AlessandroDP
gubitnik
Benjo
Suarez
zlotvor
MaxTribina
Djordjevic Czv
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyUto 18 Okt 2011, 05:43

Cetvrto izdanje SH sportskih novina 18.10.2011
Naslovna:
Hvala moderatorima!
Mange u naletu, DS "fenjerasi"
Kokeroni nudio milione Djordjevicu!
Oho za SH novine: "Uzimamo duplu krunu"!
Najbolji makedonski igrac na kraju intervjua sokirao ljude!

Zanimljivosti:
Clanovi sajta zeljno iscekuju rezultate Banosove devojke!
Exkluzivno! Garbahosa i Loler pijani bez karte uspeli da udju u klub! (video)


Moderatori ovog sajta su priredili jedno prijatno iznenadjenje kad su rekli da ce biti liste strelaca i asistenata. Naravno da ce sa ovim liga biti dosta zanimljivija za igranje, i da ce se svi vise potruditi da se njihovo ime nadje na vrhu ove liste. Jos jedno hvala moderatorima.

Mange ne znaju ne samo za poraz nego i za neresen rezultat. Tim koji je dosao iz druge SH lige odlicno je startovao u prvoj i zabelezio je 4 pobede. Bilo je cudno kad su u gostima dobili CBK, a sada nas nista ne moze iznenaditi od ove ekipe. Izbacen favorizovani Rk iz prve lige, posle toga pobeda nad sampionom, pa pobeda protiv DS i posle toga jos 2 pobede. Pitanje je samo koliko ce Mange izdrzati u ovom ritmu. DS nekadasnja sila haxa sada dobija nazive "fenjerasi", "Cukaricki" itd. Cak ni Fred koji je dosao kao "pojacanje" nije pomogao DS-u da uzmu bod nekoj ekipi. Jednom je jedan covek rekao "Bunker je vama glavni igrac, da nema njega davno biste vi ispali iz lige", videcemo dal' ce se te reci obistiniti!

Kokeroni kapiten Tres Delinquentes-a nudio je citavo bogatstvo za igraca RK-a! Postavljali smo brojna pitanja ovom savrsenom napadacu kao npr. 'U cemu je Vasa tajna Care?" "Zasto si najbolji napadac?", ali on je bio skroman i nije hteo da nam odgovara na pitanja, samo je rekao da mu je najvaznije da RK udje u prvu ligu. Kao sto vec znate on je najbolji strelac druge lige iako je odigrao samo 1 mec!

https://2img.net/r/ihimizer/img822/6519/stareci.png -poziv Koke-a u njegov klan!

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/593/znamnajboljisam.png -Koke nudi sve sto moze!

(intervju sa Oho-m)
-Dobar dan gospodine Oho, sigurno su Vas najvise pitali ovih dana zbog cega ste presli u CBK, dali je razlog titula ili finansijski razlozi?

-CBK se ne odbija, stigla je ponuda od kapitena CBK-a i jednostvano nisam mogao da odbijem da zaigram za najbolji klan Srbije.

-Istina je da je CBK bio superioran prosle sezone, jasno je da vasi navijaci zele i ove sezone titulu. Dali mozete da obecate da cete uzeti titulu i ove sezone?

-Uzimamo duplu krunu! Imali smo malo losiji start, ali sada smo se konsolidovali, i krecemo u odbranu titule.

-Posto su Vas na pocetku sezone smatrali "izdajnikom" zato sto ste "izdali" Djordjevica koji je od Vas napravio odlicnog defanzivca, a posle ste Vi presli u klan u koji on nikad nebi presao. Dali osecate grizu savesti zbog toga s obzirom da Vam je bio kao brat?

-Ne, Djordjevic je i dalje moj brat. Ja kao navijac Partizana nisam mogao da odbijem CBK, a i sam Djordjevic je znao da je to bio moj san, i ja sam od Djordjevica napravio sjajnog napadaca, pogledajte sta radi u drugoj ligi, to je zato sto je prosao moju skolu.-rece Oho pustivsi suzu

-Sigurno je da je taj Djordjevic jedan od najboljih napadaca na svetu-rekao je nepoznati novinar

(Intervju sa Havierom)
-Javi sta imate da kazete za Vase prve partije u prvoj ligi?
-Pa u prvoj smo igrali sa RZ, i to je bila nasa prva pobeda, atmosfera u klanu je bila odlicna.
-Onda u drugoj protiv KN. Oni se stisli i isli su na nereseni rezultat i uspeli su to. Mi nismo zadovoljni sa ovaj rezultat, al eto.
-Sta imate da kazete za trecu utakmicu protiv "nezgodnog" Dzerarda?
-Ne bi htio da komentiram za utakmicu protiv Dzerarda jer bio je lag i nismo mogli da igramo dobro!
-Niste prva osoba koja se zalila na lag zbog Dzerarda, dali mislite da biste dobili ovu utakmicu da ste Vi birali hosta?
-Pa prvo probali smo kod mene, al' Villa se pozalio na lag i onda smo kod Jovande. Obicno nema laga u njegovoj sobi, al' sad ne znam zasto je bio. Nije kriv Dzerard u ovoj situaciju, al' mislim da smo igrali u dobroj sobi dali bi bar jedan gol.
-Sta ocekujete od narednih utakmica vaseg tima?
-Sada imamo 2 teske utakmice sa mange i cbk. Ocekujem jednu pobedu i nereseni mec.
I kad smo mislili da je kraj intervjua Javi je dodao jos nesto sto je sokiralo sve!
Ma da je prerano da ovo izjavim, al' hteo bi da kazem da verovatno idem u penziju na kraju sezone. Hvala na intervju i pozdrav!
(Posle toga Javi nije hteo da odgovara na pitanja brojnih novinara)
Nema sumnje da ce srpski heksbol izgubiti na kvalitetu ako jedan ovakav vezni ode u penziju!

Zanimljivosti:
Uskoro cemo saznati dali ce Banos postati otac, tema koja se vrti ovih nedelja od 20 do 25 oktobra treba da dozivi svoj kraj. Zeljno cekamo rezultate testova i pitali smo navijace KN sta bi voleli da pise na testu za trudnocu,a oni su se jasno izjasnili "HOCEMO TITULU I PLUUUUS NA NA NA NA..." odjekivalo je ulicama Zrenjanina!

Garba i Loler su zbog 2 poraza njihovog tima "srecu" potrazila u kafani posle koje su hteli da udju u nocni klub! Naime Garba je prvo pokusao da udje sa proslogodisnjim ulaznicama, ali je dobio "cusku" od radnika obezbedjenja....Srecom njegov lep glas je obezbedio ulazak u klub njemu i Loleru https://www.youtube.com/watch?v=frR6ibGisig&feature=feedrec_grec_index

Urednik: Djordjevic Ognjen








Poslednji izmenio Djordjevic Czv dana Uto 18 Okt 2011, 06:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyUto 18 Okt 2011, 05:57

Svako izdanje, sve bolje i bolje. mig
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyUto 18 Okt 2011, 06:17

Desilo se - beležimo

Na četu nas je bilo oko 5-6, kad anonimni gospodin ulete.

[anonimni]: eeeeeee
[anonimni]: eeeeeeeeeee
[anonimni]: ima neka soba ?????
[neko od nas]: http://www.haxball.com/procitajme 3v3, jedan fali
[anonimni]: evo, čekaj te meeeee
[anonimni]: e piše da soba nepostoji ???
[neko od nas]: pokušaj ponovo, požuri
[anonimni]: e neće opet ?
[neko od nas] hm... često se i to meni dešava, resetuj komp, mora da je do tebe

[dramska pauza dok se ne vrati]

[anonimni]: daj link
[neko od nas]: http://www.haxball.com/ovo_je_samo_za_nadarene
[anonimni]: e nećeeee
[neko od nas]: požuri, fali nam jedan
[anonimni]: piše da nepostoji soba
[neko od nas]: ajde svi da resetujemo računare u isto vreme
[anonimni]: ajdeee

[anonimni je opet resetovao, na četu se svi smeju. u jednom trenutku shvatamo da će se vratiti, pa počinjemo da pišemo slova u vidu ''sadafasf, fafafa'' da bi zamaskirali čet]

Svima izlazi oblačić na ekranu : Prekoračio si limit napisanih rečenica u minutu, kazna 15 minuta nepisanja.

[posle malo manje pauze, anonimni se vratio, spremaniji nego ikada da igra haxball]

[anonimni]: link
[anonimni]: alooooo, daj link
[anonimni]: daj link, budale
[anonimni]: gde ste svi ??????
[anonimni]: aloooooo

[anonimni je još nekih 10-tak minuta vodio monolog, onda je valjda shvatio da nema nikoga, i otišao svojim putem]

I tu stavljam tačku na našu priču.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyUto 18 Okt 2011, 06:50

AHAHAHAHA kakav bolid sunce ti :D
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyUto 18 Okt 2011, 10:29

LOL LOL LOL LOL
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011, 06:19

Admin poručuje: '' Nek' najsrećniji pobedi ! ''

Kup je svečano otvoren. Na otvaranju je prisustvovalo nekolicina ljudi, koji su svoju zabavu pronašli u našem izlaganju. Na pitanje reportera, po kojem sistemu će se igrati kup, MaxTribina je odgovorio: '' Svi učesnici kupa biće poznati ove nedelje, preostalih mesta u kupu ima tri pa će tako šest ekipa odmeriti snage u predigrama. Većina parova je izvučena. ''.

Posle kolača koji je napravio zlotvorov komšija Mile, nezaposleni kuvar amater, krenuo je nešto dublji razgovor. Moramo dodati da nam je Mile napravio tortu na račun kuće, dok smo kasnije, zlotvora i njega videli u parku kako se drže za ruke. Reporter je bio znatiželjan, pa je upitao ko su poznati parovi, odgovor je dobio veoma brzo.

'' Kao što sam napomenuo, svi parovi su određeni. Dodaću i to da će se finale igrati na lokalnom gradskom stadionu, i da se tačne informacije još ne znaju, još uvek smo u pregovorima sa lokalnom vlašću. Dakle, da počnem,

prvi će nastupati:

1. predigra - Logika - Pivopije
2. predigra - NK Olimpija - Siux
3. predigra - Teletabisi- Zupermans


Parovi koji su manje-više poznati su:

Red zmaja - Tres Delinquentes
Double Shot - 2.predigra
Furija - Razjareni klan
Crno-beli klan - Haxball Vujaklija

Koza Nostra - 1 predigra
Jay Jay Drvoseče - Nase maalo
Mange - 3. predigra
Elite team - Nerazzurri


Ovi putem, zvanično otvaram takmičenje. Neka igre počnu, i neka najbolji pobedi.''

Tim rečima naše izlaganje je bilo završeno, ali izgleda da je kolač najviše uronio plodom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 26 Okt 2011, 22:43

Peto izdanje SH sportskih novina 27.10.2011
Naslovna:
Cbk opet dominantan, ostale ekipe ujednacene (prva liga).
Rk diktira tempo, Logika ih prati, Vukajlija se "probudila" (druga liga).
Kapiten Cbk-a ogorcen idejom za all-star mec!
Bravo Pivopijama!
Garba i Calavera osnivaju klan?!

Zanimljivosti:Cistac u kancelariji Djordjevica napravio svoje novine "SH list" sa predstavnikom gej populacije
Pokusaj mladog novinara da intervjuise Zlog Glog!
ReneBan? Istina?

Cbk je posle loseg starta i poraza od Mangi kod kuce nanizao 6 pobeda i vec sad ima ogromnu prednost nad ostalim klanovima. Dooble Shot koji je prosle sezone pretio Cbk-u sada je na 6-om mestu u ligi i samo im cudo moze pomoci da se opet ukljuce u borbu za titulu. Mange, prijatno iznenadjenje prve lige nisu uspele da odrze odlican nivo koji ih je krasio u prvih 5 utakmica prvenstva i dozivele su 2 poraza i oslobodili put Cbk-u ka tituli. Kod ostalih klanova je sve moguce, i ocekuje se jako neizvesna sezona.
http://www.haxball.gr/league/view/34918

Rk je kao sto je i ocekivano uzeo ulogu vodje u drugoj ligi, zasad im parira samo Logika koja je isto jedan od najvecih favorita za ulazak u prvu ligu. Ocekuje se velika borba za tu 3 poziciju koja vodi direktno u prvu ligu izmedju Vukajlije, Tres Delinquentes-a i Neroazzurra.
http://www.haxball.gr/league/view/34920

Kleo iako najtrofejniji igrac SH sajta jos nije naucio kako se ponasa.
-Kleo sta mislite o ideji za SH all-star?
-Ma je*ao vas all star mec! -drsko odgovori Kleo
-Izvinite jel moze malo pristojnije ipak je ovo uzivo, sta ocekujete od all-star meca ako bude bio?
-Aj vi bolje igrajte meceve lige, nemoj da kasnite!
-Hmm dobro, nego da vas pitam...
-A da ja Vas nesto pitam?! Zasto onaj koji je zaduzen za upisivanje rezultata iz HSS-a (Haxball savez Srbije) ne radi taj posao normalno?!
-Hmm pa ne znam, ima vremena za upisivanje rezultata.
-Prosao ponedeljak a rezultati nisu ubaceni, koji vam je vise
Ostali smo zbunjeni nakon ovakve reakcije Klea, ali ne desava mu se to prvi put.

Bravo za Pivopije, jedan od retkih klanova koji je ostao u SH ligi uprkos losim rezultatima. Kapiten Pivopija Alex veran je klubu za razliku od kapitena DS-a koji je 2 puta bio na drugom mestu u ligi i sad hoce da promeni ili osnuje svoj klan. Pivopije su jedan od najstarijih klanova i ostali treba da se ugledaju na njih, svaka cast!

Ovih dana prica se o mogucem osnivanju klana Garbahose i Calavere, njih dvojica bi da osnuju klan, a prvo pojacanje bi im verovatno bio kokain za koga spremaju milionsku ponudu, mada imaju jos jedno pojacanje u vidu, ali tesko da ce proci lekarske preglede zbog slomljenog prsta!

Zanimljivosti:

Cistac u kancelariji Djordjevica Luser(Luzer) je ocigledno imao preveliku platu kod njega pa je odlucio da sa osnivacem "pusi ga" kupa napravi novine. Kada smo upitali Djordjevica sta misli o ovome on je rekao da mu je krivo sto ga je opet neko izdao(misleci na Oho-a verovatno), cak je i rekao da ne zna gde gresi posto je Luzer imao ocigledno preveliku platu za jednog cistaca, imao je i stan, a cak mu je Djordjevic dao ponekad da napise clanak. I onda sta se desi?! Zbog jako slabe prodaje oni potraze pomoc od Djordjevica i to preko Kimija misleci da iskusni novinar nece saznati za to. Kimi je rekao "Zasto se ne bi udruzili sa DJORDJEVICEM i pravili jedan zvanicni SH List? Razmislite o tome pa da odradimo nesto" !
Cika Djole kaze "Mogli bi praviti list svidja mi se ideja, ali nije za svakog posao novinara, eto pruzicu priliku njima da se pokaju i Luzera cu vratiti na posao a i posao moze da dobije i Mis! Oni ce pomoci u ciscenju kancelarije i samim time cu moci na miru da pisem bolja izdanja. Sigurno da bi mi to pomoglo, ima cika Ogi srca."-bile su zadnje reci ovog osecajnog coveka.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/43/banosovarealnost.png/ -Banosova realnost

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/406/ohopotvrdio.png/ -oho potvrdio Banosove reci, a Del Piero ispao kulturan prema novinarima SH lista

Naime mladi novinar koga je Djordjevic poslao da intervjuise Zlog Glog doziveo je neke neprijatnosti. Kako je tekao ovaj intervju pogledajte:
-Gospodine Zli kako se osecate posle povrede noge?
-NAJBOLJI SAM,NAJLEPSI SAM!
-Hm dobro, ali pitanje je kako se osecati posle povrede?
-NAJBOLJI SAM 165 POBEDA NA ESL, IGRAM NAJBOLJI HAX NA SVETU BILO 1 NA 1, ILI 2 NA 2, ZA 3 NA 3 DA NE PRICAM, A MOGU DA IGRAM I 11 NA 11 I TU BI BIO NAJBOLJI!
-hm...Kako vam je u Zmajevima posle prelaska iz PPP-a?
-NAJBOLJE, JER SAM NAJBOLJI, STELE JE PEDER, ALI NEMA VEZE JA PODJEDNAKO IGRAM NAJBOLJE NA SVIM POZICIJAMA, U PPP SAM IGRAO GOLMANA, A SAD IGRAM NAPAD I NAJBOLJI SAM!
-Culi smo nedavno iz pouzdanih izvora da vam je Django decko?
-HMM, JBG...PROBAO SAM SVE, POSTO SAM NAJLEPSI MOGAO SAM DA BUDEM SA SVAKOM ZENOM PA MI TO POSTALO DOSADNO, I SAD SAM U VEZI SA DJANGOM, ALI MOGUCE DA CU GA OSTAVITI POSTO ON NIJE DOVOLJNO DOBAR ZA NAJBOLJEG! NIKO NIJE!-bile su zadnje reci samouverenog Zlog Glog!

ReneBan hmm https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/39/reneban.png/ -nase kamere uspele su da uhvate ovaj zeljeni trenutak za clanove sajta

Urednik:Djordjevic Ognjen



Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 26 Okt 2011, 23:08

Zeleo bih da obavestim urednika ovog lista,propalog napadaca Djordjevic Ognjena, da sam kontaktirao svoje pravne zastupnike zbog konstantne klevete i neistina koje se upucuju ka meni i mom klanu...Spreman sam da se odreknem nekih ugovora u timu i da sav taj novac potrosim na tuzbu...Vec sam prikupio i par ozbiljnih svedoka ukljucujuci i uvazenog prosvetnog radnika (profu) koji zna sve ogijeve prljave tajne!

Podsetio bih da se ovo desava samo zbog toga sto sam svojevremeno odbio da angazujem tada mladu nadu srpskog haxa,jer je moj skauting tim utvrdio da je sklon upadanjima u ofsajd i jos skloniji matiranju sopstvenih golmana!


Toliko od mene.

Dugogodisnji idol mladih i profesionalni ušni pišač,
garbajosa
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 26 Okt 2011, 23:21

Specijal: Kako je Garba dao intervju za druge novine (video)
-Dali Djordjevic pise istinite stvari za DS?
- https://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30

Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 26 Okt 2011, 23:48

Kupuju se na trafici ali nisu novine!!
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyČet 27 Okt 2011, 03:56

Ako ja sa ove novine ne mogu da ubijem ni jednu muvu necu ni da ih citam! srecan

Dobar je Ogi posebno mu dobro ide paparaco! srecan
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyČet 27 Okt 2011, 04:38

Odmah se vidi da mali ima svetlu buducnost. Dogurace do skandal-a sigurno srecan
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyČet 27 Okt 2011, 11:16

Kako saznaju SH sportske novine jedan stari i veoma popularan clan Noob je banovan zbog gluposti koju je stavio sa youtuba...On je stavio ovaj klip https://www.youtube.com/watch?v=JSYa_YscdQI posle cega je banovan trajno...Ovakva intervencija Kimija negodovana je od velike vecine clanova sajta i zahtevamo objasnjenje!
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptyPet 28 Okt 2011, 01:21

Kakve klevete mladog ogija....u statusu clanova pise da je noob banovan na nedelju dana i ban mu istice 2.11.2011...a taj ban na trajno nigde ne pise mig
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 09:27

Samo da najavim da ce biti jos jedno izdanje novina, a verovatno moje poslednje posto cu napustiti hax skoro sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 09:42

Udarne vijesti u zadnjem izdanju:

Napustam hax zbog Dzerarda !

Zbog njega sam radio stvari sa kojima se ne ponosim,postao najveca placipicka i dezurni skandal komentator.

Posle svega toga me je velika sramota i odlucio sam da napustim hax...

Prije susreta sa njim bio sam veseo momak i talentovan za hax,no taj uzasni Dzerard mi je toliko zla nanjeo da ce mi trebati mnogo vremena da ponovo dodjem sebi i da se totalno oporavim.

Sve vas voli i pozdravlja vas Ogi...


Neimenovane cinkare su mi poslale ovo i tvrde da je to tvoje sutrasnje izdanje...

No ja se nadam da to nije istina,kao i laziranje dokaza protiv nas,te da ces nas i dalje uveseljavati na forumu.

Rekao sam ti sta mislim o tebi,ali nije fora da te ono toliko pogodi...


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sre 09 Nov 2011, 09:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 09:51

Zbog dosta ljudi sa foruma. Tebe sam gotivio najiskrenije samo sto si bio tvrdoglav, a onda si pravio sve vece gluposti bezpotrebno...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 09:53

Nista,zao mi je sto onda ovako ispada...

Bio si i ti meni drag srecan ali eto desi se, sta se desi,jbg.
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 12:40

opa nasli zajednicki jezik... krljačenje u najavi :D
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 EmptySre 09 Nov 2011, 12:46

sex budzenje
akcija turiranje izmedju Gerrada i Biljana Ćepakovića(Ogija)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SH sportske novine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SH sportske novine   SH sportske novine - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SH sportske novine
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: