Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Laksi posao za admine

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
chicharitoss_14
Izmena
Izmena
chicharitoss_14


Posts : 35

Laksi posao za admine Empty
PočaljiNaslov: Laksi posao za admine   Laksi posao za admine EmptyUto 20 Sep 2011, 09:07

Ja predlazem da na ovoj temi postavljamo slike kad neko psuje nekoga itd...
Znate svi kako trebati ako neznate sve je tu https://serbianhaxballerz.serbianforum.info/t723-esto-postavljena-pitanja-i-odgovori
Pa tako admini mogu da daju upozorenje ili ban nekom korisniku!
Eo to je moj predlog!
:D

serb serb serb serb cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Laksi posao za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Laksi posao za admine   Laksi posao za admine EmptyUto 20 Sep 2011, 09:19

Ok , moze tema, samo nije isto kada neko namerno uhvati psovku nekog clana koji je to rekao iz zajebanicije, i onog koji stvarno vredja, tako da pazite sta kacite.

ediotvacu ti naslov teme, pise se malim slovima osim ako nema posebnu znacajnost u odnosu na ostale ; )
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Laksi posao za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Laksi posao za admine   Laksi posao za admine EmptyČet 29 Sep 2011, 04:38

Tema premestena iz ''novosti'' u ''Predlozi, pohvale, kritike'' jer joj je tu mesto...
Samim tim,ovaj predlog nije usvojen...
Detalje i razlog ces pronaci ukoliko budes procitao ovu temu Pravila chata & foruma. . .
A na ovoj temi imas statuse clanova koji su pod opomenom,banom i onih koji imaju iza sebe ban Status Clanova


[kod]KATANAC!!![/kod]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Laksi posao za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Laksi posao za admine   Laksi posao za admine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laksi posao za admine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nase Maalo
» Za admine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: