Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Za admine

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Za admine Empty
PočaljiNaslov: Za admine   Za admine EmptyPon 25 Jul 2011, 04:55

E ovako.
Postujuci pravila nove lige otvorio sam topic za registrovanje igraca.Medjutim pojavila se grupa igraca koja nece da se registruje.Kako vecina njih navodi razloge tipa : 'koja je poenta ove teme','mnogo glupo','gluplje pravilo od ovog nisam video'... E pa sad da vam objasnim zasto ovo pravilo nije glupo.Prvo,znace se tacno koji igraci mogu da igraju ligu.Drugo,igraci koji nemaju acc nece moci da igraju ligu,tj. morace da ga naprave ako zele da je igraju.E sad admini da vas ja pitam : Na kom ste forumu/sajtu videli da oni koji nisu clanovi ucestvuju u necemu sto je vezano za taj forum/sajt ? Smatram da oni koji nisu clanovi foruma,ne bi trebalo da igraju ligu.Inace ako vi smatrate da treba,onda lepo mogu da osnujem klan i igrace u njemu :
Igrac1,Igrac2,Igrac3,zar ne?Na esl-u igraju samo clanovi,na vukajliji igraju samo clanovi,a kod vas igra ko stigne,tj. dovoljno je kapiten da ima acc da zakaze mec,a ostali ce doci po potrebi da odigraju...Forum vam se pretvara u esl,e to sam hteo da promenim... Kako neko dobaci iz mase: 'Ali sve pomalo izgleda kao debelo ulizivanje zarad neke uloge na forumu xD.. moguce da gresim, ali vidis po reakcijama ljudi...' moram i njemu da odgovorim.Prvo,ne,ovo nije nikakvo ulizivanje samo hocu da pocne liga sto pre... Kad max dodje da promeni 7. pravilo i odmah startuje ligu.Drugo,ljudi su skoro uvek birali pogresno,ako razmislite malo sire shvaticete(80% populacije se povodi za drugima,20% misli svojom glavom)...Da alex stvarno mislim da ce svi igraci iz svih klanova videti ovo i pisati post sa svojim imenom.Nadam se da sam svima odgovorio i razjasnio...A da,Messi izvini,ali ja tebe nista ne razumem sta ti hoces da kazes...
Admini,moj savet, samo autoritativno,vi odlucite ne oni.Verovatno cete odluciti to sto oni kazu,jer izgleda da ste vi tu zbog njih,a ne oni zbog vas ...Toliko od mene,cekam zvanican odgovor admina sa BICE REG IGRACA ili NECE .
Pozdrav





Samo admini nek odgovore,komentari ostalih nisu potrebni
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine EmptyPon 25 Jul 2011, 05:13

Nbnt ::
Verovatno cete odluciti to sto oni kazu,jer izgleda da ste vi tu zbog njih,a ne oni zbog vas .



Samo admini nek odgovore,komentari ostalih nisu potrebni

unapred ti se izvinjavam, jer si naglasio da ti ne trebaju suvisni komentari... ali iskreno, zar nije apsolutno logicno da admini postoje da bi se potrudili da udovolje posetiocima nekog sajta, samim tim clanova foruma i sajtova je sve vise.. ovako ispade da je admin kao titula i da je tu da bi komandovao nad robovima... sama poenta admina je valjda da odrzava neku disciplinu i pogotovo kod ovakvih foruma da prihvata ideje neke vecine, jer kad bi ispunjavao svaciju zasebnu zelju bio bi opsti haos... ne trudim se da sirim neku zlu krv, nit imam nesto protiv tebe, ali mislim da si se bespotrebno previse uziveo u ulogu.. Mislim bilo ko je za pola sata posla mogao da uradi isto sto i ti...
Ziv bio mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine EmptyPon 25 Jul 2011, 05:18

Jbg Nbtn ali mnogo si veliki smarac :D
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine EmptyPon 25 Jul 2011, 05:33

ali je ideja odlicna podrzavam
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine EmptyPon 25 Jul 2011, 07:57

Nije potrebna tema nbnt igraci se registruju u onoj temi prilikom registrovanja tima.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine EmptyUto 26 Jul 2011, 04:43

a posle moze opet da se pojavi problem da 2-3 klana ne mogu u dobrom delu sezone da se sastave za igranje meceva a to je jako iritantno za nas redovne forumase
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za admine Empty
PočaljiNaslov: Re: Za admine   Za admine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Za admine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nase Maalo
» Laksi posao za admine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: