Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pitanja vezana za turnir ned 20. mart

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptySre 16 Mar 2011, 10:49

Ovde postavljajte vasa pitanja...
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptySre 16 Mar 2011, 10:57

Jel ti hostujes?
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptySre 16 Mar 2011, 11:02

Torres ::
Jel ti hostujes?

Ne,nacemo nekog ima davidvilla iz bosne dobar net
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptySre 16 Mar 2011, 23:15

a sta ukoliko ga ne nadjes ? mislim koja je alternativa ? :roll:
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 00:41

a dobro sad snaci ce se za net nego jel mogu ja da igram za Srbiju?
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 01:34

Decay ::
a dobro sad snaci ce se za net nego jel mogu ja da igram za Srbiju?
Kako kad si Crnogorac? :laugh:
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 02:14

i cleo je brazilac,pa vi ocete da on igra za Srbiju :D
sto ima veze ako sam Crnogorac?
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: re   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 06:24

@najbolji

Nema za sad druge alternative,zato sto je davidvilla jedan od 10 reprezentativaca BiH,samim tim je jako mala verovatnoca da ga necu naci,jednostavno on ce biti tu,a i ako ne bude velike su sanse da nece ni biti turnira :) a sanse za to su 0.01 %

@decay

Ne mozes zato sto nisi napisao validan broj...A sto se tice tvog drzavljanstva,nznm,ne pitam se ja,neka ti kazu ostali sta misle o tome,ja nemam nista protiv,ali ako vecina......
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 08:07

treba anketu da napravim da vidim smeta li im? :(
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 09:51

e šta znači ono u prijavama "alternativa" crvenom bojom? inače, nije baš pitanje al evo jedan predlog, baraž 1v1 al kao grupe ili mini-liga, da ne bude baš ono ispadanje posle 1 izgubljenog meča, uvek postoje šanse da naletiš na najjačeg u prvom meču (ja sam rođeni baksuz, dosadašnje iskustvo mi govori da treba da napišem ovaj predlog)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyČet 17 Mar 2011, 10:36

BlekKobaz ::
e šta znači ono u prijavama "alternativa" crvenom bojom? inače, nije baš pitanje al evo jedan predlog, baraž 1v1 al kao grupe ili mini-liga, da ne bude baš ono ispadanje posle 1 izgubljenog meča, uvek postoje šanse da naletiš na najjačeg u prvom meču (ja sam rođeni baksuz, dosadašnje iskustvo mi govori da treba da napišem ovaj predlog)

To za alternativu sam ti rekao na chatu....
A to za mini ligu i tako to,pa nije problem,sve moze da se odradi ako smo slozni,tj ako cesto pratite desavanja na forumu...Morate biti u toku...Nemojte ljudi da se vijamo kad dodje vreme za baraz,trening,turnir...Ko nije u mogucnosti da ispostuje ovo neka se ne prijavljuje...Ovo se ne odnosi na tebe,naprotiv sasvim je ok sto si rekao kad ne mozes,pa sam te zato i stavio u alternativu...
I da zamolio bih sve clanove da pre nego sto udju na temu PRIJAVE i vide neke brojeve kako se post-uju prvo pogledaju ovo


OVDE SU SVE INFORMACIJE
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyPet 25 Mar 2011, 13:31

Izvinjavam se sto nisam igrao na turniru, jer stvarno nisam bio u prilici od 21h da budem na haxball-u. Sledeci put ce biti bolje.

Pozdrav svima. :)
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart EmptyPet 25 Mar 2011, 23:07

Tema zakljucana posto je turninr zavrsen.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Sponsored content





Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za turnir ned 20. mart   Pitanja vezana za turnir ned 20. mart Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja vezana za turnir ned 20. mart
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Turnir ned 20. mart
» Prijave za turnir ned 20. mart
» 1v1 Turnir , Nedelja 25.8.2011 od 20h
» Turnir
» Često postavljena pitanja i odgovori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: