Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 GOMBOC SHOP

Ići dole 
+13
BOXY
Bic Bozji
banos bananos
Fabregas
MaxTribina
Decay
ДивљинаСРБ
gomboc
Grobar
oho
Alex Kenji
Arris
Cleverson
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptyPet 02 Mar 2012, 23:53

Arris evo stigle plave rukavice dodji da narucis LOL LOL LOL
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptySub 03 Mar 2012, 01:09

a zalis se sto te zajebavaju stariji
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptySub 03 Mar 2012, 01:41

1312 ::
a zalis se sto te zajebavaju stariji

Drugo je zejebancija,a drugo non stop napadanje i omalovazavanje tako da ne mesaj se u nesto u sta nisi upucen igraj hax i uzivaj
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptySub 03 Mar 2012, 01:55

ajde molim te reci u sta si ti upucen a u sta ja nisam upucen , ako ti ovo nije omalovazavanje mladog arrisa onda ti pojma nemas sta je omalovazavanje
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptySub 03 Mar 2012, 02:09

1312 ::
ajde molim te reci u sta si ti upucen a u sta ja nisam upucen , ako ti ovo nije omalovazavanje mladog arrisa onda ti pojma nemas sta je omalovazavanje

Ja arrisa znam dosta dugo,zajedno smo igrali neko vreme u teletabisima i on zna da se ja sprdam,poznajemo se,drugo je kad te neko pljuje i sere po tebi kao meni za ulazak u prvu ligu pomocu sluzbenog,tada sam dobijao svakodnevne i teske uvrede pa sam jos ja ispao kriv za raspad bunkerasa,primer : Retardu mali stalo ti je samo do jebene igrice,mene bi bilo sramota da upadnem na takav nacin u 1 ligu,lignjosave jebo te sluzbeni,igraj hax na posten nacin itd tako da ja vrlo dobro razlikujem salu od ovoga idi gledaj svoja posla,uzivaj u zivotu
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 EmptySub 03 Mar 2012, 03:35

zmijurina ::
1312 ::
a zalis se sto te zajebavaju stariji

Drugo je zejebancija,a drugo non stop napadanje i omalovazavanje tako da ne mesaj se u nesto u sta nisi upucen igraj hax i uzivaj

Svako ima svoje granice zajebancije,ako volis da je uputis,onda je nekad moras i prihvatiti :)

Izmedju ostalog,ne deli svoj privatan zivot preko virtuelnih foruma,pa niko nece ni imati izvore,da te "zeza".

Kao kad si rekao da patis 10 meseci za devojkom,sa kojom si bio samo 2 meseca,a imas 16 godina,ne znam ko te tera da navlacis posprd na samog sebe :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GOMBOC SHOP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GOMBOC SHOP   GOMBOC SHOP - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GOMBOC SHOP
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Gomboc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: