Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyNed 08 Maj 2011, 09:55

Znaci klan se raspao :'( nazalost..ko me smatra za dobrog igraca,i hoce me u klanu neka mo pozove,i ja cu odluciti da li da se prikljucim ili ne. :) poz voz ( nub stajl )
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyNed 08 Maj 2011, 09:58

Kao sto ti to rekoh i na fejsu,zovem te u ... klan,trenutno se tako zove jezik Mislim da si dobar igrac,iako si me samo jedanputa dobio jezik
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyNed 08 Maj 2011, 09:59

Jebes 1 na 1 :)
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyNed 08 Maj 2011, 10:01

evo treeman u pivopije si dobrodosao :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyNed 08 Maj 2011, 10:02

Fala,razmislicu :D da vidimo jos ponuda xD
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyPon 09 Maj 2011, 07:10

dodji u kozanostru ako zelis...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptyUto 10 Maj 2011, 01:55

trimen,ne budi jaje dolazi u HC,sa tobom odlicno saradjujem :D
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptySub 14 Maj 2011, 03:36

treeman i dalje te cekamo :)
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  EmptySub 18 Jun 2011, 16:34

zastarela tema, ne vidjam drvceta na forumu, ako je jos tu , nek otvori novu temu mig

lock
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Chicharito, slobodan ko ptica na grani :o
» Dobro sam se setio da objavim da sam slobodan igrač
» Arris slobodan!
» zmija - slobodan igrac
» Brigate-slobodan igrac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: