Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D

Ići dole 
+18
gubitnik
Rene18
Javier Pastore
Fredklopp
Uriels
Chicharito
Zli Gli
Bog i Batina
MessifromSerbia
Fabregas
Kimi
MaxTribina
ДивљинаСРБ
Grobar
gomboc
stelexD
Bic Bozji
garbajosa
22 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyČet 05 Maj 2011, 02:36

Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyČet 05 Maj 2011, 02:58

Extra :) Vrhunska akcija!
Inace Garba tolike slike sam tvoje postovao a ti cutis li cutis...
Neka neka ima kad ces da pricas...
:) Pozz Majsotre..
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 06 Maj 2011, 08:38

Fenomenalno
Nazad na vrh Ići dole
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 06 Maj 2011, 09:27

Veoma lepo odigrano, bas ti milina kad vidis.... :D
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptySub 07 Maj 2011, 05:08

uuu odlicna akcija
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptySub 07 Maj 2011, 11:14

ne kapiram cemu toliko divljenje ? ja sam slicne mozda i bolje akcije vidjao i na nasim terenima doduse ponekad maxtribina omane pri zavrsnici :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptySub 07 Maj 2011, 14:04

Ppa iskpuop sam ise odmanih sakichu oisle te, astisriao sam griovaruza gol :F a jbg desava se i njabljokjema da pogejrese a inacer sam zavoravuo da sruisnem x kad sma suto
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptySub 07 Maj 2011, 23:41

ahahahahahhaha sta ovde pise maxe :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 00:39

LOL LOL LOL

Maxa car :D

03:04 haha

Pretpostavljam da se probudio i bio pospan LOL

Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 01:29

Ocekujem da MaxTribina zakaze KZS i da se svima javno izvini na narusavanje srpskog jezika :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 05:44

Momci ja se svima javno izvinjavam na remćenju javnog reda, mira itd. ... Ja se ovog žvrljanja stvarno ne secam a ne mogu nesto ni da protumačim sta mi je bilo na umu da kažem, tako da ne mogu nia da vam prevedem ovo :D
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 09:47

i sada malo bogami "pletes" jezikom .. citiram te "remcenju","nia" ... :D
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 18:29

ahhahahahahahahahahahahahah xD
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 22:32

MaxTribina ::
Ppa iskpuop sam ise odmanih sakichu oisle te, astisriao sam griovaruza gol :F a jbg desava se i njabljokjema da pogejrese a inacer sam zavoravuo da sruisnem x kad sma suto


Pa iskupio sam se odmah akciju posle te, asistirao sam grobaru za gol :D a jbg desava se i najboljima da pogrese, a inace sam zaboravio da stisnem X kad sam sutnuo.


hahahahaha licni prevodilac
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 08 Maj 2011, 23:41

steta sto je poceo tako i da igra :D
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPon 09 Maj 2011, 03:48

Grobar ::
MaxTribina ::
Ppa iskpuop sam ise odmanih sakichu oisle te, astisriao sam griovaruza gol :F a jbg desava se i njabljokjema da pogejrese a inacer sam zavoravuo da sruisnem x kad sma suto


Pa iskupio sam se odmah akciju posle te, asistirao sam grobaru za gol :D a jbg desava se i najboljima da pogrese, a inace sam zaboravio da stisnem X kad sam sutnuo.


hahahahaha licni prevodilac

Eto kakav tandem ja imam u klanu, razumeju se savrseno cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D 4196041389
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPon 09 Maj 2011, 07:45

Citat :
Pa iskupio sam se odmah akciju posle te, asistirao sam grobaru za gol Very happy a jbg desava se i najboljima da pogrese, a inace sam zaboravio da stisnem X kad sam sutnuo.


hahahahaha licni prevodilac

svaka cast razumeš me bolje nego ja sam sebe :D

Citat :
steta sto je poceo tako i da igra

to je bilo prinudno jer sam bio pod stresom i utiscima , kotlica, rostilja maratona i pijancenja jezik
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyUto 26 Jul 2011, 06:24

Pogledajte ovog cara, jeste da je napisao u komentaru da je slucajno ovo uradio a i ovaj golman je ispao jeftino ali opet je dobar potez.

https://www.youtube.com/watch?v=GpACNKM_QW0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyNed 31 Jul 2011, 01:15

Zli Gli ::
Pogledajte ovog cara, jeste da je napisao u komentaru da je slucajno ovo uradio a i ovaj golman je ispao jeftino ali opet je dobar potez.

https://www.youtube.com/watch?v=GpACNKM_QW0
Haha gledo sam tu.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyČet 29 Sep 2011, 10:56

Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Uriels
Igrac
Igrac
Uriels


Posts : 96

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 30 Sep 2011, 03:02



Poslednji izmenio Uriels dana Pet 30 Sep 2011, 09:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 30 Sep 2011, 03:40

Svaka im cast :D
Nazad na vrh Ići dole
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 30 Sep 2011, 07:05

bow
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPet 30 Sep 2011, 08:19

Nazad na vrh Ići dole
Javier Pastore
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 124
Age : 28
Location : Skopje,Macedonia

cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D EmptyPon 10 Okt 2011, 11:33

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty
PočaljiNaslov: Re: cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D   cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
cisto malo da vide ljudi sta je hax akcija :D momci iz nemacke nevidjeno uigrani...skoro kao gerrard i njegovi pajtosi :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» ljudi smislio sam pesmu
» Gerrard ft FalcaO5 vs Rene17
» "Teski Momci"
» malo smijeha :)
» Gerrard

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Slike i video-
Skoči na: