Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 HaxBall Chamions League (4n4) !

Ići dole 
+18
oho
Markoni
DelPiero7
Giggs
garbajosa
KoLee
Superman
Grobar
Timmi
Cleverson
Django
oggy
MaxTribina
1312
banos bananos
Zli Gli
L@ki
Fredklopp
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 00:30

ili jednostavno samo nemojmo uopste da ucestvujemo u ovom takmicenju i zdravo...
Nazad na vrh Ići dole
Fredklopp
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41
Location : Germany

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 00:32

E, ko je rekao da morate poslati 4 klana?
Ali, imate dosta igraca, i ako su neke noobovi, pa sta ? :> samo su kvalifikacije.... i iz engleske igraju 4 klana, a nemaju pojma i hrvati imaju samo 1-2 jaka klana mislim ....
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 00:48

Grobar ::
Dalone, aj da razumem da moguce pricas u afektu, ali sta si ti sve spreman da kazes, to je sramotno... tebi je ponos (i to ovaj glupi hax ponos) ocigledno bitniji od svih bitnih stvari u zivotu.. ti iz isfrustriranosti kreces i da pominjes reprezentaciju, da na najljigaviji nacin pravdas vas poraz i omalovazis nekako sve sto ima veze sa nama, ili ajd preciznije sa ljudima s kojim se prepucavas...

Jednom, ali samo jednom pokusaj da spustis loptu, ne mislim ovako pederski kao sto uvek radis sa zeljom da sto vise isprovociras sto vise ljudi, nego kao razumno bice, postavi nekada pitanje svojoj ponosnoj glavi.. CEMU TO? sta pokusavas da dokazes? da si ubedljivo najbolji od svih? da samo tvoje valja, a ostali su botovi? Moj Dalone, to su sve decije bolesti koje treba prelezati ili bar nastojati da iskorenis iz sebe.... mislim procitaj samo neki svoj post u toku rasprave, i najiskrenije mi reci da li ti nimalo ne izgleda ljigavo?!?!?!

probaj da ovo dobronamerno procitas i da ostanes imun da ne osujes paljbu po svemu sto ima veze sa mnom


++++ ovo neka procitaju jos neki clanovi foruma !!!
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 00:49

oggy ::
django, inace glumatas uvijek a ust ti je stalo do svega vise nego 90% foruma, sto za najboljeg strijelca, sto za ovo, sad ces ti poceti pricati da je zajebancija, ma jeste :D ti si zajebant haha kad vidis da ispadas glup i ofiran onda kao prebacujes na zajebanciju. pod prvo zadnje 4 tekme srbija - bih, nabili smo vas jednu 7 1 i drugu dobili 3 2, niste rijec progovorili, sad kad smo igrali na kupu gdje je suarez imao 250 ping i aljo 130 i gdje ste dobili odma ste proovi, django shvati da si bot, realno :D
garba, tvoj kvalitet nisam doveo u pitanje nigdje, svjestan sam da si pro, al to tad kad si osvajao, osvajao si, sad imas 100 igraca koji su dobri, da li u 3v3, 2v2, 1v1, u svakoj konkurenciji su drugi igraci 1.,2.,3... imaju vise skilla, znanja, nego tad kad si ti osvajao, ako me kontas :D
inace izbjegavam da dolazim na forum jer je pun kurac glupih ljudi, ust samo je django to, al eto.. uzmite igrajte tamo jebala vas liga, i da django, drugoligas u bundesligi sa nerdlucksima koji su jedan od najjacih 4v4 timova, ti kad budes tu igrao javi mi se molim te :D toliko, igrajte ls, posro vas on :*

Kad ti budes dogurao u zivotu,dokle je ovaj glupan,onda cu ti dozvoliti da pises tako.

A ocigledno je da si najomrzeniji lik na forumu,bolje se prebaci na makedonski,za srecu svih.
Razlog zasto se ne pojavljujes je jasan,jer cim progovoris nesto na chatu,10 likova te spusti,posto si bas sto Grobar kaze-ljigav,a onda ti mama zakaze termin kod psihologa,pa eto kad zaboravis da popijes lek,ti ovako nesto napises,sa sve tim :D :* :) <# kurcima palcima.

A taj skill,znanje,Nerdluckse,babaroge,i zohare,ostavi za pricu kad se necim budes bavio profesionalno u zivotu.To sto si naucio da klikas x i 4 strelice,i sto te zbog toga Fred pozvao u recimo neki virtuelni tim,je toliko bitno koliko i moje jutarnje pisanje po ovaj svet.

Imas problem sa egom,i to JA JA JA pa JA,samo ide kurac.

I nadam se da ti je jasno da su stariji ovde u vecini,a jedini balavac si ti. Treba Kole da ti odrzi kurs nelicemernog ponasanja
Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 01:40

Ne znam zasto se samo dzaba prepucavate i nervirate bezveze,znate kakav je dalone lik,nije on kriv decko
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 02:13

Glinticu zinulo dupe da igra LS!!! E pa ne moze decko, kad budes imao skill kao Dalone, onda ces igrati!!!
Rekoh pre neki dan na chatu, najbolje je da se organizuje neki kvalifikacioni turnir (mini liga)
Ali se takodje slazem da je glupo da se razlikuju 3v3 i 4v4 ekipe... Eventualno dovesti 1, 2 igraca cisto da bi se lakse skupili, sve ostalo nema smisla...
Sto se mene tice ja mogu da odigram te kvalifikacije, a ceo jul nisam u Srbiji tako da nemojte da me racunate za tu ls...
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 02:25

Како замишљамо тај јул :

https://www.youtube.com/watch?v=bmh2hgomvvI

Какав буде заправо :

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 596_jean-claude-windows

трололо

Ајмо тз мини лигу, чисто да знамо ко иде на тај турнир, а после ћемо лиге на тенане, нека ово буде проба за организаторе, тестић, типа Макс, Охо, Виља.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 02:30

Neka si ti majci ziv i zdrav...


Poslednji izmenio garbajosa dana Sre 16 Maj 2012, 03:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 02:53

Pazi ovog ohoa sto se hvali da ce ici u neku stranu zemlju... decko, ja imam ujaka u Svajcarskoj i bio sam tamo pre dve godine, cisto da znas, a mozda cu ici opet uskoro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 03:00

Zli Gli ::
Pazi ovog ohoa sto se hvali da ce ici u neku stranu zemlju... decko, ja imam ujaka u Svajcarskoj i bio sam tamo pre dve godine, cisto da znas, a mozda cu ici opet uskoro!
Jebo Svajcarsku, sta ces tamo! Ja idem u Spaniju, crkni!!!
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 03:13

Zli Gli ::
Pazi ovog ohoa sto se hvali da ce ici u neku stranu zemlju... decko, ja imam ujaka u Svajcarskoj i bio sam tamo pre dve godine, cisto da znas, a mozda cu ici opet uskoro!

Svadba je u Julu Bobane,ne zaboravi,tad dobijam drzavljanstvo,pa dodji da se udas.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 03:28

haha koja diskusija srecan
Aj i ja da se hvalim malo. Mozda i najlosije od svih udaram loptu u zid,ali mi je profil najlepsi srecan
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 04:01

Znao sam da je oho burzuj...njegova sekta preprodaje device po bliskom istoku!
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 07:32

ajde jbt sta se svadjate i gubite po ovoj temi i svadjate s smesnim dalonetom... napravite mini ligu u tome vidite na cemu ste odaberite 4 ekipe, 1 koja ce da ide direktno i sa ostale 3 da probate kroz kvalifikacije... valjda mozete da skupite dovoljno igraca za ovaj ls(ne spominjem sebe) al jbt napravite nekakvu organizaciju -.-'
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 07:34

Citat :
Ајмо тз мини лигу, чисто да знамо ко иде на тај турнир, а после ћемо лиге на тенане, нека ово буде проба за организаторе, тестић, типа Макс, Охо, Виља.


Izvini Laki kakav test? :D

Davnih dana sam ja pokazao kako se organizuje liga...
Ne bih da se hvalim, al' dok sam to radio nijedan problem tipa šverc i ostale zajebancije nije iskrsao.
Ako budem zeleo da se bavim organizacijom ponovo , bavicu se, a spisak sa predlozima ce biti stavljen na glasanje i uprava foruma(admini, moderatori, "elder"-i) ce se izjasniti pa ako se izglasa opcija za novu mini ligu, nemam nista protiv , organizovacemo je :)

Ovakav sistem glasanja ce biti pre svega da bi se izbeglo da neki novopeceni clanovi koji su tek pristupili forumu ne bi odlucivali o ozbiljnim stvarima.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 07:50

MaxTribina ::
Citat :
Ајмо тз мини лигу, чисто да знамо ко иде на тај турнир, а после ћемо лиге на тенане, нека ово буде проба за организаторе, тестић, типа Макс, Охо, Виља.


Izvini Laki kakav test? :D

Davnih dana sam ja pokazao kako se organizuje liga...
Ne bih da se hvalim, al' dok sam to radio nijedan problem tipa šverc i ostale zajebancije nije iskrsao.
Ako budem zeleo da se bavim organizacijom ponovo , bavicu se, a spisak sa predlozima ce biti stavljen na glasanje i uprava foruma(admini, moderatori, "elder"-i) ce se izjasniti pa ako se izglasa opcija za novu mini ligu, nemam nista protiv , organizovacemo je :)

Ovakav sistem glasanja ce biti pre svega da bi se izbeglo da neki novopeceni clanovi koji su tek pristupili forumu ne bi odlucivali o ozbiljnim stvarima.

nije iskrsao ili nije provaljen?!?
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 07:52

KoLee ::
ajde jbt sta se svadjate i gubite po ovoj temi i svadjate s smesnim dalonetom... napravite mini ligu u tome vidite na cemu ste odaberite 4 ekipe, 1 koja ce da ide direktno i sa ostale 3 da probate kroz kvalifikacije... valjda mozete da skupite dovoljno igraca za ovaj ls(ne spominjem sebe) al jbt napravite nekakvu organizaciju -.-'
Ne seri kole, ne pravis razliku izmedju turske i spanske zasstave,a kenjas ovde. Uostalom, tebe se sve ovo ni ne tice
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 07:55

Grobar ::
MaxTribina ::
Citat :
Ајмо тз мини лигу, чисто да знамо ко иде на тај турнир, а после ћемо лиге на тенане, нека ово буде проба за организаторе, тестић, типа Макс, Охо, Виља.


Izvini Laki kakav test? :D

Davnih dana sam ja pokazao kako se organizuje liga...
Ne bih da se hvalim, al' dok sam to radio nijedan problem tipa šverc i ostale zajebancije nije iskrsao.
Ako budem zeleo da se bavim organizacijom ponovo , bavicu se, a spisak sa predlozima ce biti stavljen na glasanje i uprava foruma(admini, moderatori, "elder"-i) ce se izjasniti pa ako se izglasa opcija za novu mini ligu, nemam nista protiv , organizovacemo je :)

Ovakav sistem glasanja ce biti pre svega da bi se izbeglo da neki novopeceni clanovi koji su tek pristupili forumu ne bi odlucivali o ozbiljnim stvarima.

nije iskrsao ili nije provaljen?!?

Nije iskrsao, detektive Grobare.
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 08:16

Cleverson ::
KoLee ::
ajde jbt sta se svadjate i gubite po ovoj temi i svadjate s smesnim dalonetom... napravite mini ligu u tome vidite na cemu ste odaberite 4 ekipe, 1 koja ce da ide direktno i sa ostale 3 da probate kroz kvalifikacije... valjda mozete da skupite dovoljno igraca za ovaj ls(ne spominjem sebe) al jbt napravite nekakvu organizaciju -.-'
Ne seri kole, ne pravis razliku izmedju turske i spanske zasstave,a kenjas ovde. Uostalom, tebe se sve ovo ni ne tice
ahahahahahahah aj ok, iako ne serem nego pokusavam da pomognem srecan
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 08:42

Pa koliko se ja secam ti si vodio ligu, kada su svercovali Gerrard i Noob... Ta liga je prekinuta i onda smo izglasali ovu trojicu da vode ligu?
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 09:05

Nisam, ja sam vodio samo 1 ligu i to LS od 16 ekipa kad je bilo. mig
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 09:12

Па оне афере са Џерардом су настале и онда смо ми изабрани да решимо то, а ко је онда до тада водио лигу? Ал смо кратког памћења мајку му, лоло
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 09:27

Mislim da se tad Kimi vratio i preuzeo to. Znam da je on i otkrio to u vezi Lol-a.
"Al smo kratkog pamcenja lolo." :)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 09:45

cuj LoL, svako misli na razlicitu sezonu
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 EmptySre 16 Maj 2012, 09:51

Ne znam da l' se javim, ali muderatori su bili organizatori (zlo i ja). Problem je bio što je tada samo admin mogao da vidi ip adresu, i Đetić je bio umešan u to a CBK se žalio. Posle toga forum je bio pod ključem duže vreme.

Afera LoL je provaljena u vreme sadašnjih organizatora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HaxBall Chamions League (4n4) !   HaxBall Chamions League (4n4) ! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HaxBall Chamions League (4n4) !
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Internation HaxBall League
» KN-Haxball Crew
» Haxball mape
» slike haxball-a ...
» Haxball Crew

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: