Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus

Ići dole 
+4
gubitnik
banos bananos
Django
Timmi
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 03:13

ne seri. veceras ne mozete? onda sutra vece u 21.30? nek se i moji jave.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 03:39

Ja ne garantujem kad mogu,ako dodjem predvece,dodjem jbg.

Trebali smo onda odigrati,al ste se vi usrali pritiska,sto se jasno vidi na snimku :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 04:48

Ja mogu veceras, otkazacu sve sto sam isplanirao zbog radi prebijanja protivnika na travnatom terenu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 06:07

Sad sam zbunjen , igramo ili ne igramo veceras ?
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 06:39

cisto sumnjam da sam tu veceras, igrajte ako se pojavi i loler uz ovu dvojicu
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 06:49

Imamo Bundesligu u pola 9 pa cemo videti kasnije ko ce sve biti tu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 06:50

problem je sto bih ja skoknuo do rc-a ako bismo sigurno igrali. hocu da igram normalno bar taj jedan mec nakon godinu dana, ali ne mogu da idem svako vece i cekam da li ce ce pojaviti dovoljan broj igraca.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 07:34

Vucinic je rekao da je tu danas u 22. Ja sam tu. Gli i Loler su tu. Timi je verovatno tu. Django, ako vidis ovo, probaj u 22 da budes tu. Banos ni sam ne zna da li ce ili nece biti tu.

Ali ne garantujem za Vucinica, nije preterano pouzdan, mada mislim da ce doci, ako ne, igracemo sa neki drugim , ko bude bio tu.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 10:20

Posto je rezultat u momentu Lijamovog misterioznog nestajanja bio 1:1 a mi pre toga pokazali totalnu dominaciju, bili jaci u duelima i lepsi u skoku... predlazem da nam se dodeli pobeda i da ostanemo u prvoj ligi. Razlog vise je taj sto smo dosta stariji i haksbol karijere nam se blize kraju a za njih ima vremena, tek su na pocetku. Osim toga, nas ljudi vole, imamo dobru reputaciju (pogotovo ja, reputacija je i ukinuta zato sto nisu mogli da izbroje koliko sam dobio pluseva), a i Django ima 130 kila i sve ce vas izbaciti na benchu ako slucajno ispadnemo.

Ako ni ovo nije dovoljno, pusticemo Banosa da vas oplodi. Ionako ga je smorilo repovanje i naskakanje na dugogodisnju devojku. A Banos plodi jako...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 10:45

jel ko sacuvao snimak onih majstorija?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 11:08

Kod nas Loler obicno snima, a kod vas verovatno ima Del.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 12:29

ajde da probamo sutra u 21.30, ali da znam zasigurno da li ce se igrati.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 19:59

Ja mogu, neka se jave ostali nasi.

I kako sad, igracemo nezagrejani na zlatni gol? Lose je to, sinoc smo imali momentum i dominirali. Ako ispadnemo, ulazemo protest.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 20:13

potrudicu se da dodjem veceras
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptySre 02 Maj 2012, 20:16

Ja sinoc nisam bio kod kuce kada smo igrali, tako da na mom kompu nemam snimak.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 00:21

Nestalo struje, jebi ga..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 00:47

Pa po kojim selima vi zivite deco,kad svaki dan nekome nestane struje i to u 22:30?

Svako nestajanje struje je prethodno najavljeno od distribucije,u svakoj opštini ove zemlje.

Manite me tih prica,ne mogu da poverujem da vam svaki drugi dan kamion udara u trafo stanicu.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 01:08

Django ::
Pa po kojim selima vi zivite deco,kad svaki dan nekome nestane struje i to u 22:30?

Svako nestajanje struje je prethodno najavljeno od distribucije,u svakoj opštini ove zemlje.

Manite me tih prica,ne mogu da poverujem da vam svaki drugi dan kamion udara u trafo stanicu.



Ma sta je najavljeno, meni je nestajala struja juce ujutru 5 puta, a najavljeno je kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 01:26

DelPiero7 ::
Django ::
Pa po kojim selima vi zivite deco,kad svaki dan nekome nestane struje i to u 22:30?

Svako nestajanje struje je prethodno najavljeno od distribucije,u svakoj opštini ove zemlje.

Manite me tih prica,ne mogu da poverujem da vam svaki drugi dan kamion udara u trafo stanicu.



Ma sta je najavljeno, meni je nestajala struja juce ujutru 5 puta, a najavljeno je kurac.

To znaci da ti samo nisi dovoljno obavesten,nece sigurno da ti zakace cedulju na vrata kad nestaje struje.Ili druga opcija da svi kolektivno zivite u nekom salasu poput Prigrevice,gde je struja nedavno otkrivena,pa jos proucavaju sve njene funkcije.
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 01:51

Django to je normalna pojava u Srbiji, pogotovo za ljude koji ne zive u stambenim zgradama vec u privatnim kucama. I kod mene u Zr-u nestane iz nevezanog jer su stare trafo stanice tako je havarija uobicajena stvar. Doduse to se desi nekoliko puta godisnje, ali ipak se desi. :)
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 01:57

Django ::
DelPiero7 ::
Django ::
Pa po kojim selima vi zivite deco,kad svaki dan nekome nestane struje i to u 22:30?

Svako nestajanje struje je prethodno najavljeno od distribucije,u svakoj opštini ove zemlje.

Manite me tih prica,ne mogu da poverujem da vam svaki drugi dan kamion udara u trafo stanicu.



Ma sta je najavljeno, meni je nestajala struja juce ujutru 5 puta, a najavljeno je kurac.

To znaci da ti samo nisi dovoljno obavesten,nece sigurno da ti zakace cedulju na vrata kad nestaje struje.Ili druga opcija da svi kolektivno zivite u nekom salasu poput Prigrevice,gde je struja nedavno otkrivena,pa jos proucavaju sve njene funkcije.
ajde ti dodji veceras.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 05:08

aj veceras sto ranije mozete, ocu da jebem
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 06:05

od haxballa do teme nestajanje struje srecan hahaha
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 07:57

Tu sam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 EmptyČet 03 Maj 2012, 08:05

I ja i Loler smo tu, igramo ESL. Doci cemo kad dodju ostali.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus   Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Baraz mec: Osasuna - Leteci cirkus
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» 14.kolo: Leteci cirkus / Osasuna
» 05.kolo: Osasuna / Leteci Cirkus
» 14. kolo: Leteći cirkus - Osasuna
» Leteći cirkus
» 05.kolo - Osasuna / Cirkus

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: