Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 8. kolo: JDI - Apoel

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyPet 30 Mar 2012, 23:39

Ger botko kad ćemo?:)

mi smo tu u terminu oko 21:00
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptySub 31 Mar 2012, 00:09

Mozda sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyNed 01 Apr 2012, 01:13

Probajte makar do 10 veceras biti..
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyNed 01 Apr 2012, 22:39

Tesko cemo se mi dogovoriti za ovaj mec.Nama odgovaraju kasniji termini,mozda bi 1 dan mogli oko 10,ali i vi da se dogovorite nekako.

Ili neki dnevni termin sa iskombinovanim sastavima... :p
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyPon 02 Apr 2012, 00:44

Gerrard... ::
Tesko cemo se mi dogovoriti za ovaj mec.Nama odgovaraju kasniji termini,mozda bi 1 dan mogli oko 10,ali i vi da se dogovorite nekako.

Ili neki dnevni termin sa iskombinovanim sastavima... :p

do četvrtka imamo.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyPon 02 Apr 2012, 00:45

Bili smo sinoć u 22:00 tu ali ste igrali sa CBK čini mi se.

A dalone i ja smo žurili tako da:D:
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyPon 02 Apr 2012, 03:55

do sutra vece ovo mora da se odigra, inace ce biti sluzbeni rezultat. igrate u sastavima prije prelaznog roka.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyUto 03 Apr 2012, 03:58

Sta cemo za ovo?
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyUto 03 Apr 2012, 04:03

ja sam tu posle LS, treba da igramo unst i nerazuri pa vidite tad
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyUto 03 Apr 2012, 07:11

Moze posle LS do 11.Ne odigramo li do tad sluzbeni...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyUto 03 Apr 2012, 09:53

Nas ima,vas nema.To bi bilo to..:p
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptyUto 03 Apr 2012, 23:37

jedni termin kad smo ugovovorili bili smo tu u 22:00h kad je gerr rekao i potvrden termin

ali gerr je nasao drugu tekmu pa igrao, tako da tu noc nismo odigrali.

i sta sad sluzbeni WTF? znaci jedini termin kad je potvrden, nismo odigrali jer gerr-ovi nisu tad bili tu

a necu ja igrati tekme u 23, 00:00 i slično jer ustajem u pola 6 u školu bolan.

Tako da ne kontam, mogu i ja reći igramo danas u 14:00h i gerr se ne pojavi i sluzbeni za nas? kao sto je sinoc bilo? Calavera je rekao da do cetvrtka mozemo produziti rok na chatu!

znaci 2 razloga , o cemu pricamo?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptySre 04 Apr 2012, 00:38

calavera se drogira, pusti ti njega. on kaze da ti nista nije rekao. to je vazilo samo za onaj jedan mec. ja ne vidim nikakav ugovoren termin u 22, a ja sam sinoc dosao na chat oko 22.15 i dalone mi je rekao da pisem sluzbene rezultate protiv vas.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptySre 04 Apr 2012, 05:16

Timmi ::
calavera se drogira, pusti ti njega. on kaze da ti nista nije rekao. to je vazilo samo za onaj jedan mec. ja ne vidim nikakav ugovoren termin u 22, a ja sam sinoc dosao na chat oko 22.15 i dalone mi je rekao da pisem sluzbene rezultate protiv vas.

e jebi ga sad xD calavera mi rekao na chatu i to prije nekoliko dana, nemoj da vracam chat unazad za 60sati XD

A termin je bio ugovoren u 22 00 jednom, tj kad su oni igrali sa CBK kup mislim live prenos bio, i mi smo tu bili a oni su igrali. Mi smo zurili:)

a jbg odigrali bi , ali kazem calavera je rekao do cetvrtka da mozemo

vidim da se mi ne mozemo naci ni skim zeza skola malo ,moram rano ustajati, da istupimo iz lige da li bi nam neka kazna dosla ili nesto?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel EmptySre 04 Apr 2012, 07:13

to je vazilo za prethodnu sedmicu i onaj jedan mec protiv tde. kako je mogao prije nekoliko dana da kaze da moze do cetvrtka. mecevi se igraju do nedelje. mi smo vam dopustili dva transfera na polusezoni, pa ako hoces mozes i dalje da ih iskoristis. ako istupite, ti ne mozes da igras sledecu sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





8. kolo: JDI - Apoel Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: JDI - Apoel   8. kolo: JDI - Apoel Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
8. kolo: JDI - Apoel
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 2. Kolo apoel-CBK
» 11. kolo CBK - Apoel 1:1
» 11. kolo CBK - Apoel
» 6. kolo Apoel-TdE
» 14. kolo: Apoel - Nerazzurri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: Prva Liga-
Skoči na: