Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Ban na chatu

Ići dole 
+16
garbajosa
Hiamatha
BlekKobaz
Grobar
Kimi
DelPiero7
FaLcaO
Benjo
Giggs
1312
Rejdž
oho
Cleverson
sine
zlotvor
Gerrard...
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:10

BlekKobaz ::
@zlotvor:
Pa da vao sam to, evo i u potpisu mi stoji, al džaba, ne znaju ljudi engleski pa moram ovo. Mada izgleda ni poentu ovog ne razumeju.

Ja bih ovde podelio banove svima na jedno 5 dana dok se smire strasti, objektivno. Da ne bi opet bilo onog da pola ljudi ode sa foruma zbog svađi.
Inače, nisam ni na čijoj strani, i vidim da svi napadate Gerrarda. Slažem se, jeste preterao malo, ali vi ostali postajete još gori sa kontriranjem. I zar jednostavno nije bilo lakše da se proveri po IP adresi da li je Rejdž = noob ili nije i da tu bude kraj u celoj priči.

U krajnjem slučaju, predlog organizatorima za svetlu budućnost, uvesti pravilo:
Igrači koji igraju meč su obavezni da se loguju na forum i da se vide dole u listi ljudi koji su online pre početka meča.

@grobar:
Dao bih ti + da nije ukinuta reputacija, ako si im rekao...



Evo da odgovorim , ako se ovo kojim slucajem odnosi na mene. Ja ne kontriram nista, nego me optuzuje da sam igrao protiv njega i da sam dosao u njegov klan kako bih davao autogolove na mecevima. Mislim, ko je jos ovoliko glup da smisli ovako nesto ?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:16

Mislim na one koji kontriraju a nisu optuženi ni za šta. Umesto da se trude da smire situaciju oni je još raspaljuju. Mislim na ovo za dokaze. Očigledno da dokaza nema kao što dokaza nije bilo ni u jednoj aferi osim sa Bunkerom i LoL-om koji su sami priznali. Suviše su svi negativni i samo protiv Gerrarda, nije ni čudo što je počeo da paranoiše ovim zadnjim argumentima koji su, ruku na srce, krajnje nebulozni.
A i oni koju su optuženi se džaba svađaju kad znaju da kraja ovome nema.

I ponavljam, nisam ni na čijoj strani, samo navijam da se ovo što pre smiri, nema potrebe za ovim po ko zna koji put, mi stari članovi smo sve ovo već nekoliko puta preživeli i znamo da će uvek biti jedna strana koja misli da je bilo šverca i druga koja tvrdi da nije.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:29

Sve u svemu,ja bi bio iznenadjen ovakvim raspletom dogadjaja da ga nisam od ranije ocekivao.

Nakon desavanja prethodnih sezona i izbacivanja Furije iz lige,bilo je tesko ocekivati da cu moci "normalno" igrati u ligama ubuduce,pod tim normalno se misli,bez uplitanja sa strane.

Tako da je i pored dobre volje za postenim igranjem,na raznorazne nacine sabotiran ulazak mog klana u visi rang.Trebali smo biti 1. u ligi,ali je u zadnjem kolu doslo do pustanja meca kako bi Bunkerasi (kasnije se raspali takodje) bili 1. zbog gol razlike.Sluzbeni ili ti neodigravanje meca je pustanje,to su 2 od 3 organizatora lige podrzavala otvoreno.

Tako nismo bili 1. i usli direktno u prvu ligu,onda iako se znalo da se 3 klana sigurno raspadaju,ponovo nista od naseg direktnog ulaska,vec se izmisljaju do sada nevidjene metode za popunu lige i nekakav kvalifikacioni kup,u kome se prethodni rezultati zanemareni.

Pored toga uz jaku logistiku organizovano je da 2 irgaca lazno predstavljena igraju protiv nas ovaj kup i to vec u 1. fazi kada je sve osim debakla Erotike nemoguc rezultat.Pored toga znali su da kasnije idemo na Hrvate i tu se ne bi mogli ubaciti svoje igrace,jer se oni medjusobno dobro poznaju.Tako da su morali reagovati sada.

Mrezu cine: Cleo koji je zeljan osvete za sverc i u odlicnim je odnosima sa noobom,koji obozava da se mota po forumu non-stop i sprema urote na istom.On je povezan sa Ravanelijem.Zlotvor,Lijam,Tommi poznaju Sinea i dogovorili su se da stanu na njihovu stranu.Kako bi meni uradili nesto sto sam ja uradio CBK-u...

Sada su pametniji sto se tice prikrivanje ip adrese i ostalih tragova,naucili su nesto u medjuvremenu,ali ovo je smijesno.

Kimi i Cala su tu poprilicno neutrali,ali je sasvim dovoljno osoba umjesano u sve ovo da bi im plan prosao.

Posto rekoh da sam ovakvu sabotazu ocekivao,to me ne pogadja previse,krivo mi je malo zbog klanskih saigraca,ali ne mislim da ce nesto ni njih ovo da pogodi,jer su to momci koji hax igraju iz uzivancije i igraju posteno prema svima.

Odavno hax na sh nije samo igrica srecan na sebe sam ljut kada se nekada iznerviram zbog iste...

I tako,ovo je jedno fino paranoicno izlaganje.

Uzivajte...


Poslednji izmenio Gerrard... dana Ned 26 Feb 2012, 08:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:31

mene samo zanima,gde ljudi pronalaze nooba?msm,ja bih ga svercovao ali ne znam kako da ga nadjem...nisam video da je negde ostavio neki oglas i sl,a vidim da ga svaka ekipa svercuje...ko zna,neka mi javi na pm...
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:42

Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:46

loler ::
mene samo zanima,gde ljudi pronalaze nooba?msm,ja bih ga svercovao ali ne znam kako da ga nadjem...nisam video da je negde ostavio neki oglas i sl,a vidim da ga svaka ekipa svercuje...ko zna,neka mi javi na pm...

Plato u Knez Mihajlovoj, udji i zatrazi Miladina na kasi.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:57

Jel ovo turska ili spanska serija?

Rejdz nije noob i nemojte da vidite nooba u svakom ok igracu,ocistite se malo od negativnog utiska koji je na vas ostavila prosla afera,ljudi igrajte igricu,uzivajte malo....Unosite nervozu prozivanjem novih clanova i trazenjem dlake u jajetu,ponavljam,decko nije kriv sto igra ok (nije to nista extra)-video sam njegovu igru....

Znam dosta likova koji RASTURAJU igru i nisu registrovani na forum,ja ih molim,oni nece!!!
Sto ne znaci da ce im sutra dunuti i da ce se registrovati,i sta ce onda biti??-I njih cete prozivati i napadati??

PORUKA ZA GERRARDA I NJEMU SLICNE NEPOVERLJIVE LIKOVE:

SVAKI CLAN SE DETALJNO PROVERAVA METODOM ZA KOJU TI NISI NI CUO A NI NOOB!!!!
NOOB JE IMAO DOSTA POKUSAJA REGISTRACIJE NA FORUM,KOJE MU NISU USPELE I SVAKA MU JE PROPALA (OKO 15-AK!!!!)
JUCE JE ISTO POKUSAO,TAKO DA TI NE VODI BRIGU KO JE NOOB I STA JE NOOB,KAO NI RAVANELI GDE JE,TO NIJE NA TEBI DA RAZMISLJAS,NA TEBI JE DA IGRAS (AKO HOCES NARAVNO) I DA NE STVARAS VISE NEGATIVNU ATMOSFERU NA FORUMU!!!!

OVO TI JE ZADNJA OPOMENA!!!!

TEHNICKE STVARI PREPUSTI NAMA....

SVAKI SLICAN POKUSAJ DA SE NAVODNO PROSVETLE CLANOVI U VIDU NOOB JE OVAJ,RAVANELI ONAJ,SMATRACU ZA SABOTIRANJE LIGE I UNOSENJE NEGATIVNE ENERGIJE NA FORUM I TAJ CLAN CE BITI BANOVAN!!!!


LOCK
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ban na chatu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ban na chatu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: