Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Imam veliki problem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Magnum 357
Grejac klupe
Grejac klupe
Magnum 357


Posts : 8

Imam veliki problem Empty
PočaljiNaslov: Imam veliki problem   Imam veliki problem EmptyPet 27 Jan 2012, 05:35

Malopre mi se restartovao komp iz ko zna kojeg razloga,pre nego sto se resetovao izbacilo mi nesto computer memory iz low i resetovao se i do sad jos dvaput tako,aktivirao sam antivirus i sipak nijedan virus nije detektovan pa ako neko moze da pomogne facepalm
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Imam veliki problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam veliki problem   Imam veliki problem EmptyPet 27 Jan 2012, 05:54

Nema veze sa virusom, vec ima veze sa malom ram memorijom. Verovatno imas slabiji komp a previse instaliranih bespotrebnih programa koji "jedu" ram. Ili obrises svo djubre koje ti nije potrebno iz komijutera ili kupis jos rama.
Nazad na vrh Ići dole
Magnum 357
Grejac klupe
Grejac klupe
Magnum 357


Posts : 8

Imam veliki problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam veliki problem   Imam veliki problem EmptyPet 27 Jan 2012, 06:11

zlotvor ::
Nema veze sa virusom, vec ima veze sa malom ram memorijom. Verovatno imas slabiji komp a previse instaliranih bespotrebnih programa koji "jedu" ram. Ili obrises svo djubre koje ti nije potrebno iz komijutera ili kupis jos rama.

hmm to mi se desavalo na starom racunaru koji ima ram 512 ali meni je na ovom racunaru ram 3GB i znam da se ovo uglavnom desava slabijim kompovima tako da i dalje meni ovo nema nikakvog smisla :o
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Imam veliki problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam veliki problem   Imam veliki problem EmptyPet 27 Jan 2012, 06:28

Onda probaj sa ovim.
villa ::
Instaliraj malwarebytes antivirus i skeniraj ..

http://www.malwarebytes.org/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imam veliki problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam veliki problem   Imam veliki problem Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imam veliki problem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Imam veliki problem i molim Vas za iskreni savet
» Veliki teren - 4v4 ili 5v5
» big problem
» Mali problem :D
» Spale - Imam Nemam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori :: Resena pitanja-
Skoči na: