Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 DAVIDS hitno :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
DAVIDS
Grejac klupe
Grejac klupe
DAVIDS


Posts : 11
Age : 36
Location : subotica

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:13

e ovako necu pisati na engleskom jer cu gresiti te nazive,imam vajles i nakacio sam se dok ne uplatim net,i uplatio sam, dobio sam juzer nejm i pasvord,kako da instaliram to da bi mogao dakoristim moje signale ili sta vec,
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:37

ja tebe ništa ne razumem. :D

dobio si vajerles?


btw. probaj na makedonskom? :D
Nazad na vrh Ići dole
DAVIDS
Grejac klupe
Grejac klupe
DAVIDS


Posts : 11
Age : 36
Location : subotica

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:43

haahaha gle stavio sam vajles,da bi imao net kliknes da se ujavis upises juzer nejm pasvord i onda si spojen,e kako ja to da instaliram da mogu i ja da se konektujem,sad sam se nakacio na nekog,pa kradem impulse,sad kad samuplatio svoj ocu da se konektujem a nemam kako i gde,pa da mi kazes kako to da instaliram da bih mogao da se konektujem
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:54

DAVIDS ::
haahaha gle stavio sam vajles,da bi imao net kliknes da se ujavis upises juzer nejm pasvord i onda si spojen,e kako ja to da instaliram da mogu i ja da se konektujem,sad sam se nakacio na nekog,pa kradem impulse,sad kad samuplatio svoj ocu da se konektujem a nemam kako i gde,pa da mi kazes kako to da instaliram da bih mogao da se konektujem

Pa imaš li svoj profil na internetu ..

bar u mene je tako , kad sam internet dobio došao mi je list neki da unesem user name i pasvord ..

jesil dobio ?
Nazad na vrh Ići dole
DAVIDS
Grejac klupe
Grejac klupe
DAVIDS


Posts : 11
Age : 36
Location : subotica

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:55

dobio sam ja listic sa time,ali meni treba na kompu gde da upisem to da bi se prijavio :)
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 00:59

idi control panel - network connections i s lijeve strane imas Create a new connection ... e sad ne znam jel ti isto ko i kod mene ides Connect to internet - set up my connection manually - connection using dial-up modem , tako sam ja napravio pa pokusaj sve ako ti ne moze ovako
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D EmptySre 25 Jan 2012, 01:40

E sad, ako hoćeš da ga zaključaš (pošto, svi koji hvataju signal mogu da ti se nakače i onda ti net ide sporije) pogledaj ovde.

Problm is solvd. Ključ, ključ, katanac, ko otključa magarac!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





DAVIDS hitno :D Empty
PočaljiNaslov: Re: DAVIDS hitno :D   DAVIDS hitno :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DAVIDS hitno :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DAVIDS trazim klan :)
» Fabio Aurelio HITNO POTREBAN KLAN !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori :: Resena pitanja-
Skoči na: