Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pitanje za Kimija...

Ići dole 
+10
KoLee
Grobar
banos bananos
Django
noob
garbajosa
Benjo
Zli Gli
gubitnik
oggy
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 02:59

Django ::
DaLone! ::
pa ja nez jel me mrzis, al msm da me ne mozes mrzit kad me ne znas nit imas razloga za to, ja shvatam da je ovo igrica jebena, nisam malouman, al chat je za zajebancije, za dog. tekmi i ostalih zezancija

Pa sam si rekao da je chat za zajebancije.

Jedes samog sebe u izjavama
pa jest zajebancija, al ne zajebancija da ispadnes zanimljiv na tudji racun
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 03:05

DaLone! ::
Django ::
DaLone! ::
pa ja nez jel me mrzis, al msm da me ne mozes mrzit kad me ne znas nit imas razloga za to, ja shvatam da je ovo igrica jebena, nisam malouman, al chat je za zajebancije, za dog. tekmi i ostalih zezancija

Pa sam si rekao da je chat za zajebancije.

Jedes samog sebe u izjavama
pa jest zajebancija, al ne zajebancija da ispadnes zanimljiv na tudji racun

Sta znaci ispasti zanimljiv na tudji racun?

Ako ti meni kazes da se bodem u dupe,a ja tebi da ti mecu drveni kraj od reketa do krvi,to je zajebancija.
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 03:05

Au jbt ispisaste boga oca.

Na stranu to sto neki od vas imaju neke razmirice izmedju sebe pa se jebu od teme do teme prvo na sitno izmedju redova, pa onda kad nekoga nesto 'pogodi' onda krene krljanje, pa se tema razvodni i sjebe, izgubi se smisao zbog cega je uopste otvorena. Dosadni ste, ukratko.

Imamo par ljudi koji samo spamuju i sprdaju se a opet imamo neke nedokazane ili bar tako izgledaju.

Da krenemo ispocetka. Odgovor za Dalona, mod ima obavezu da upozori na eventualno krsenje nekih pravila blagovremeno upozori nekog na postovanje istih i tek onda sankcionise ako za to ima potrebe. Na cetu na krsenje pravila mogu da upozore asistenti lige, modovi i jos par ljudi, a na forumu modovi(kao sto je Gubitnik rekao). E kada se stvar razvije tu nastupaju admini kao sto je ovde slucaj. Dakle sve je po propisu i nema nikakve urote. Best je preterao, ali samo mi nije jasno zasto bijes njegovu bitku.

Iako citam sve ovo nije mi uopste jasno sta ima ovoliko da se raspravlja i sta ti i dalje nije jasno.

ps sad i ja gledan napisah boga oca
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 03:33

ja ovde ništa ne razumem :D

a da je dalone gej, to i dalje stoji. :v
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 03:52

django kad sam ja tebi poslednji put nesto uvrijedljivo rekao?
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 03:58

DaLone! ::
django kad sam ja tebi poslednji put nesto uvrijedljivo rekao?

Uvredljivo nikad,zato sto ja to ne shvatam kao uvredu(tj. jesi jednom u nekoj temi ako se dobro secam),a kroz zajebanciju,eto juce.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 09:39

KoLee ::
sto ja nisam dobio coinse ja tu pola sata objasnjavam bestu i na kraju me ispalite :D ccc na ovom kimiju treba poraditi :D

joj ovog LOL dodzi vamo!
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 09:54

dalone je peder a 96 godište je... nerviram ga jer je on jako neiteligentan dečko ,a to sam zaključio iz ovoga što je pisao a zaključio sam i da je peder :D
sad može lock :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 09:58

Django ::
DaLone! ::
django kad sam ja tebi poslednji put nesto uvrijedljivo rekao?

Uvredljivo nikad,zato sto ja to ne shvatam kao uvredu(tj. jesi jednom u nekoj temi ako se dobro secam),a kroz zajebanciju,eto juce.
pa jest to jednom 'ne kenjaj' ako je to uvreda uopste, a ovako nikad, juce sam ti rekao jer si ti poceo ponovo.. al ok
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012, 10:21

neminovno je da si veliki seljak...
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012, 07:43

uf, fala bogu da sam dosao na ovaj forum.. pa ovo je zanimljivije od spanjolskih sapunica :-))
samo naprijed, raspravljate, čitatelji pozorno cekaju heh
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 05:27

e imam ja nesto da dodam mene ovaj fabrizio zvani pusacke noge stalno zove da sam debeli preza mene to smeta nekad i placem sam u svojoj sobi ,al nmvz sto me ne slomi samo me ojaca al se nadam da ga upozorite da me ne dira hahahah :D patuljak!!!!!! ole !
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 06:20

place sam u svojoj sobi aahhahahaahhahahaahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhaha :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje za Kimija...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pitanje
» Pitanje...
» Molba,pitanje,ili sta vec... :)
» Najgluplje pitanje foruma
» Pitanje za organizatore lige 3vs3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori :: Resena pitanja-
Skoči na: