Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?

Ići dole 
+10
Calavera
oho
vilaemail
Zli Gli
MaxTribina
Dzoni94
entrix
Decay
Kimi
Bog i Batina
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 00:41

Haxball je sjajan, ali je jos u beta fazi. To znaci da jos igrica jos nije zavrsena i da ce imati jos par drugih stvari kada konacno bude zavrsena beta, a igrica gotova. Zeleo bih da znam sta biste vi zeleli da haxball jos sadrzi.

Sto se mene tice imam par ideja.
1. Bilo super kada bi boja kuglica mogla da se promeni i da ne moramo non stop da igramo Crveni protiv Plavih (mada su plavi bolji 8)).
2. Da Crveni ne pocinju uvek prvi mec, vec da se ubaci nesto u fazonu novcica pa da se po tome odredi kome ide lopta na pocetku.
3. Da u igrici postoji friends sistem, to jest da mozemo lakse da nadjemo prijatelje i da se omoguci pravljenje klanova.

Sto se mene tice to je to, sada da cujemo vas.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 01:41

Torres ::
Haxball je sjajan, ali je jos u beta fazi. To znaci da jos igrica jos nije zavrsena i da ce imati jos par drugih stvari kada konacno bude zavrsena beta, a igrica gotova. Zeleo bih da znam sta biste vi zeleli da haxball jos sadrzi.

Sto se mene tice imam par ideja.
1. Bilo super kada bi boja kuglica mogla da se promeni i da ne moramo non stop da igramo Crveni protiv Plavih (mada su plavi bolji 8)).
2. Da Crveni ne pocinju uvek prvi mec, vec da se ubaci nesto u fazonu novcica pa da se po tome odredi kome ide lopta na pocetku.
3. Da u igrici postoji friends sistem, to jest da mozemo lakse da nadjemo prijatelje i da se omoguci pravljenje klanova.

Sto se mene tice to je to, sada da cujemo vas.


Nego jel znate da su Poljaci autori haxball-a? :)

A sto se tice novina,slazem se sa Torresom,samo sto umesto tog novcica bi mogao da se ubaci i slucajni odabir pa kako kome ispadne...

Ja bih recimo voleo da postoji team chat a ne da je sve public... mig
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 03:08

svidja mi se ova 3. ideja xD
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 04:50

Moze sto se mene tice da sminkaju igricu koliko god hoce, ali gameplay MORA da ostane ovakav kakav je.

Biranje boja bi bilo dobro, dopada mi se ta ideja.
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni94
Administrator
Administrator
Dzoni94


Posts : 40
Age : 29
Location : Beograd

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 05:47

Lobiji po drzavama sa spiskom igraca u lobiju ? Private messaging, friends lista... TO bi bilo super :)
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 12 Mar 2011, 09:18

neki rejting, kao odnos pobeda i poraza da se ubaci , tako nesto , neka statistika za svakog igraca, i ovo sto ste vi vec naveli , da mozes da dodas nekog kod sebe na neku listu i vidis kad je onlajn i odes direktno u sobu gde je on.
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptyPon 14 Mar 2011, 09:04

MaxTribina ::
neki rejting, kao odnos pobeda i poraza da se ubaci , tako nesto , neka statistika za svakog igraca, i ovo sto ste vi vec naveli , da mozes da dodas nekog kod sebe na neku listu i vidis kad je onlajn i odes direktno u sobu gde je on.
svidja mi se ovo za rejting i kad bi dodali jos friends listu bilo bi extra
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 19 Mar 2011, 01:17

To za rejting je donekle odradjeno na ESL sajtu, dosta je popularan.

http://www.esl.eu/eu/haxball/

Naravno, sa strancima je uvek zajebano igrati zbog laga ali sta da se radi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 19 Mar 2011, 02:07

igram tamo redovno, al supci iz drugih zemalja kada igraju rundu kod njih u sobi upale po 100 sranja pored hax-a i ne moze igrati normalno.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 19 Mar 2011, 03:20

Torres ::
Haxball je sjajan, ali je jos u beta fazi. To znaci da jos igrica jos nije zavrsena i da ce imati jos par drugih stvari kada konacno bude zavrsena beta, a igrica gotova. Zeleo bih da znam sta biste vi zeleli da haxball jos sadrzi.

Sto se mene tice imam par ideja.
1. Bilo super kada bi boja kuglica mogla da se promeni i da ne moramo non stop da igramo Crveni protiv Plavih (mada su plavi bolji 8)).
2. Da Crveni ne pocinju uvek prvi mec, vec da se ubaci nesto u fazonu novcica pa da se po tome odredi kome ide lopta na pocetku.
3. Da u igrici postoji friends sistem, to jest da mozemo lakse da nadjemo prijatelje i da se omoguci pravljenje klanova.

Sto se mene tice to je to, sada da cujemo vas.

E ovako..najvise mi se svidja ovo za friend sistem..ova 2 i nisu toliko bitna...Ja bih samo hteo da popravim ovo:Mozda je neko primetio da kad lopta malo predje liniju to je gol,a pro pravilu bi trebala cela da udje da bi to bio gol...to me samo malo nervira ali je igrica ok...
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySub 19 Mar 2011, 04:18

GangstaZ ::


E ovako..najvise mi se svidja ovo za friend sistem..ova 2 i nisu toliko bitna...Ja bih samo hteo da popravim ovo:Mozda je neko primetio da kad lopta malo predje liniju to je gol,a pro pravilu bi trebala cela da udje da bi to bio gol...to me samo malo nervira ali je igrica ok...

Gol je kada lopta predje polovinom u gol.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptyUto 22 Mar 2011, 14:35

bilo bi zanimljivije kad bi npr uveli kratak i dug pas tj sut, kako god. trenutno mi jedino to pada na pamet :) a sto se tice ovih cetova i lakse nalazenje sa ortacima, mislim da je totalno nepotrebno, valjda u tu svrhu i postoji forum :)
Nazad na vrh Ići dole
vilaemail
Grejac klupe
Grejac klupe
vilaemail


Posts : 13
Location : Belgrade

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 01:59

VRLO VAZNO OBAVESTENJE! SA HAXBALL SAJTA!

Friends sistem, firendovi, stats i ostalo nece nikada biti moguce! Iz prostog razloga sto autor ne zeli da napravi registraciju naloga. Dakle svako moze da uzme bilo koje ime kad god oce.

Menjanje gameplay-a ne dolazi u obzir jer je autor freak koji zeli da ostavi igricu sto prostiju.. dakle dugi, kratki sut - nece se nikad desiti, menjanje fizike - najverovatnije ne.

Banovanje igraca je trenutno nemoguce, za posle je neizvesno, jer flash (programcic u kom se pravi igrica) ne dozvoljava uzimanje IP adrese od igraca, a banovanje nika nemoze uroditi plodom jer nik se moze vrlo brzo promeniti.

Pozdrav svima, informacije sa: http://www.reddit.com/r/haxball
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 02:46

Dobro je sto nece biti registracije... :D
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 02:49

vilaemail ::
VRLO VAZNO OBAVESTENJE! SA HAXBALL SAJTA!
Friends sistem, firendovi, stats i ostalo nece nikada biti moguce! Iz prostog razloga sto autor ne zeli da napravi registraciju naloga. Dakle svako moze da uzme bilo koje ime kad god oce.

Ako moze da se ugradi u igru, moguce je, smao treba ubediti autora da je to najbolja opcija.

Moj vam je predlog da odete ovde:

http://blog.haxball.com/post/4032928014/update-optional-frame-rate#disqus_thread

i like-ujete (ne treba vam ni fejsbuk ni nista) ovaj predlog:

Citat :
nice basro!!!! nice work and very good! i decide for 60 fps :)

basro i have a idea about the "playeraccount"-problem. maybe you can create a puplic nick for the players like the actualy version. so we also use our puplic nick. and the second option ist to register with our playaccounts. so there is no problem to fake matches in leagues.

Valjda ce mu doci iz dupeta u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 02:50

oho ::
Dobro je sto nece biti registracije... :D


ahahah :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 03:07

Da, to je mozda i jedina mana svega ovoga, sto nema registrovanih naloga. Ostalo je sve na mestu, cini mi se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
vilaemail
Grejac klupe
Grejac klupe
vilaemail


Posts : 13
Location : Belgrade

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 05:43

Calavera ::

Ako moze da se ugradi u igru, moguce je, smao treba ubediti autora da je to najbolja opcija.

Moj vam je predlog da odete ovde:

http://blog.haxball.com/post/4032928014/update-optional-frame-rate#disqus_thread

i like-ujete (ne treba vam ni fejsbuk ni nista) ovaj predlog:


nemoj da obmanjujes narod, vise puta je predlozeno i kategoricno je odbio :) sad da se mi raspravljamo sto je on decko prso nema razloga :)

Citat :
doubl: the last thing I was wondering about is name registration - lately now I've seen people spoof my name and entering my room and being a dick, and then leaving and coming back and doing the same to others in my room, annoying me and people with whom I'm friends now -_- lol
doubl: related question - I know you're not done with the player list/kicking stuff, but do you have an idea for how the banning will theoretically work? if we don't have player regs, is it IP based so they can't simply change their name and re-enter and screw up the game again?
basro: there will never be nick registration, but I'll make it so that anyone who joins a room that already has that nick will get a (#number) attached to their nick
doubl: interesting - no nick registaration eh? is there a general policy or philosophy behind that? it's something regular players I know seem to be clamoring for.
basro: the reason is that I'm used to games like quake and cod, in such games you can pick any nickname. I'd rather be nicknamed basro than basro123123.
doubl: well for now, I imagine if we are allowed to make accounts or usernames, we'd not have much trouble getting our preferred handles. that could also lead to win/loss ratio stats, ratings for your hosting history maybe?
basro: an idea that comes to mind right now is that maybe I can get a nickname priority system, so that multiple people can claim a nick, but those who claimed it first have a priority. So if you join a room and someone is using your nick, then that other person would get a (2).
doubl: that seems effective
basro: but it seems like a lot of trouble to make ;P

http://www.reddit.com/r/haxball/comments/f2hpa/abridged_qa_with_basro_creator_of_haxball/
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 23 Mar 2011, 06:32

Ja znam da je taj jedan put odbio, a ovaj predlog koji sam ja linkovao je stvarno na mestu. Ne vidim zasto ga ne bi prihvatio osim ako nije potpuno blesav. :)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptyČet 14 Apr 2011, 13:16

bilo bi do jaja da ima FULL SCREEN mode kod big terena!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptyČet 14 Apr 2011, 22:09

Grobar ::
bilo bi do jaja da ima FULL SCREEN mode kod big terena!!!!

+1
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptyČet 14 Apr 2011, 22:33

To je stvarno dobra ideja, mozda ne bi bilo lose predloziti tamo na zvanicnom sajtu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 20 Apr 2011, 00:28

Uveli su replay opciju, mada nisam provalio kako se pusta snimljeni fajl. Ako neko skapira, mozda bi mogli da snimamo meceve u drugom delu sezone, ili makar delove meceva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 20 Apr 2011, 00:56

Ma prosto je sve, kad zavrsis sa snimanjem dobijes opciju da snimis fajl na svoj komp. Onda kasnije iz glavnog menija udjes u replay opciju i samo treba da nadjes gde si sacuvao fajl i pustis ga.

Sad vise ne moramo da pravimo skrinove za utakmice, dovoljno je da neko snimi utakmicu, postavi je na rapidshare, megaupload ili sta vec i postuje link u temi za rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? EmptySre 20 Apr 2011, 01:36

Evo, ja snimio 1 prijateljsku:

test
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?   Sta biste voleli da haxball jos sadrzi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta biste voleli da haxball jos sadrzi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: