Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 06. kolo - grupa A

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyNed 25 Dec 2011, 04:49

Kimi/Dombe - Gli/Loler

Buffon/Libero - Huko/Puko

Garba/Oho - Jova/Max

L.Uzer/Kobaz - Tkog/ToMajstor

Benjo/Dalone - Karabaja/Sina Masina
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
ToMajstor
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptySre 28 Dec 2011, 09:36

Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyNed 08 Jan 2012, 04:24

Benjo/DaLone 3-1 Karabaja/Sina Masina

u njih je snimak .
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyNed 08 Jan 2012, 10:52

Kao prvo, 3-0 za vas je.

Kao drugo,otkud ti to da je kod nas snimak?zar vi niste domacini?
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyNed 08 Jan 2012, 21:52

Karabaja ::
Kao prvo, 3-0 za vas je.

Kao drugo,otkud ti to da je kod nas snimak?zar vi niste domacini?

zar nismo na početku dogovorili ? uostalom nez , znaš da sam došao na sami početak jer nisam bio tu :o

3-1 je .. Ja sam jednu fulao i ušla u gol srecan

2:0 prvo pol
1:1 drugo :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyNed 08 Jan 2012, 23:29

Bendzamine, milion puta je napisano da treba snimak i isto toliko puta da treba obe ekipe da snimaju. Sad zavisite iskljucivo od dobre volje protivnika, igrate novi mec ako ne postave snimak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 00:07

Koliko se secam,Dalone nijednom nije pomenuo snimanje,a ja sam zurio,pa sam skroz zaboravio na to..
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 02:51

Zli Gli ::
Bendzamine, milion puta je napisano da treba snimak i isto toliko puta da treba obe ekipe da snimaju. Sad zavisite iskljucivo od dobre volje protivnika, igrate novi mec ako ne postave snimak.

lol , da ponavljamo utakmicu , a potvrdili smo rezultate , obje ekipe ? trebam se smijat ili ?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 04:14

Pa smej se ako hoces ali nista od poena bez snimka. Ako hocete, dogovorite se da bude isti rezultat ili tako nesto, ali ovako ne moze.

Da nije milion puta napisano da obe ekipe snimaju, upisao bih rezultat. Ovako - kurac.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 04:29

Zli Gli ::
Pa smej se ako hoces ali nista od poena bez snimka. Ako hocete, dogovorite se da bude isti rezultat ili tako nesto, ali ovako ne moze.

Da nije milion puta napisano da obe ekipe snimaju, upisao bih rezultat. Ovako - kurac.

Ne moraš upisivati rezultat.

dok mi igramo utakmice i trudimo se da se nađemo u isto vrijeme i da to odigramo , i da makar nešto bude od ove 2v2 lige , drugi ili ne igraju utakmice ili lažu u vezi rezultat izađu nakon 2 minute kad gube 6-0 pa onda prave budalom da nisu igrali ..

fino srecan

Bogami ne ponovio utakmicu , radi šta hoćeš.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 04:40

Aj objasni mi samo ovo.

Koliko glup moras biti da ne snimas mec ako je u pravilima lige da rezultat vazi bez snimka? Ok, rekli ovi drugi da ce snimati, ali logicno je da te druge boli kurac za snimak ako su izgubili. I sta onda?

Sad tek kapiram da ste imali isti slucaj vec jednom, protiv Kimija i Grobara. Ne kontam sta je tesko stisnuti jebeni REC dva puta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPon 09 Jan 2012, 04:45

Benjo,meni rece Dalone da njega zabole za ovo,i da ti sve snimas?
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPet 13 Jan 2012, 05:42

Zli Gli ::
Aj objasni mi samo ovo.

Koliko glup moras biti da ne snimas mec ako je u pravilima lige da rezultat vazi bez snimka? Ok, rekli ovi drugi da ce snimati, ali logicno je da te druge boli kurac za snimak ako su izgubili. I sta onda?

Sad tek kapiram da ste imali isti slucaj vec jednom, protiv Kimija i Grobara. Ne kontam sta je tesko stisnuti jebeni REC dva puta.

Ping mi je i ovako velik jer mi je glup comp, i ping se digne kad pritisnem RECCCCC razumiješ ?

tako da je od njih 3 bilo teško snimati , šta prebacuješ na mene , znam zbog čega ne snimam utakmice , kompjuter mi zablokira , a na kraju kad za kraj stisnem REC , 20 sekundi moram cekat i nadat se da ce kompjuter proraditi .

hvala na razumjevanju
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A EmptyPet 13 Jan 2012, 08:30

Imao sam kantu od kompjutera i radilo je manje-vise isto sa snimanjem ili bez. Uostalom, jedan od vas dvojice mora da snima, za svaki slucaj. Ovako, patka mlitava.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





06. kolo - grupa A Empty
PočaljiNaslov: Re: 06. kolo - grupa A   06. kolo - grupa A Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
06. kolo - grupa A
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 06. kolo - grupa B
» 15. kolo - grupa B
» 07. kolo - grupa B
» 12. kolo - grupa B
» 08. kolo - grupa B

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Rezultati :: arhiva-
Skoči na: