Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 predlozi

Ići dole 
+21
Django
Моћни Миш!
noob
Grobar
oggy
Karabaja
zlotvor
villa
ToMajstor
Cleverson
MaxTribina
L@ki
Лазар Марковић
Gerrard...
Maksimović
garbajosa
Zli Gli
Calavera
stelexD
Timmi
banos bananos
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 10:29

karabaja je potpuno u pravu...medjutim igrati drugu ligu sa 4 klana je takodje bzvz...mozda bi trebalo napraviti neki playoff nakon ligaskog dela,ukoliko bude bilo 15 16 klanova,u koji ce ulaziti prvih 8 timova...kako bi ekipe imale za sta da se bore malo duze...a i opet niko ne kaze da sledece sezone nece biti druge lige...tako da bi te ekipe pri dnu ispadale u nizi rang u slucaju da se druga liga povrati...i jos jedna stvar,sve te "losije" ekipe koje su igrale drugu ligu prosle godine,su sada na makedonskom ili crnogorskom forumu...sa njima se moze stupiti u kontakt ali ako ne zele da igraju ovde vec zele da igraju negde gde je manja konkurencija (bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu) onda jbg...neka ih...sve u svemu trebalo bi razmotriti celu situaciju...

I evo villa...bas karabaja i recimo kokeroni su ti apsolutni primeri kako kada je neko normalan i kada se pojavi na forumu sa zeljom da stvarno igra...moze da vrlo lako da se uklopi...obojica su uspeli sa svojim ekipama da predju u visi rang odmah posle jedne sezone,poboljsali su se kao igraci i koliko vidim dobro se slazu sa svima...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 11:32

Imali smo prethodnu uber-profesionalnu i jaku ligu,koju su neki cak i preozbiljno shvatili i eto sta se desilo: dogovori oko pustanja,sverc i sta sve ne kako bi se doslo do bolje pozicije.

Sad je tu 13-14 ekipa koje zasluzuju igranje u prvoj ligi i za koje se zna da su tu,drugih timova nema jer su bili neozbiljni i brzo se raspali.

Prva liga je bila najpostenija i mogli smo se vratiti slicnom stilu,igrao je ko je bio raspolozen za igru.Desavalo se i tada da timovi koji "nemaju za sta da se bore" postanu manje redovni itd,ali ipak je liga uspijesno zavrsena.

U ovom formatu ce bilo kom timu biti teze stici to titule,mozda je i greska sto je 1. liga prosirena,jer da nije sada bi imali 2 lige,ali kada je to vec uradjeno nema smisla da 1 ima 10,a druga 4 tima.

I garba ne postoji MKD ni CG, liga 3 na 3,tako da novih ekipa nema,osim nekih isforsiranih koje bi licile na tibetovu.

Razmislite sta vam je ciniti,jer jos malo vremena je ostalo do pocetka lige.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 11:49

Nisam stigao ranije Villi da odgovorim,al vidim da su neki napisali ono sto i ja mislim. Svako ko je hteo da se uklopi i igra, to je i uradio,kao sto si i ti(mislim da si od leta clan). A veliki broj klinaca se pojavi i ponasa se jako nekulturno i normalno je da cemo njih oduvati odavde(pre 10tak dana dolazi lik i iz prve pita ALO,STO HAX NE RADI? Svi ga kuliraju i on ponavlja ALO BRE,STO NE RADI HAX?) naveo sam ti primer kako dolaze pojedinci na forum. Taj lik je i dalje prisutan,al necu da ga pominjem. Pogledaj samo kako se na pocetku dolazilo na forumu. Dodjes,pogledas par minuta sta i kako, odes u temu za predstavljanje, kazes ko si i sta si i zapocnes normalnu komunikaciju. Al odosmo sad malo u OFF.
Sto se lige tice, mozda je najbolji neki garbin predlog,da se pravi neki play off. Mozda prvi deo lige da se igra jedna medjusobna utakmica,a onda da se podeli na 2 dela i da se razigrava normalno. To bi svim timovima davalo motiv za postenim igranje i ne odustajanjem na pola takmicenja. A dok traje liga da pravimo otvorene sobe i prikupljamo polako nove clanove.
MOBILIZACIJA!!!! Divlji nastavi dalje. ti znas kako to ide...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 12:00

svi pricaju o 6 ekipa u drugoj ligi...trenutno ih je 4...i ja ne vidim koje su to jos 2 ekipe koje ce se prijaviti...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 22:26

trenutno je 5 ekipa u drugoj ligi, s tim da je gerr rekao da postoji mogucnost da prijavi ekipu
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 23:15

Treba reci ovim novim momcima da dodju npr. veceras u 20h da odigraju jedan prijateljski mec sa nekima koji tad budu na chatu. Rezultat neka bude u drugom planu nego cisto da vidim jel mogu uopste da se skupe njih trojica od petorice.

Iskreno, ja bi' voleo da igraju svi bolje od Aguera ali niko ih nikad nije video po sobama a decko je dosao i u prvom postu prijavio tim za ligu, malo sam skeptican po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 23:38

И ја. Не знам зашто су синоћ уопште Калавера и Тими охрабрили момка и терали да пријави екипу. Форсирање и убацивање свега и свачега у другу лигу да би се попунио број неће поправити ствари.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 23:55

mogao si vala i latinicu pisat da ne moram 15 min citat post :s :)
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 23:58

lolo

Čak smo i pričali o pravilu da klan ne može da osnuje neko ko dođe prvi dan na forum već mora da bude određeno vreme na forumu, plus naša subjektivna odluka.
Razmotrićemo ovo posebno.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 00:57

Vidim ova druga liga ce se organizovati makar i na silu... Mislim da ste dovoljno pametni da shvatite da ce se desiti ista stvar kao i pre.. dzaba sto ce se skrpiti na pocetku lige 10 klanova. kad ce se sve raspasti posle 3 kola.. slazem se, potrebni su novi clanovi na forumu, ali zato neki red mora da postoji. Meni stvarno nije zinula bulja da igram prvu ligu, ali mi je isto tako ponizavajuce da igram sa FK Radnicki Sombor zbog svega sto se ranije desavalo sa takvim klanovima. Pa jebote dzerard je tu bio od pocetka pa se desilo sranje. A vi podrzavate potpune anonimuse samo da bi se skrpila liga.. Cemu to vodi?!?!
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 01:00

koju posluku porati? :v


btw. ne znam što prva liga mora po svaku cenu da ima 10+ klanova?
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 01:41

FK Radnicki sombor ce da se raspadne posle 3-4 kola to i vi znate,od njihove igrace realno niko nije vidjao po sobama da igraju,svi su novi na forumu.Ja bih voleo da oni opstanu da se ne raspadnu sa samom pocetku lige ali nazalost cini mi se da ce tako biti...Zato je po meni najbolje jedna liga sa eventualno nekim barazima,play off,play out i tako....
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:00

Ma hajde opet komplikujete,pricalo se kako ne moze svako da pravi klan i sad za potrebe organizatora da se formira druga liga ide se po sobama i zove bilo ko da pravi ekipu.Tu se neki od organizatora mogu pohvaliti za trud i dovodjenje novih clanova na forum,ali sve to nema smisla.

Za ove niko nikad nije cuo,nemaju vise od 15 godina i sad ce kao oni da igraju ligu,em ce se raspasti nakon 2 dana,eventualno ce odigrati 1 ligaski mec na kome bi pukli 10 razlike i onda ce se razbjezati svako svojim putem.

Englezi i Spanci imaju fudbalske lige od po 18 timova i super im ide,jes da je ovo hax...

I sta sam ja kao jedini kaznjen da ne mogu da igram gdje hocu,zar trebam na dozivotnu robiju zbog igrice da idem...srecan

Jedna liga je trenutno bolje rijesenje,jer sad i uci u prvu je teze,prosle sezone su usla 4 tima,ove samo 1 ide direktno...

I ako mi ne date da igram ko coek gdje hocu,jer kaznjen sam sa izbacivanjem tima,znaci nisam vise kapiten,reputacija u debelom minusu i slicno.Trazicu od kimija da me ponovo banuje,ali ovaj put na prijateljski nacin.

To je neko moje misljenje,na koje pravo ima svaki clan foruma...


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Sub 17 Dec 2011, 02:03, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:02

Prikupljanje novih clanova na forum je dobra ideja,ali msm da nema nekih vecih kvaliteta van foruma msm da nije cilj da se dovedu igraci i da se prave klanovi koji bi na jednoj tekmi primili 10 do 15 gola i oni bi se raspali veoma brzo,video sam samo par momaka van foruma koji nesto vrede ali vecina njih nije zainteresovana za 3 na 3 kazu da im 2 na 2 bolje idee jer vrv nikad nisu ni igrali pravu tekmu 3 na 3 posto mi inace pravimo zatvorene sobe !!! Msm da su ekipe iz 2 lige veoma jake jer ima par novoformiranih ekipa koje zasluzuju da igraju 1 ligu ali nije ni fer prema ekipama koje su se borile za tu 1 ligu prosle sezone tako da treba nastaviti sa 2 ligom ali nije trebala da se prosiruje 1 ligaa to je velika greska jer sad odnos u broju ekipa iz 1 i 2 ligee je izuzetno prevelik serb
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:03

Grobar ::
Vidim ova druga liga ce se organizovati makar i na silu... Mislim da ste dovoljno pametni da shvatite da ce se desiti ista stvar kao i pre.. dzaba sto ce se skrpiti na pocetku lige 10 klanova. kad ce se sve raspasti posle 3 kola.. slazem se, potrebni su novi clanovi na forumu, ali zato neki red mora da postoji. Meni stvarno nije zinula bulja da igram prvu ligu, ali mi je isto tako ponizavajuce da igram sa FK Radnicki Sombor zbog svega sto se ranije desavalo sa takvim klanovima. Pa jebote dzerard je tu bio od pocetka pa se desilo sranje. A vi podrzavate potpune anonimuse samo da bi se skrpila liga.. Cemu to vodi?!?!

+1

Evo vam tužna slika-e druge lige...

https://2img.net/h/i1024.photobucket.com/albums/y306/Pantovic/14-15-16.jpg

https://2img.net/h/i1024.photobucket.com/albums/y306/Pantovic/17-18-19.jpg

https://2img.net/h/i1024.photobucket.com/albums/y306/Pantovic/20-21-22.jpg

...Ima tu jos dosta službenih rezultata, pogledajte malo tabelu i kola druge lige pa vidite na šta to liči.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:03

Gerrard... ::
Ma hajde opet komplikujete,pricalo se kako ne moze svako da pravi klan i sad za potrebe organizatora da se formira druga liga ide se po sobama i zove bilo ko da pravi ekipu.Tu se neki od organizatora mogu pohvaliti za trud i dovodjenje novih clanova na forum,ali sve to nema smisla.

Za ove niko nikad nije cuo,nemaju vise od 15 godina i sad ce kao oni da igraju ligu,em ce se raspasti nakon 2 dana,eventualno ce odigrati 1 ligaski mec na kome bi pukli 10 razlike i onda ce se razbjezati svako svojim putem.

Englezi i Spanci imaju fudbalske lige od po 18 timova i super im ide,jes da je ovo hax...

I sta sam ja kao jedini kaznjen da ne mogu da igram gdje hocu,zar trebam na dozivotnu robiju zbog igrice da idem...srecan

Jedna liga je trenutno bolje rijesenje,jer sad i uci u prvu je teze,prosle sezone su usla 4 tima,ove samo 1 ide direktno...

I ako mi ne date da igram ko ceok gdje hocu,jer kaznjen sam sa izbacivanjem tima,reputacija u debelom minusu i slicno.Trazicu od kimija da me ponovo banuje,ali ovaj put na prijateljski nacin.

To je neko moje misljenje,na koje pravo ima svaki clan foruma...



+1
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:07

OOO dobio sam + nakon 2 mjeseca na ovom forumu,hvala Arsa.srecan

Sto forsirate elitizam,mi mozemo u prvu,ostali ne zasluzuju...Koji vam je,ajmo fino igrati :p
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:35

Dzerarde, brate mili, dacu ti ja 200 pluseva i igraces kao da nista nije bilo, samo nemoj pisati vise dok ne resimo sta cemo. Nekako je cudno da ti dajes predloge nakon svih desavanja. Igraj gde hoces, samo malo iskuliraj sa spamovanjem svake teme.

Sto se tice lige, ponovicu ono sto sam napisao sinoc na chatu. Imamo dve opcije. Prva je da nekako nadjemo 8 timova za drugu ligu, ali bi bilo jako lose da to budu likovi koji ce danas ili sutra da dodju na forum. Eventualno da vidimo ko sve od ovih redovnih nema tim i da ih nekako skrpimo, ne znam. Druga opcija je da se igra jedna liga. Timi je rekao da cemo tako ubiti zelju novim likovima da se zadrze na forumu ali se bas i ne slazem, jer nismo ni mi poceli sa ligama i ostalim zajebancija istog dana kad smo se registrovali ovde. Lepo, brate, dodjes na forum, malo igras sa ekipom dok se ne uklopis, chatujes, zajebavas se, pokazes da si normalan... i izdrzis dok ne pocne sledeca liga, a ovo nece trajati godinu dana nego mozda dva meseca. Cak i sa npr. 14 timova u jednoj ligi bi to bilo ok, to je 26 kola. Ove ekipe koje su za sad prijavljene za drugu ligu su sasvim ok i svakako bi bar nekome od prvoligasa bilo tesko da ih dobije, tako da s te strane nema problema.

Skontajte se u narednih par dana pa da pocnemo da peglamo, ja sam se bas uzeleo takmicarske igre.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:35

I koju funciju imaju ekipe plasirane od 8-14 mesta u prvoj ligi?? Naravno da ce se ekipe smoriti, ne mogu da osvoje, ne mogu da ispadnu i opet isti kurac,samo sto ce trpeti prva liga. A kao sto je bilo price ranije, cilj druge ligi ZA SADA i nije da bude nesto preterano ozbiljno takmicenje, vec takmicenje gde ce novoformirani klanovi sticati iskustvo i upoznavati se sa ovim nasim sistemom igre i svega ostalog. I sad svi pricaju kako druga liga ima kvalitetne klanove i td. Ja iskreno vidim samo jedan kvalitetan klan, a to je Vuka. Da me ne shvate pogresno momci iz TDE(jer ih sve manje ili vise gotivim) al oni se i nisu za sada pokazai kao ozbiljan klan(moguce da imaju objektivne razloge,al potreban je kontinuitet). Kao pozitivan primer klana koji je nikao iz druge lige navodim Neroazzure, svi znamo kako su se lako uklopili u celu pricu i po meni je to poenta druge lige.
Sto se lige tice NIKAKO ne sme da se igra takmicenje od 15-16 timova ako bi oni igrali u dvokruznom sistemu, 30tak meceva! Jedino bih podrzao ligu koja bi se delila na 2 dela i onda bi se igrao play-off i play-aut. Odluka treba da bude u najskorijem roku,al se nadam da ista nece biti ishitrena.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:37

Cuj Gerrarde, ako bude samo 1 liga, ti je svakako neces igrati. Vidim da nastavljas po starom, non-stop kookanje™ na vlast i nad svojom zlehudom sudbinom. Da znas da pocinjem da se kajem zbog toga sto sam trazio Kimiju da te odbanuje, ali to se bar lako da ispraviti.

Sto se tice ovih novih klanova, svidja mi se to sto svi odmah pretpostavljate da ce se odmah raspasti. Mislim, to jeste najverovatnija opcija, ali nema potrebe da ih odmah otpisemo. Za pocetak da se svi registruju na forum i prijave na temu njihovog klana, ako to ne mogu izbacicemo ih pre nego sto liga pocne. Videcu sa kolegama sta dalje.

Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:44

Ako vec postoje dve lige onda ne postoji opasnost za prvu ligu od neproverenih klanova, dalje druga liga je eto vise kao poligon za trening kao prosle sezone vec neko rece da su novi ljudi odmah dosli (kokeroni i karabaja) i izborili plasman u prvu. Tako da je ipak bolja solucija sa dve lige slazem se. Ne postoji nacin da nekog nateras da igra ako nece ipak sa druge strane postojala je prica kao sto Laki kaze da se novijim klanovima uvedu strozija pravila za osnivanje. Za tako nesto nema vremena i neizvodljivo je pa je odluceno da se prema osecaju dozvoli nekom da igra. Ako nema dovoljno klanova za drugu igra se sa onim koliko nas ima i kraj price.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:48

Za drugu ligu ce ove sezone biti dovoljno i manje od 10 klanova, ocigledno. 6-9 je pristojan broj ako se igraju 2 tekme nedeljno.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 02:52

Sam si me zvao da igram,a sad ne moze znaci da se me zamajavao bezveze.I na meni tu testiras kazne.Biti jedini koji ne moze da igra gdje hoce,ili banovan kao Kantona i nije neka razlika.

Edit: Zahvalan sam do neke mjere.Znaci nema ublazenja kazne,uslovna neka i slicno :p


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sub 17 Dec 2011, 03:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 03:01

To sto smo ti ponudili drugu sansu ne znaci da smo zaboravili ono iz prosle sezone. A i da odlucis da ne igras drugu ligu, opet ces moci da igras prvu sledece sezone umesto da si dozivotno banovan. Pokazi malo zahvalnosti za promenu.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011, 03:21

Cleo, nisi me skontao jer nisi pratio fabulu radnje od pocetka. Ne mislim da se ubuduce stalno igra samo jedna liga, naravno. Ako bi bilo npr. 14 ekipa, moze da se napravi sistem takmicenja da prvih 8-10 ostaje u prvoj a ostali ispadaju ili tako nesto, a ovi novoformirani neka u medjuvremenu igraju prijateljske meceve, a mogli bi i da ubacimo i dve nove ekipe u Kup, recimo. Time sto bi cekali da se zavrsi liga bi pokazali strpljenje tj. da su stvarno zainteresovani da igraju, i na taj nacin zasluzili sansu.

Da se razumemo, ja sam isto vise za dve lige ali samo kazem da ovo sad nije bas sjajno stanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





predlozi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
predlozi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: