Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Povratak Osnivaca

Ići dole 
+6
Bog i Batina
noob
ds1989
banos bananos
gubitnik
Dzoni94
10 posters
AutorPoruka
Dzoni94
Administrator
Administrator
Dzoni94


Posts : 40
Age : 29
Location : Beograd

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPet 02 Dec 2011, 18:13


ईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋ
Za koji dan ce biti 9 meseci kako smo Nemanja i ja osnovali ovaj forum radi zabave i dobrog drustva.
Tada nismo mnogo razmisljali o buducnosti foruma i jedini cilj nam je bio da skupimo sto vise ljudi za dobro druzenje,
sa kojima bismo mogli da pricamo i da igramo u slobodno vreme. Naravno, kao i svuda na internetu, nailazili smo
na ljude koji nisu bas preterano fini niti drustveni. Tada smo odlucili da izdvajamo komunikativne i sazrele
ljude i da samo njih zovemo na forum, barem na pocetku, da budu dobra osnova, a ne nekoga kome
je jedino stalo da pobedi u igri. Srecom pa dobrih ljudi postoji puno. U roku od mesec dana skupili smo oko 50 clanova,
od kojih su neki pokazivali velikog interesovanja da pomognu u razvijanju foruma. Usled nesrecnih okolnosti
Nemanja i ja nismo bili u stanju da budemo uz vas u poslednje vreme, na cemu se izvinjavam. Forum,
koji smo tada osnovali, ostao je u zivotu zahvaljujuci nekolicini ljudi koji su otvarali nove teme i pisali,
kako bi ljudi imali sta da citaju na forumu i na sta da komentarisu. Zbog toga se ovom prilikom najpre
od srca zahvaljujem Kimi-ju, najboljem adminu kojeg neko moze da pozeli. Bio je sa nama od samog pocetka,
nikad nije sumnjao u nas, i najzasluzniji je za opstanak i prosirenje foruma u nasem odsustvu.
To svakako zasluzuje postovanje. Svaka cast i samo tako nastavi!
Takodje zelim da se zahvalim svim clanovima koji nas nisu zaboravili i koji su pomagali u ocuvanju foruma.
Vratili smo se, i nadam se da ce stvari ici isto kao i u dobra stara vremena.
ईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋऍईऋ


Poslednji izmenio Dzoni94 dana Sub 03 Dec 2011, 05:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPet 02 Dec 2011, 21:38

Velkom tu d parti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPet 02 Dec 2011, 22:12

sta ces nam?
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPet 02 Dec 2011, 22:30

sjecam se...cini mi se da sam igrao 2v2 kad me je kimi pitao cini mi se da se registrujem :)..i dzoni je bio sa njim..6.marta 2011..jbt...sad vidjoh da sam registrovan istog dana kad i dzoni..ahahahaah
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 04:01

daj bre promeni font :v pa onda (možda) pročitamo, pretpostavljam, ovu srceparajuću priču. :v
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 04:48

Absolutno se slazem sa svim sto rece Dzoni. Ja u poslednje vreme zbog vrlo gadne povrede kljucne kosti nisam bio u stanju da uopste sedim, a kamoli da koristim racunar, ali hvala bogu od utorka bi trebalo da se sve vrati u normalu kada odem kod lekara.

Pozdrav svima.

p.s. Za one koje ne znaju ja sam Nemanja :D (pre toga Torres).
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Dzoni94
Administrator
Administrator
Dzoni94


Posts : 40
Age : 29
Location : Beograd

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 05:26

L.Uzer ::
Velkom tu d parti!
Hvala Luzer.

banos bananos ::
sta ces nam?
Ne boj se, necu vam nista srecan
Ne znam koliko si razumeo sta sam uopste napisao, ali se ovde uopste ne radi o MENI, tako da ili procitaj ponovo ili se mani sarkazma u postovima.
A iskreno da ti kazem, ne znam kako su stvari funkcionisale u poslednje vreme, ali mi smo ovaj forum otvorili zato sto smo hteli,
i isto tako smo mozemo da ga ugasimo kad vidimo da stvari ne idu u pravom smeru. Ne znam u koliko si dobrim odnosima sa drugim adminima,
ali ja cu odmah da ti kazem da te ja licno ne poznajem, i prvi utisak me nije odusevio, tako da obrati paznju sledeci put.

noob ::
daj bre promeni font :v pa onda (možda) pročitamo, pretpostavljam, ovu srceparajuću priču. :v
Font je promenjen.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 06:09

ja da obratim paznju? :D dobar vic jezik
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 07:02

sjajno...sad kad si se ulogovao prvi put posle ne znam kolko ti ga odmah ugasi...makar bih se smejao malo :D
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 11:52

Svaka vama cast sto ste napravili ovaj forum, dobra ideja, ali ja vise Kimija gledam kao osnivaca... Realno on je ovaj forum prosirio, a vi eto tako nekad dodjete, kad se setite... :)
Mada i on jedno vreme nije dolazio, ali pregurali smo taj period sa Maxom...

Vi budite malo aktivniji, pa onda tek pocnite da zavodite red... mig A ako ugasite forum, jbg nacice se neko drugi ko ce da napravi, nije ni to ne znam kakav problem. mig
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptySub 03 Dec 2011, 23:51

oho, sve sam ja to reko u 3 reci :D
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyNed 04 Dec 2011, 00:15

Dobro nam se vratili srecan jezik
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPet 09 Dec 2011, 06:35

U jebote...A ko je posle Torresa prvi clan ovog foruma :DDD aaa ? Cutimooo ... CUtimo xDD

Dzoni Welcome to back :)
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyNed 18 Dec 2011, 14:21

Bog i Batina ::
Absolutno se slazem sa svim sto rece Dzoni. Ja u poslednje vreme zbog vrlo gadne povrede kljucne kosti nisam bio u stanju da uopste sedim, a kamoli da koristim racunar, ali hvala bogu od utorka bi trebalo da se sve vrati u normalu kada odem kod lekara.

Pozdrav svima.

p.s. Za one koje ne znaju ja sam Nemanja :D (pre toga Torres).


A koliko puta si ti slomio kljucnu kost? trol
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca EmptyPon 19 Dec 2011, 09:29

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povratak Osnivaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Osnivaca   Povratak Osnivaca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povratak Osnivaca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: