Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 sjecanje na nase pocetke :)

Ići dole 
+10
BlekKobaz
zlotvor
oho
L@ki
oggy
MaxTribina
Zli Gli
banos bananos
Cleverson
ds1989
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 12:22

kad bi to bilo moguce nekako...:)


Dosao sam na ideju da se skupe stari klanovi...da se odigra neki turnir 3v3..da se sjecanje na prvu SH ligu i te sastave timova ozivi..ako su admini zainteresovani i vi naravno bilo bi fino kad bi npr. svi na tom turniru bili u sastavima kao nekad..Mogli bi igrati u vipu :) zelja mi je da se stari klanovi bar nakratko jos jednom pojave..bar revijalno
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 13:28

Bravo za ideju
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 13:51

bez uvrede ali ovo govno sa novim haxom je govno, svaka casto kobasu jer ima programersko znanje, ali novi hax je kurac jedan veliki jer je bespotreban!!! koji kurac ce nam svi tereni??? alo ljudi forum je mrtav i pravite neke tu BOTOVSKE zajebancije i majmunisete se umesto da zainteresujete ljude...mene kao vip clana boli kurac za sve te terene koje ste napravili (iako mozda 6v6 moze da bude kula al nema svrhe jer se svima desi da laguje)...pisem ovo na ovoj temi jer me mrzi da otvaram novu u predlozima...slozicu se sa par clanova foruma da propali ppp smara kobaza da napravi neke novine za koga samo njih boli kurac...koji bre penali i tereni za idiotske potrebe??? na forumu sam vise od svih vas zajedno (izuzev maxa) i ne verujem da se niko ne protivi ovom kretenizmu koji se odvija ovde!!! ozivite forum, i privedite ligu kraju i pocnite novu dok sve kvalitetne igrace niste rasterali
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 14:13

dakle kao jedan od starosedeoca foruma vam nabijem rukovodjenja foruma na kurac jer ste ga umrtvili, i pozdravljam sve old skul igrace!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 14:40

Banose, brate moj napaceni, mislim da ce lozenje biti isto cim pocne nova 3v3 liga. Osim toga, ja planiram da organizujem uporedo i 2v2 ligu (po kom sistemu, zavisi od broja prijavljenih), igrace se i ovaj 4v4 kup, a u planu su i 1v1 kupovi koji bi se igrali uglavnom vikendom.

Sad je malo zatisje jer je pauza izmedju liga, bice sve opet isto kad to sve krene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyČet 01 Dec 2011, 21:20

ja sam za, odlicna ideja.

Koza Nostra, TDE, RK, DS, PPP, Pivopije.

Stari sastavi timova i udri. :) zabave malo radi.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 02:49

pa pravit cete to i onda jos vise odgadjati ovaj kup reprezentacija i novu SH ligu, kao sto banos rece treba forum ozivit a ne sad to pravit a neki ce koji su dosli relativno skoro hladit muda dok vi budete igrali tu ligu
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 02:54

Meni je svejedno ali niko nece hladit muda zbog ovoga jer bi se ovo igralo cisto iz zajebancije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 02:55

pa cisto iz zajebancije nek se skupe, ne mogu se igrat 2 lige istovremeno
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 02:58

Па ми и даље играмо у мање више истом саставу , лоло.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 03:06

DaLone, ako nemas sta pametno da kazes na ovoj temi, brisi sa nje.. Dokle bre da se spamuje vise na svim jebenim temama???
Ajde neka svaki klan(iz prve lige) potvrdi svoje ucesce na ovom turniru.
Ja cu skupiti bracu i onog mufljuza,tako da prijavljujem Sampione cvidze
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 03:18

DaLone! ::
pa cisto iz zajebancije nek se skupe, ne mogu se igrat 2 lige istovremeno



Jel ti mozes da skapiras da ovo nikako ne bi uticalo na 3v3 ligu, ovu regularnu? Nebitno da li se igralo istovremeno ili odigrali nesto na brzaka, sve u jednom danu. Totalna zajebancija.

Iskreno, nisam nesto posebno zagrejan za ovo ali bih svakako igrao, sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 04:33

cleo ne budi pravi se gluplji nego sto jesi nisam te pitao nista, ili jesam??
gli, ligu da odigraju u jednom danu, i da o tome brinu admini i urednici, svi mogu o svemu brinuti dok ne dodje vrijeme da to i pokazu onda dodje do problema, jedino sto je timi sredio fantazy bez Ikakvih problema
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 05:24

Auu dalone kakav si smarac, pa vidis da je ds rekao neki turnir! Znaci ne celu ligu, poneka utakmica/kup i to je to, bez neke preterane organizacije... Datum pocetka 3v3 lige je odredjen i ovo nece uticati na 3v3 ligu... mig Ovo je cisto zezanje, da se prisetimo te prve lige, kad je na forumu bilo svega 50-ak forumasa...
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 06:12

Mora neko mesto i za Jajare, samo ako i ostali pederi hoce da se cimaju jezik
inace super ideja ds mig
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 06:28

oho ::
Auu dalone kakav si smarac, pa vidis da je ds rekao neki turnir! Znaci ne celu ligu, poneka utakmica/kup i to je to, bez neke preterane organizacije... Datum pocetka 3v3 lige je odredjen i ovo nece uticati na 3v3 ligu... mig Ovo je cisto zezanje, da se prisetimo te prve lige, kad je na forumu bilo svega 50-ak forumasa...
Vidis da je glupi napaljeni klinac, kuliraj samo..
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 07:00

drago mi je da se slazete..ovo ne bi naravno uticalo na ligu..daleko od toga..samo par meceva ili mini turnir u jednom danu da se prisjetimo malo mi stari forumasi starih igara
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 08:59

Ja sam za, ako se odlučimo da ipak dođe do ovog mogu da pokušam da okupim ex-Pivopije, mada ako ćemo da se držimo baš baš prvih timova onda treba da igram za RK xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 09:22

BlekKobaz ::
Ja sam za, ako se odlučimo da ipak dođe do ovog mogu da pokušam da okupim ex-Pivopije, mada ako ćemo da se držimo baš baš prvih timova onda treba da igram za RK xD
Haha, igrao si jednu utakmicu jedno 10-ak sekundi... :D I onda sam te ja doveo u Pivopije i od tad je tvoja karijera krenula uzlaznom putanjom... xD
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 09:33

ja, javier, messi, fabregas, zlotvor
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 10:26

Koza Nostra

1. MaxTribina
2. Моћни Миш!
3. ds1989
4. entrix
5. ..??
Nazad na vrh Ići dole
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 11:29

jajare opet ! :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 15:27

Upravo oho, zahvalan sam ti za to maksimalno, verovatno bih još tada prestao da igram hax koliko sam bio razočaran
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptyPet 02 Dec 2011, 22:25

BlekKobaz ::
Upravo oho, zahvalan sam ti za to maksimalno, verovatno bih još tada prestao da igram hax koliko sam bio razočaran



mislim bleki da je red da mu das pola od tog ugovora sa pivopijama sto si imao..da se zahvalis coveku...:)))))))))a evo je stara koza nostrica..mnogo jaka :)
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) EmptySub 03 Dec 2011, 00:55

jajare
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sjecanje na nase pocetke :) Empty
PočaljiNaslov: Re: sjecanje na nase pocetke :)   sjecanje na nase pocetke :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sjecanje na nase pocetke :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Nase Maalo
» 3. SH sezona
» Jay Jay Drvoseče - Nase Malo
» 18. kolo Teletabisi - Nase maalo
» 6. kolo NK Olimpija - Nase Maalo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: