Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!

Ići dole 
+23
loler
Grobar
Alex Kenji
Decay
AlessandroDP
Kokain
villa
banos bananos
gubitnik
Zli Gli
L@ki
Fabregas
Calavera
BlekKobaz
garbajosa
Timmi
Django
oho
Miyashi
Gerrard...
Benjo
Cleverson
Djordjevic Czv
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 EmptyPet 04 Nov 2011, 08:16

Zli Gli ::
Cleo, ti si meni jedan od boljih likova ovde, uz jos neke koji vec znaju koliko ih gotivim, ali ovde je brat Django 100% u pravu. Cak nije najvece sranje sto je bilo svercovanja i sto ste se vi pobunili, nego je neverovatno da ti i Dzerard (i jos neki, ali uglavnom vas dvojica) nastavljate i dalje da se raspravljate, i to sirite po svakoj jebenoj temi od ovih par sto je preostalo pa zbog vas nekoliko pusimo svi ostali, a nas kojima je sve ovo samo dobra zajebancija je otprilike 95% ili jace. Ok, super je kad ima lozenja i tako tih zajebancija, Dzerardovih konferencija za stampu, organizovanja treninga, menjanja nacionalnosti, tvojih izjava tipa "prejaki smo i svi nas mrzite zbog toga"... sve je to lepo i ne smeta ljudima previse ali ova frka je jako smorila i pun nam je kurac vise prepucavanja.

Aj sad lepo prekinite pa da se organizujemo za ubuduce. Uskoro cu da otvorim temu sa predlozima sta dalje i ocekujem saradnju, bez previse osvrtanja na staro. Ovu sezonu i kup cemo nekako zavrsiti a od sledece ce to da izgleda malo ozbiljnije, za one koji to zele. Za nas kojima je ovo zajebancija, sve ostaje isto.

Sve se ja slazem sa tobom i jesam pogresio sto sam uopste usao u raspravu. Ali ono sto je meni smetalo sto ovo vecina gleda na neki skroz pogresan nacin. Mene licno boli kurac za poraz u kupu i nisam ni hteo da se zalim,ali sam kao kapiten ulozio jebeni protest(a sada vidim da ni to nisam trebao da uradim jer svi iz mog klana cute kao picke). Ovde se napadam ja koji sam predlozio banosu nesto u SLUCAJU DA FURIJI PRODJE ONO. Posle sam rekao mojim saigracima da nastavljamo posteno. Znaci nista lose nisam uradio,sve je ostalo na prici. Ovde vecina gleda subjektivno celu situaciju i samo trazi nacin da me napusi jer do sada to nije mogao,otud i razno moralisanje ovde.
Ja se vise necu oglasavati ovde,uostalom ono sto sam zeleo,da dokazem da je mec namesten, se i desilo..
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 EmptyPet 04 Nov 2011, 08:43

Znaci villa sinoc si igrao sa pravim lottom i nisi uspjeo da ga uhvatis u lazi za to svo vrijeme.

Nudjenje KN da ih puste je bilo prije nego sto smo mi odigrali meceve u ligi i kupu.

Priznao sam sverc igraca u prosloj ligi i ovoj,vise namam sta da priznajem.


Krenuti ispocetka,dok smo igrali prvu sezonu mislim da nismo ni pomisljali na prevare,kasnije smo shvatili da je to mnogo lako napraviti na ovoj igrici i zato manite se sranja i laznog moralisanja.

Napraviti neku pauzu dok s ene postigne dogovor koliko ce ekipa igrati,mozda je i bolje 1 velika liga da svako sa svakim igra,ovako u 2 lige se ljudi vise istripuju.

I da se ne bi desavale slicne situacije i da neki klan dodje do toga da nema 3 aktivna igraca,red bi bio da se uvede mogucnost dovodjenja 2-3 igraca u toku sezone.

Meni sverc igraca vise na pamet nece pasti,a vi kako hocete...
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 EmptyPet 04 Nov 2011, 08:49

[kod] Lock [/kod]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!    Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalno sranje! Sta reci?! Koju posluku porat?!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Cak noris je napravio 3v3 sobu u koju nije usao Gerrard

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: