Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Najveci haxball show svih vremena!

Ići dole 
+10
MaxTribina
Cleverson
Django
AlessandroDP
oggy
Suarez
Timmi
profa
Calavera
Zli Gli
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 14:10

U noci kad je balkanska haxball scena dozivela fijasko, kad se otkrilo da je Dzerard aka Tole mala maca za neke druge likove koji su harali balkanskim haxom, veliki Zli Gli je priredio obicnim smrtnicima sjajan show i vratio nadu u bolje sutra. Nasao je protivnika na ESL, odigrao rutinskih 2:2 na strani i onda podelio besplatne ulaznice desetinama hiljada ljudi zeljnih igre a ne mutnih radnji, cega je bilo previse u zadnje vreme. Da skratimo pricu - evo snimak pa uzivajte!

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=662b2c6c
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 14:10

Posle toga se preslo na reklame...

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=1263feba
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 34
Location : Sarajevo

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 14:19

nakon utakmice zlija su docekale i brojne navijacice : Najveci haxball show svih vremena! 316439_306091409404952_100000122866304_1479709_1827274810_n
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 14:20

Za one koji su propustili cet ove noci, a i za one koji bi da se podsete:

Najveci haxball show svih vremena! 039eg

Najveci haxball show svih vremena! Cloo

Najveci haxball show svih vremena! 31020994

Najveci haxball show svih vremena! Agug

Najveci haxball show svih vremena! Oddjangazaforum

Najveci haxball show svih vremena! 007tss
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 14:29

liga? igrala se neka liga?
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptySre 02 Nov 2011, 22:39

Najveci haxball show svih vremena! Unledpb


srecan
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 00:19

to je taj pravedni cleo koji svima nabija nesto na nos i kojem je toliko stalo do fer pleja, aplauz molim :D
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 00:24

A cije su ovo slike sto ubacio Cala ?
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 01:15

AlessandroDP ::
A cije su ovo slike sto ubacio Cala ?

Ovaj prvi sto juri zenu palicom je svemocni Titan Zli Gli,a onda idu slike 2 sjebana chata.Nakon njih ide,ruzniji od najruznijih,iliti aguero,a zatim moja malenkost sa zenskim nastavkom iznad glave,a poslednju ne znam,vidi se samo slika Glija na Playboy casopisu.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 01:23

Citajuci forum sam video stvari koje ne da su ljigave, nego i gore od toga. Na kraju su izvucene reci iz konteksta i sastavljene onako kako pojednincima odgovara. Krenucu redom kojim je sve ovo islo. CBK nije namestio ni jedan mec od svog nastanka, nije svercovao nikada ni jednog igraca, nije imao ni jednu zalbu(100% sam siguran da smo bili najposteniji klan). Ove sezone smo ponovo bili na pragu da osvojimo sve,a vidim da vas jako pogadja sto mozete samo da klecite pred nama,tako i treba da bude, pa posto niste znali kako da nas potkacite poceli ste sa ljigavim stvarima. Sve ovo je krenulo kao zajebancija i kada je banos vec takav smeker sto ne kaze da je on prvi na chatu trazio bodove(ali ja sam shvatio to kao zajebanciju,sto i jeste bila) nakon toga sam se ja dopisivao sa gerrardom na pm i kroz zajebanciju mu rekao da cu pustiti KN, na kraju ovoga chata sam mu rekao da se zajebavam ali normalno da to nije uslikano. Posle svega ovoga je dosao mec sa furijom i ishod svega toga znate. U dogovoru sa mojim igracima smo odlucili da u koliko odluka ne bude postena(izbacivanje furije) da pustimo mec. To je bila posledica onog vaseg debilnog ponasanja na chatu kada su svi znali da je sverc igraca bio u pitanju ali ste svi smekeski cutali i pravili se posteni. Ja sam maxu na pm poslao slike koje sam dobio od jednog clana(svakamu cast na tome) i napisao sam mu da ukoliko zeli postenu ligu, da isto tako donese odluku. Kada je na osnovu svih dokaza posteno izbacio furiju iz kupa sve ono sto smo mi planirali je palo u vodu, jer nama nije poenta da se bavimo takvim stvarima bez potrebe i odluceno je da igramo posteno do kraja. Ko hoce da veruje u ovo super,ko nece bas me boli tuki za njega. Ali dobro je da se sve ovo desilo,pa se vidi ko je kakav i zbog cega je liga u kurcu,a budite sigurni da nije zbog CBK sto nas skor i pokazuje 9-0-1.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 01:28

uopste niste toliko nepobjedivi da klece svi pred vama kako pricas, izgubili ste 2 od 3 sluzbena meca protiv nas i ne znaci da vas ne bismo dobili u kupu, kad vec se toga dotices..
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 02:09

Cleverson ::
Citajuci forum sam video stvari koje ne da su ljigave, nego i gore od toga. Na kraju su izvucene reci iz konteksta i sastavljene onako kako pojednincima odgovara. Krenucu redom kojim je sve ovo islo. CBK nije namestio ni jedan mec od svog nastanka, nije svercovao nikada ni jednog igraca, nije imao ni jednu zalbu(100% sam siguran da smo bili najposteniji klan). Ove sezone smo ponovo bili na pragu da osvojimo sve,a vidim da vas jako pogadja sto mozete samo da klecite pred nama,tako i treba da bude, pa posto niste znali kako da nas potkacite poceli ste sa ljigavim stvarima. Sve ovo je krenulo kao zajebancija i kada je banos vec takav smeker sto ne kaze da je on prvi na chatu trazio bodove(ali ja sam shvatio to kao zajebanciju,sto i jeste bila) nakon toga sam se ja dopisivao sa gerrardom na pm i kroz zajebanciju mu rekao da cu pustiti KN, na kraju ovoga chata sam mu rekao da se zajebavam ali normalno da to nije uslikano. Posle svega ovoga je dosao mec sa furijom i ishod svega toga znate. U dogovoru sa mojim igracima smo odlucili da u koliko odluka ne bude postena(izbacivanje furije) da pustimo mec. To je bila posledica onog vaseg debilnog ponasanja na chatu kada su svi znali da je sverc igraca bio u pitanju ali ste svi smekeski cutali i pravili se posteni. Ja sam maxu na pm poslao slike koje sam dobio od jednog clana(svakamu cast na tome) i napisao sam mu da ukoliko zeli postenu ligu, da isto tako donese odluku. Kada je na osnovu svih dokaza posteno izbacio furiju iz kupa sve ono sto smo mi planirali je palo u vodu, jer nama nije poenta da se bavimo takvim stvarima bez potrebe i odluceno je da igramo posteno do kraja. Ko hoce da veruje u ovo super,ko nece bas me boli tuki za njega. Ali dobro je da se sve ovo desilo,pa se vidi ko je kakav i zbog cega je liga u kurcu,a budite sigurni da nije zbog CBK sto nas skor i pokazuje 9-0-1.

Na chatu sa banosom se vidi da se ne šališ,već da si u nekom buntu.U svakoj laži/šali je pola istine(važi i za Rene ban),e sad pošto si ti jedan old skul igrač,od najstarijih na forumu,ovo me je malo razočaralo,baš zbog toga što ste realno najbolji klan po igri u ligi,šta tebi treba sve to?Izgubili ste meč,kako tako,jedan kup manje više,igrica ko igrica,čak i da mi neko čituje celu sezonu,boli me kurac,jer sam tu da se sprdam(zato sam i ponosan na svog kapitena banosa).Konstantno nabijaš kako ste najjači i mi kao imamo komplekse zbog toga....Igraj svoju igru i prestani se kurčiti svojim klanom,jer si kao pojedinac jedan od najgorih golmana u ligi,što i nije toliko bitno jer si dobar lik,i spreman za sprdnju.Jednostavno,sve ovo ti nije trebalo,jer si ga popušio kao čovek-gadno.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 02:29

Ne razumes sustinu,al stvarno me boli uvo vise da objasnjavam.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 03:02

ovo je topic u kom cemo da velicamo zlijev show. grudvajte se na drugom mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 03:54

http://i.cubeupload.com/JOeJNI.jpg

http://i.cubeupload.com/XpoveW.jpg

Evo cisto da se zna zasto sam objavio ono onako iznenada , da ne bude kasnije da sam ih izbacio iz kupa jer mi je neko tako ''rekao''.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 03:59

Da to su ti dokazi,u ovu sobu nikada nisam usao,jer ovaj lik nikada sobu nije ni napravio,tj. napravio ju je neko drugi.Laziran je nick lottdogga,kao i moj.

Ali je smijesno kako je lose ovo urajdeno,hahaha ja u sobi.

Lott ce potvrditi laziranje kad god ga pitate,ponavljam on ima svoj profil na chatu i pitajte ga,alli ovo je cista podmetacina,jer ja u ovu sobu nikada nisam usao i to je sigurno.

Mogli su i bolje da laziraju...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:01

I ko je gavrancina (osim ako ne thc) da bas slika ovo i okaci na forum haha

I da izvini Zli sto ti spamujem temu...


srecan lol
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:17

Ako ima nalog na chatu zasto posle meca nije dosao? Zurio,a? LOL
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:21

Zasto bi dosao,je li ranije neki igrac dolazio prije i posle meceva da nesto dokazuje na chatu?

Mnogo je tesko napraviti lazni nalog i dati bilo kome sifru od istog...

Uglavnom u ovu sobu usao nisam,smijesno i izgleda soba i kako pricamo i sve ostalo.

Interesantno je da ovi lazovi,zbog ne znanja nisu slikali trenutak kada smo "lott i ja" bili na terenu jer ne znaju koji avatar lottdogg koristi,kada ne igra meceve i da li koristi neki drugi osim FH.Zbog toga im je ovo najjednostavnije bilo.

Jos je nejasno zasto su 2 nicka u toj sobi precrtana,kad bi oni mogli da svjedoce,no radi se o nekim forumasima najvjerovatnije.


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Čet 03 Nov 2011, 04:40, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:24

Zasto bi dosao? Pa da dokaze da je on kada vec sumnjaju drugi. Da je stvarno on igrao on bi se pojavio na forumu i svega ovog ne bi bilo. Al najlakse je praviti se smeker i reci da ga boli kurac da se nekome dokazuje.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:25

Zasto bi ikome ista dokazivao samo na osnovu klevete?

I ovako mozemo i na chatu da se prepucavamo,nema smisla na temi.

Smorismo i vrtimo se u krug.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 04:26

O tome i pricam...
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 34
Location : Sarajevo

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 05:02

a Gerrard sta kazes za sony-a protiv drvosjeca , i tada je lazirno , Gerrard mi svi dobro znamo da se ti pravis lud i ovdje izigravas kao da je na sudu pa samo negiras za ono sto te osuduju pa kao nemate dokaza , ALOOOO OVO TI NIJE SUD OVO TI JE ONLINE IGRICA , OVDJE NE TREBAJU DOKAZI OVDJE SVI VRLO DOBRO ZNAMO DA SI LAZIRAO I MNOGO SE PRAVIS LUD , GLUMIS NEKOG, KOLIKO SI JADAN DA SKRIVAS SVOJ INDENTITET ... nemam nista protiv tebe ali stvarno nemoj da glumis kad nisi glumac by thc ... Ma znate sta dajte pustite da igramo tu ligu boli me ona stvar sto oni ubacuju neke druge igrace , zato gledam samo na sebe i na svoj tim boli me ku*ac za ostale, ako im je do toga da moraju da laziraju slobodno nemam nista protiv toga doce pravda na svoje kao sto je dosla i sada .
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 05:07

Ma vi ste cisti kao suza...
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! EmptyČet 03 Nov 2011, 05:39


Znam da je ovo Zli prvi, a za Agua i tebe nisam znao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najveci haxball show svih vremena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najveci haxball show svih vremena!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Sam protiv svih
» 7. kolo [ODIGRANO PRE VREMENA]: League of legends vs Bunkerasi
» cobra moto show
» Haxball Crew
» Vase haxball ime

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: