Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 3. SH sezona

Ići dole 
+36
Grobar
Calavera
RadisavOluja
Моћни Миш!
villa
Rene18
zlotvor
JOVANOVIC!
BlekKobaz
oho
Miyashi
banos bananos
oggy
L@ki
FaLcaO
woohootest
Alex Kenji
Cleverson
1312
Özil
Chicharito
kokeroni
noob
Zli Gli
gubitnik
Gerrard...
AlessandroDP
stelexD
garbajosa
Benjo
Karabaja
Javier Pastore
Timmi
Djordjevic Czv
Kokain
MaxTribina
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySub 08 Okt 2011, 03:07

Stivi ima jos do pocetka, nemoj da donosis rane zakljucke, znas sta se sve moze desiti za 2 dana :D
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyNed 09 Okt 2011, 03:12

Kad je izvlačenje parova , tj za raspored u ligi srecan
Nazad na vrh Ići dole
Rene18
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 155
Age : 30
Location : Macedonia/Veles

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyNed 09 Okt 2011, 04:50

veceras 20h valjda , amoguce i kasnije , posto esl grupni fazi pocnuje 20h
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 01:54

zasto se ne upisuju rezultati , neka max da nekome sifru da se svaki dan upisuju rezultati :).
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 01:54

Predlazem da se nekome da sifra lige (npr. moderatorima) pa da se rezultati ubacuju posle svake odigrane utakmice... Mislim da bi tako bilo mnogo ozbiljnije... Ovo nije samo moje misljenje, na chatu se slozilo bar jos 10-ak forumasa... :)
Ne moze jedna osoba da stigne da vodi ovako veliko takmicenje, a ne mozemo ni mi da zavisimo samo od te jedne osobe... :)
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 01:55

Mora se regulisati pravilo za hostovanje meceva.
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 02:20

stelexD ::
Mora se regulisati pravilo za hostovanje meceva.

+1


Recite lepo, samo domacini hostuju ili biraju hosta ili se igra tamo gde je svima ping dobar...
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 02:21

+1 za sve današnje predloge
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 04:46

Slazem se i ja ssa svim izrecenim u predhodnim postovima. U nastavku takmicenja ce biti neophodno da se ubacuju rezultati redovno, ova prva 3 kola sam mogao i da zapamtim rezultate,ali tesko da cu moci da pratim u nastavku. Uostalom,zasto ici tezim putem kada moze laksim srecan
Ili da se adminima da sifra ili da se da kapitenima da ubacuju ako ti Max vec ne stizes
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 04:51

Sto se tice ubacivanje rezultata mislim da nije toliko strasno sto malo kasni, nisu odigrani svi mecevi kolko sam provalio pa je nekako logicno da se ceka da bude sve zavrseno pa onda odjednom da se to odradi! Uostalom mislim da nece neznam sta da se desi ako rezultati nisu upisani. Modovi mogu i to da rade ali vec vodimo statistiku, tako da ne bi bilo nista brze.

Neznam kakvih problema ima oko odredjivanje hostova? Ako domacini ne mogu da ga obezbede, onda to cine gosti, ako ni tad nema resenja onda se traze neutralni! To sto je neko nestrpljiv pa nemoze da saceka resenje to je problem tog pojedinca!
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 05:05

zlotvor ::
Modovi mogu i to da rade ali vec vodimo statistiku, tako da ne bi bilo nista brze.
E sad ga ti pretera... To je bukvalno minut posla... mig
Nije ne znam kakav problem, ali mnogo je ozbiljnije da se rezultati ubacuju odmah... Ako vi ne mozete, moze to da bude i neko treci, ja sam Vas naveo jer ne igrate pa ste neutralni... mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 05:13

Unosenje rezultata sto prije je neophodno,kako bi se znalo tacno stanje na tabeli i kako bi liga licila na nesto.

Nema smisla da se ceka 8 dana na unos rezultata,vise osoba treba da zna sifru i unosi rezultate tako je lakse i bolje za sve.

Kad vec vodimo statistiku i jos par stvari da bi ovo takmicenje licilo na nesto,takodje i stalna odlaganja meceva nisu pozeljna jer ispada da je organizacija lige losa,stalna cekanja i prenemaganja.Red je da se postuju neki rokovi a ne jednu sedmicu 1 mec,a iducu 6,racunam i kup...

Sto se domacinstva tice tu bi bar prednost u izboru hosta morao imati formalno domacinski tim,jer zasto bi prepustili prednost hosta nekom od gostujuceg klana,kako bi oni imali prednost igraca kome ne laguje.Dakle samo izbor hosta,naravno ako laguje vise od jednoj osobi onda treba da se trazi alternativni host ili igrac kome ne laguje,ali ako samo 1 igracu laguje a sedmorici ostalih ne onda ili neka ne igra ili prihvati rizik.

Modovi su tu da pomazu adminu i zato je red da im on da tu sifru...srecan
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 05:21

dajte meni sifru, ionako upisujem ovaj fantasy sto je neuporedivo komplikovanije. ima da vam razjebem citavu ligu hoho
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 05:43

Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 06:26

Treba da postoji "Liga Moderator", Koji ce da upisuje rezultate i vodi statistiku. Ako niko ne zeli da radi ovaj posao, dobrovoljno se javljam!
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 06:36

moderatori javite mi se za sifru na pm , pravilo oko hostovanja se zna igra se gde je dobar ping a ne gde kazu domacini. ako se neki clan zali na ping treba da dostavi sliku sa ping graphom i pokaze je i onda da se trazi 2. host, ako je opet i u 2. sobi samo njemu ping visok , onda je problem do njega i treba da igra, ili da sam proba da resi taj problem.

I da pod ''normalan ok ping'' podrazumevam do 100/100 preko toga ne bi smelo jer nismo na eslu pa da je najnizi ping 120/120
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 06:43

Javljam se!
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptyPon 17 Okt 2011, 06:59

zlotvor ::
Javljam se!

+1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 07:54

Zeleo bih javno da bavestim sve clanove foruma da je ekipa ''Furija'' izbacena iz SH kupa 3. sezone i sve njene utakmice ce do kraja biti zavrsene sluzbenim rezultatom 3-0 u korist protivnika. Takodje, ako se ovo ponovi u ligaskim mecevima ponovo nece biti tolerisano i bilo koji tim , koji to uradi, bice izbacen iz cele sezone koja je aktuelna.

Odluka je donesena na osnovu dovoljnog broja dokaza i informacija koje sam dobio, ako nekome od clanova ''Furije'' nesto nije jasno , neka mi posalju samo pm, dobice detaljno obavestenje i neke slicie :)

Takodje, ovim putem opominjem i onog ko se lazno predstavljao kao neki igraci da ce biti najstrozije kaznjen kada se sazna ko je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 08:16

Daj meni te slicice,da vidimo te falsifikovane dokaze.

Ukoliko je ova odluka konacna,ne planiramo vise ni grati,te moze lock i na klansku temu.
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 08:17

i protiv nas su u ligi sverc igraca umesto sony-a je igrao neko drugi.... tako da i tu treba da se ispravi rezultat
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 08:59

I bravo za povodljivost administratora,na osnovu prijateljskih odnosa sa nekim clanovima je donesena ova odluka,toliko o nepristrastnosti.

Poznat je slucaj sverca u klanu Logika,kada se iz aviona vidilo da se ne radi od "bosanskom idiotu" vec nekom botu i kasnije je thc sve prizano.

Takodje je Fabrizio,ovaj nas iz JJD, javno na chatu pisao kako je svercovao igraca i to prije samo neki dan,ali o tome koga je svercovao necu da pricam jer me se to ne tice.

Takodje mogu da vam kazem,da mi je licno max odobrio u prethodnoj sezoni,nakon napustanja klana od strane nekih bivsih saigraca,svercovanje igraca kako bi sezonu priveli kraju i ne bi gasili klan.Jesam li ja tada svercovao,moze samo da se nagadja kao i sad.

Bez cistih dokaza ekipa se ne kaznjava,bar ne bi trebala,ali otom-potom...

Ranije je uglavnom bio neutralan,ali na eslu,takodje svercuju,iako ovo nije esl,ali da je on cist nije.

Toliko i o njemu...





Poslednji put izmenio Gerrard... dana Sre 02 Nov 2011, 09:03, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 09:00

Pa jel sad CBK prosao dalje ili ko prodje od nas i DS ide direktno u finale ?
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 09:08

Oglasicu se i ja kasnije ovde,a sada idem da se napijem posteno. Pravda je pobedila i to je ono sto mene, a nadam se i sve vas raduje
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 EmptySre 02 Nov 2011, 09:15

Haha pravda,koja pravda?

Prolazite sluzbeno jer drugacije niste mogli...srecan

A pricalo se da ja trazim sluzbene i tako dolazim do bodova iako ni 1 sluzebeni rezultat na ovim nasim ligama nisam dobio...

Plus si dogovorio sa KN da ih pustite sad u ligi,za 6 bodova od njih iduce sezone,pravedno nema sta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





3. SH sezona - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. SH sezona   3. SH sezona - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
3. SH sezona
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 4. SH sezona
» 1. SH sezona
» 2. SH sezona
» 3. SH sezona
» 5.sezona 2vs2 lige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: