Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Raspisujemo konkurs za mlade igrače

Ići dole 
+5
noob
MessifromSerbia
Kimi
gubitnik
zlotvor
9 posters
AutorPoruka
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 06:24

Ponovo ćemo pokrenuti akciju dovođenja novijih petlića na forumu.
Bilo bi lepo da pravite sobe sa linkom foruma, ili kopirate link u drugim sobama za rad populacije foruma.
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 06:25

Apsolutno romantično. Plus, i naravno kis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 06:47

Podrzavam,bravo za ideju mig
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 07:37

brv arris prilika za tebe srecan LOL
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 09:38

alo messi tuki mi protressi ne diraj arrisa :D
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 15:32

Zlotvore to radim vrlo cesto kad igram u nekoj sobi gde nema nas sa foruma jezik bravo ja :D
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 22:58

Cekaj bre, kakva akcija? Izgleda da jedino ja nisam skontao srecan vidi se da moje druzenje sa ogijem utice na mene srecan
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 16 Sep 2011, 23:15

Ne možemo nazvati akcijom, nego dobrom voljom nekoga, u tekstu je sve ostalo objašnjeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyUto 20 Sep 2011, 20:57

Па ово је једини "жив" сајт на коме се игра организовани хакс.Ако на њему замру такмичења и не региструју се нови играчи , проћићете ко вука , не мож лигу да организујемо више :(
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 06 Jan 2012, 01:28

ovo za mene ? :D
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 06 Jan 2012, 01:31

pa da kolee, i za doleta moze ako se vrati nekad na haxu srecan
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 06 Jan 2012, 01:39

on nece biti tu do 16. januara... A ionako kenja stalno ... kaze da necete s njim da se druzite i tako , on je inace onaj kuco ! i razne druge nickove je pravio i menjao nikove na chatu da bi privukao paznju i nista ... nervira me to , meni isto tako bilo al mi sad super :D
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače EmptyPet 13 Jan 2012, 03:47

ja nisam host dobar al uvek kad naidjem na dobrog igraca u sobi dam mu link foruma da tu dodje reguje se i to :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspisujemo konkurs za mlade igrače   Raspisujemo konkurs za mlade igrače Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Raspisujemo konkurs za mlade igrače
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Razonoda-
Skoči na: