Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Tropa de Elite

Ići dole 
+16
JavierMK
Özil
gubitnik
zlotvor
Cleverson
Fabregas
Kokain
Моћни Миш!
MessifromSerbia
MaxTribina
Decay
ДивљинаСРБ
noob
Kimi
Grobar
Bog i Batina
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPet 08 Apr 2011, 08:31

7 nas je u klanu, a 3 nas je bilo u selekciji za mec sa Drvosecama, plus Coa koji nije mogao da udje. Sledeci put javite da necete moci da igrate da ne bismo dolazili u ovu situaciju . Da se Grobar nije malo zrtvovao ne bismo ni odigrali mec... :suspect:
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPet 22 Apr 2011, 02:38

Novi clan klana je MaxTribina...
Ovim putem pozivam maximusa da se izjasni sta je odlucio o prelazenju u neki drugi klan,posto mi je pre par dana nagovestio kako hoce da napusti TDE....

Sledeci mecevi koji nas ocekuju su

Tropa de Elite - Razjareni Klan - petak (veceras) 20h

Burek klan - Tropa de Elite - nedelja 20h



Poslednji izmenio Kimi dana Sub 23 Apr 2011, 22:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Otisao sam :)   Tropa de Elite - Page 2 EmptySub 23 Apr 2011, 03:00

Otisao sam jebaci da igram sa Jajca u klanu pa se vidimo za koje kolo mig...bilo je lepo i pamticu ove trenutke sa vama dokle god mogu ili bar dok mi se ne smuci igrica...ae zzz mig
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPon 25 Apr 2011, 01:28

Momci svaka cast na trijumfu protiv Bureka, i izvinjavam se na nemogucnosti dolaska :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPon 25 Apr 2011, 01:32

opusteno :) odrali smo ih u drugom poluvremenu za sve pare :D
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 01:10

Samo da vam se javim momci, vratio sam se. Mozete da racunate na mene za prestojece utakmice mig

Cestitke na prethodne 2 protiv Bureka i Razjarenih, fino ste ih odrali Tropa de Elite - Page 2 336913281

Zelim i da pozelim toplu dobrodoslicu MaxTribini sto nam se pridruzio, i maximusu srecan nastavak karijere :)
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 07:03

Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 08:38

Ja razumem da haxball spada u hobije i nesto sto nije obavezno ali
neodgovornost zaista ne mogu da razumem. Razumem da je danas praznik i
da mnogi nisu tu i sta sve ne, ali ne mogu da razumem da je tesko javiti
da necete biti tu.

Jel toliko tesko ili nemoguce izdvojiti 2 minuta i
poslati poruku kako necete biti u prilici da odigrate neverovatno
dugacki mec od 10 minuta u danu koji ima 1440 minuta? To zaista ne mogu
da razumem i molio bih vas da se uozbiljite u buducnosti.

Poslao sam poruku svima u klanu za predstojeci mec, a dobio sam samo 1 odgovor i to od Kimija. Nemam reci...
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 08:52

Ja se izvinjavam sto nisam odgovorio jer sam vec otisao na slavlje jos u subotu a poruka je bila poslata kasnije, ali dosao sam ipak na utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 09:35

ja sam brate radio.. dosao sam u 9 i 12.. jbga
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 10:01

Ne znam sta da vam kazem, osim izvinite, nista nije bilo do mene.. rano jutros sam otisao od kuce, sad sam stigao... Jos jednom , Izvinite... zbrka bila oko rostilja, kupovine i svega.. nisam uopste o forumu razmisljao :/[b]
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 10:03

ja se izvinjavam ja sam zaboravio . Ova utakmica se toliko odlagala da sam zaboravio da treba da se igra , ocekivao sam i cekao da se zakazu nove utakmice na odgovarajucoj temi pa sam potpuno zaboravio za KN , ali svejedno sramota je sto ste izgubili od njih mi kao klan koji pretenduje za vrh tabele ne sme da izgubi od klana kao sto je KN pa makar igrali i sa 2 igraca ! a pogotovu ne izgubiti sa onolikom razlikom !
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 10:08

ok, izvinio sam se i sve, ali brate mili 9-0 3 na 3 izgubiti treba umeti :roll:
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 10:15

Grobar ::
ok, izvinio sam se i sve, ali brate mili 9-0 3 na 3 izgubiti treba umeti :roll:
Bilo je 0-0 do pred kraj 1. poluvremena dok mi je ping jos bio u granicama normale i 1. go smo primili jer je nisam izbio sa gol linije jer je stucnulo.

Svejedno momci, izvinjenja prihvacenja, ubuduce pokusajte da budete malo aktivniji. I dalje smo 3. a mislim da je titula daleko.

Evo vam svez rezultat sa ping testa. Nemam pojma sta mi je sa internetom, ping je nenormalno visok. Inace je oko 15 na ovom testu...
Tropa de Elite - Page 2 VpaSGi
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 08:30

Suma sumarum.... zasluzili smo vise od ovog 5og mesta.. zato i postoji nova sezona.. pokazali smo da mozemo odlicno i ka tome treba da tezimo... zivi bili!!!
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 22:36

Eh ovako. Ja sam novi na forumu, ali zato dobro igram haxballa. Iz BiH/Zenice sam kao i mutant, koji mi je rekao da igram mjesto njega jer on vise ne moze. (Priznao mi je da boljem igram odnjega ). Pa ja bi vas zamolio da me primite u klan. U suprotnom me mozete provjeriti !!!

Mutanta znam jer zivi blizu mene, i ide u istu skolu kao i ja. Rekao mi je da nece vise igrati haxballa jer je izgubio od nekog "Divljine" sa ovog foruma! I zamolio vas da me primite u klan !

uvijek sam tu da me testirate



hahahahaahahahhahahaha DIVLJI DIVLJI sta radis ljudima
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyČet 12 Maj 2011, 06:47

Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011, 07:56

Sklonio sam glasanje iz ove teme
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPon 16 Maj 2011, 06:18

Novi clanovi klana su Шотра i Fabrizio Ravanelli. Dobrodosli :)
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 11:37

Ljudi, dosao je momenat da vas pozdravim... Lomio sam se i odlucio na kraju da napustim klan... zao mi je sto nisu prisutni clanovi s kojima bih popricao, ali sam siguran da sledi nagli pad atmosfere dolaskom nekih igraca i odlaskom divljine..
Atmosfera u ekipi mi je najbitnija sekvenca , a trenutno, bar meni, ne odgovara.. Zelim vam sve najbolje u narednim takmicenjima, pa ko zna, mozda se spojimo opet!!


mig
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyUto 14 Jun 2011, 01:54

Citat :
Ljudi, dosao je momenat da vas pozdravim... Lomio sam se i odlucio na kraju da napustim klan... zao mi je sto nisu prisutni clanovi s kojima bih popricao, ali sam siguran da sledi nagli pad atmosfere dolaskom nekih igraca i odlaskom divljine..
Atmosfera u ekipi mi je najbitnija sekvenca , a trenutno, bar meni, ne odgovara.. Zelim vam sve najbolje u narednim takmicenjima, pa ko zna, mozda se spojimo opet!!


jos je i grobar otisao, tako da momci , citiram ovo grobarevo i pozdravljam vas. bilo je lepo dok je trajalo.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyUto 14 Jun 2011, 10:25

buduci da nam je klan umro (R.I.P.), nema poente da ja jedini nosim ovaj tag...
steta nisam mislio da cemo se raspasti vec posle prve lige...
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPet 24 Jun 2011, 20:31

Posto od kimija ni traga ni glasa...ali ipak ce videti kada se vrati :D
Danas nam je divan dan divan dan nasem kimiju rodjendan rodjendan rodjendan ziveooo ziveoo i srecan nam bioooo....ziveoooo.....neka ti se sve zelje ispune i brzo se vrati na forumu xD
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyPet 24 Jun 2011, 22:45

Messi ::
Posto od kimija ni traga ni glasa...ali ipak ce videti kada se vrati :D
Danas nam je divan dan divan dan nasem kimiju rodjendan rodjendan rodjendan ziveooo ziveoo i srecan nam bioooo....ziveoooo.....neka ti se sve zelje ispune i brzo se vrati na forumu xD
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011, 21:34

Podrska za TDE!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tropa de Elite - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tropa de Elite   Tropa de Elite - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tropa de Elite
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 4. kolo Just do it-Tropa de Elite
» 9. kolo Tropa de Elite - CBK
» 5. kolo: PPP vs. Tropa de Elite
» 15. kolo: Tropa de Elite - Apoel
» 6. kolo; Tropa de Elite vs KozaNostra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi-
Skoči na: